801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerJel Krem Merhemi

Östrojen Bağlı Krem Jel Krem Ovaryum API USP Biten Dozajları

Östrojen Bağlı Krem Jel Krem Ovaryum API USP Biten Dozajları

Estrogen Conjugated Cream Gel Cream Ointment API USP Finished Dosages

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.625mg / g, 43g / tüp

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Gücü: 0.625mg / g, 43 g / tüp Ambalaj: bir tüp / kutu
Dozaj formu: krem Aktif içerik: Konjuge Östrojen

Östrojen Konjuge Krem Jel Krem Merhem API USP Bitmiş Dozajlar

ÜRÜN: Konjuge Estrojen Krem

Dozaj ve Strenth: Krem, 0.625 mg / g
AMBALAJLAMA: 43 g / tüp, 1tube / kutu

Standart: USP'ye göre API, ev standardında bitmiş dozajlar

Dosya: Göndermeye hazır

GÖSTERGELER VE KULLANIMLARI :

Konjuge Estrojenler Vajinal Krem tedavisi atrofik vajinit ve kraurosis vulvae tedavisinde endikedir.

DOZAJ VE İDARİ

Konjuge Estrojenlerin Vajinal Kremi, tek başına veya bir progestin ile kombinasyon halinde, bireysel kadın için tedavi hedefleri ve riskleri ile en kısa sürede sınırlandırılmalıdır. Hastalar, tedavinin hala gerekli olup olmadığını belirlemek için periyodik olarak klinik olarak uygun şekilde (örneğin 3 aylıktan 6 aya kadar) tekrar değerlendirilmelidir. Uteruslu kadınlar için endometriyal örnekleme gibi yeterli tanı ölçütleri endike olduğunda, tekrarlayan kalıcı veya tekrarlayan anormal vajinal kanama vakalarında maligniteyi dışlamak için yapılmalıdır.

Sadece kısa süreli kullanım için döngüsel olarak verilir:

Atrofik vajinit veya kraurosis vulvae tedavisi için. Kontrol edecek en düşük doz

Semptomlar seçilmeli ve ilaç mümkün olduğunca çabuk kesilmelidir. Uygulama siklik (üç hafta ve bir hafta kapalı) olmalıdır.

Normal Dozaj Aralığı:

Durumun ciddiyetine bağlı olarak intra günde 2 g, vajina içine.

KONTRENDİKASYONLAR:

Konjuge Estrojenler Vajinal Krem tedavisi aşağıdakilerden herhangi birinde olmayan kadınlarda kullanılmamalıdır.

koşullar:

1. Tanı konmamış anormal genital kanama.

2. Bilinen, şüphelenilen veya meme kanseri tarihi.

3. Bilinen veya östrojen bağımlı neoplazi.

4. Aktif derin ven trombozu, pulmoner embolizm veya bu durumların öyküsü.

5. Aktif veya yeni (geçen yıl içinde) arteryel tromboembolik hastalık (örneğin, felç,

miyokardiyal enfarktüs).

6. Karaciğer disfonksiyonu veya hastalığı.

7. Konjuge Estrogens Vajinal Krem içerisindeki bileşenlerden herhangi birine aşırı duyarlılık.

8. Bilinen veya şüphe duyulan gebelik.

OVERDOSAGE:

Östrojen doz aşımı, bulantı ve kusmaya, meme hassasiyetine, abdominal ağrıya, uyuşukluğa / yorgunluğa neden olabilir; ve kadınlarda çekilme kanaması olabilir. Doz aşımı tedavisi Konjuge Estrojen tedavisinin uygun semptomatik bakım kurumu ile kesilmesini içerir.

KLİNİK FARMAKOLOJİ

Endojen östrojenler, kadın üreme sisteminin ve ikincil cinsel özelliklerin geliştirilmesi ve sürdürülmesinden büyük ölçüde sorumludur. Dolaşımdaki estrojenler, metabolik interkonversiyonların dinamik bir dengesinde mevcut olsa da, estradiol temel hücre-içi insan estrojendir ve reseptör seviyesinde, metabolitlerinden, estron ve estriolden önemli ölçüde daha kuvvetlidir.

Normalde bisiklete binme yapan yetişkin kadınlarda birincil östrojen kaynağı, adet döngüsünün fazına bağlı olarak günde 70 ila 500 mcg estradiol salgılayan yumurtalık folikülüdür. Menopozdan sonra, çoğu endojen östrojen, adrenal korteks tarafından salgılanan androstenedionun, periferik dokular tarafından estrona dönüştürülmesiyle üretilir. Böylece, estron ve sülfat-konjuge formu, estron sülfat, postmenopozal kadınlarda en bol dolaşan östrojen vardır.

Östrojenler, östrojene duyarlı dokulardaki nükleer reseptörlere bağlanarak etki gösterirler. Bugüne kadar, iki östrojen reseptörü tanımlanmıştır. Bunlar dokudan dokuya orantılı olarak değişir.

Dolaşımdaki östrojenler, negatif bir geri bildirim mekanizması yoluyla gonadotropinlerin, luteinize edici hormonun (LH) ve follikül uyarıcı hormonun (FSH) hipofiz salgısını modüle eder. Östrojenler postmenopozal kadınlarda görülen bu gonadotropinlerin yüksek seviyelerini azaltmak için hareket ederler.

Hareket mekanizması :

Tüm östrojen ürünleri, kadın üreme sisteminin ve ikincil cinsel özelliklerin geliştirilmesinden ve korunmasından sorumlu olan vücuttaki endojen estrojenlerin etkilerini taklit eder. Östrojenler, vücuttaki çok çeşitli dokulardaki östrojen reseptörlerine bağlanarak ve negatif bir geri bildirim mekanizması vasıtasıyla gonadotropinlerin, lüteinizan hormonun (LH) ve follikül uyarıcı hormonun (FSH) hipofiz salgısını modüle ederek etki gösterirler. Menopozdan önce, ana östrojen kaynağı, adet döngüsünün fazına bağlı olarak günlük 70-500 mikrogram estradiol salgılayan yumurtalık folikülüdür. Bununla birlikte, bir kadın yumurtlamayı durdurduğunda, yumurtalık tarafından progesteron ve östradiol üretiminde keskin bir düşüş olur ve bunun sonucunda, geri besleme kontrolü eksikliği nedeniyle LH ve FSH'de dalgalanma görülür. Hormon üretimindeki bu değişim menopoz sırasında ve sonrasında görülen birçok semptomdan büyük ölçüde sorumludur ve sıcak basması ve diğer vazomotor semptomlar, ağrılı ilişki, vajinal kuruluk ve vulvovajinal atrofi içerir. Hormon Replasman Tedavisi (HRT) olarak bilinen bir tedavide, sentetik veya doğal olarak oluşan formlarla menopoz sırasında ve sonrasında kaybedilen hormonların birçoğunun değiştirilmesiyle bu semptomlar azaltılabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)