801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerJel Krem Merhem

Bifonazol Krem Tırnak Mantarı Cilt Bakım Tıbbı, Cilt Bakım Merhemi

Bifonazol Krem Tırnak Mantarı Cilt Bakım Tıbbı, Cilt Bakım Merhemi

  • Bifonazole Cream Nail Fungus Skin Care Medicine , Skin Care Ointment
 • Bifonazole Cream Nail Fungus Skin Care Medicine , Skin Care Ointment

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: % 1, 15 g / tüp

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 100, 000 tüp
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: bir tüp / kutu
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Bifonazol Kremi Şartname: % 1, 15 g / tüp
  Standart: BP, USP paketleme: bir tüp / kutu
  Vurgulamak:

  Skin Care Ointment

  ,

  skin care medicine

  Bifonazol Krem Tırnak Mantarı Cilt Bakım Tıbbı, Cilt Bakım Merhemi

   

   

  Ürün: Bifonazol Kremi

  Şartname : % 1, 15 g / tüp

  Standart: BP, USP

  Paketleme : bir tüp / kutu

   

  Tedavi endikasyonları :

  Sporcunun ayağının tedavisi.

  Hazırlık vajinal kullanım için değildir.

   

  Pozoloji ve uygulama şekli:

  Krem ince bir şekilde uygulanmalı ve etkilenen bölgelere günde bir kez sürülmelidir,

  tercihen emekli olmadan önceki gece, iki ila üç hafta boyunca.

  Etkilenen bölgeler krem ​​temizlenmeden önce iyice yıkanmalı ve kurutulmalıdır.

  uygulamalı.

  Semptomlar içinde düzelmezse bir doktora veya eczacına danışılmalıdır.

  yedi gün.

   

  Kontrendikasyonlar:

  Etkin maddeye veya yardımcı maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılık.

  Bebeklerde bebek bezi döküntüsü tedavisi.

  Tırnak ve kafa derisi enfeksiyonlarının tedavisi.

   

  Özel kullanım uyarıları ve önlemleri:

  Bu ürün lokal cilt reaksiyonlarına neden olabilecek setostearil alkol içerir (örn. Kontakt dermatit).

  Teşhisten emin değilseniz, hasta bu ürünü kullanmadan önce bir doktor veya eczacıya danışmalıdır.

  Diğer imidazol antifungal ajanlara (örn. Ekonazol, klotrimazol, mikonazol) aşırı duyarlılık reaksiyonları öyküsü olan hastalar bifonazol içeren ürünleri dikkatle almalıdır.

   

  Diğer tıbbi ürünler ile etkileşimler ve diğer etkileşim şekilleri:

  Limited data suggest that an interaction between topical bifonazole and warfarin may be possible, leading to increases in INR. Sınırlı veriler, topikal bifonazol ve varfarin arasındaki etkileşimin mümkün olabileceğini ve INR'de artışa neden olabileceğini düşündürmektedir. If bifonazole is used in a patient on warfarin therapy they should be appropriately monitored. Varfarin tedavisi alan bir hastada bifonazol kullanılıyorsa, uygun şekilde izlenmelidir.

  Geniş bir yüzey alanına veya kırık ve hasarlı cilde oklüzyon ve / veya uygulama durumunda daha yakından izleme gerekebilir.

   

  Doğurganlık, hamilelik ve emzirme

  Gebelik

  There are no clinical data from the use of bifonazole in pregnant women. Gebe kadınlarda bifonazol kullanımından klinik veri yoktur. Studies in animals have shown reproductive toxicity at high oral doses however these effects should not be anticipated at the low systemic exposures observed following topical bifonazole administration. Hayvanlar üzerinde yapılan çalışmalar, yüksek oral dozlarda üreme toksisitesinin bulunduğunu göstermiştir, ancak bu etkiler topikal bifonazol uygulamasını takiben gözlenen düşük sistemik maruziyetlerde beklenmemelidir.

  Bifonazol sadece hamilelik sırasında bir doktorun değerlendirmesinden sonra kullanılmalıdır.

  hastaya fayda ve fetus riski.

  emzirme

  Topikal uygulamadan sonra bifonazolün anne sütüne geçip geçmediği bilinmemektedir.

  Bifonazol, hayvanlara intravenöz uygulamadan sonra sütle atılır.

  A risk to the suckling child cannot be excluded. Emen çocuk için bir risk göz ardı edilemez. A decision must be made whether to discontinue breast-feeding or to discontinue bifonazole therapy taking into account the benefit of breast-feeding for the child and the benefit of therapy for the woman. Çocuk için emzirmenin yararı ve kadın için tedavinin yararı göz önünde bulundurularak emzirmenin kesilmesine veya bifonazol tedavisinin kesilmesine karar verilmesi gerekir.

  Emzirme döneminde bifonazol göğüs bölgesine uygulanmamalıdır.

  Doğurganlık

  Klinik öncesi çalışmalar, bifonazolün erkek veya dişi doğurganlığını bozabileceğine dair bir kanıt vermemiştir.

   

  aşırı doz

  Akut zehirlenme riski yoktur, çünkü aşırı dozun tek bir dermal uygulamasından (emilim için uygun koşullar altında geniş bir alana uygulama) veya yanlışlıkla oral yutulmasından sonra ortaya çıkması olası değildir.

  However, in the event of accidental oral ingestion, routine measures such as gastric lavage should be performed only if clinical symptoms of overdose become apparent (eg dizziness, nausea or vomiting). Bununla birlikte, yanlışlıkla oral yutulması durumunda, gastrik lavaj gibi rutin önlemler sadece aşırı dozun klinik semptomları belirgin hale gelirse yapılmalıdır (örn. Baş dönmesi, bulantı veya kusma). Gastric lavage should be carried out only if the airway can be protected adequately.. Gastrik lavaj sadece hava yolu yeterince korunabiliyorsa yapılmalıdır.

   

  FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLER

  Farmakodinamik özellikler

  Farmakoterapötik grup: Dermatolojik kullanım için antifungaller - Bifonazol

  ATC Kodu: D01A C10

  Bifonazole is an imidazole derivative with a broad antimycotic spectrum, which includes dermatophytes, yeasts, moulds and other fungi such as Malassezia furfur. Bifonazol, dermatofitler, mayalar, küfler ve Malassezia furfur gibi diğer mantarları içeren geniş bir antimikotik spektruma sahip imidazol türevidir. It is also effective against Corynebacterium minutissimum. Ayrıca Corynebacterium minutissimum'a karşı etkilidir.

  Bifonazole exerts its anti-fungal action by inhibiting the biosynthesis of ergosterol on two different levels. Bifonazol, mantar önleyici etkisini ergosterol biyosentezini iki farklı seviyede inhibe ederek gerçekleştirir. Inhibition of ergosterol synthesis leads to structural and functional impairment of the cytoplasmic membrane. Ergosterol sentezinin inhibisyonu sitoplazmik membranın yapısal ve fonksiyonel bozulmasına yol açar.

  The resistance situation for bifonazole is favourable. Bifonazole karşı direnç durumu uygundur. Primary resistant variants of sensitive fungal species are very rare. Hassas mantar türlerinin birincil dirençli varyantları çok nadirdir. Investigations so far did not provide any evidence of a development of secondary resistance in primarily sensitive strains. Şimdiye kadar yapılan araştırmalar, öncelikle hassas suşlarda ikincil direnç gelişimi olduğuna dair herhangi bir kanıt sunmamıştır.

   

  Farmakokinetik özellikler:

  emme

  Bifonazole penetrates well into infected skin layers. Bifonazol enfekte cilt katmanlarına iyi nüfuz eder. 6 hours after administration concentrations in the various skin layers reach from 1000 μg/cm3 in the top layer of the epidermis (stratum corneum) to 5 μg/cm3 in the stratum papillare. Uygulamadan 6 saat sonra çeşitli cilt tabakalarındaki konsantrasyonlar epidermisin üst tabakasındaki 1000 μg / cm3'ten (stratum corneum) stratum papillare içindeki 5 μg / cm3'e ulaşır. All concentrations determined are thus within a range of reliable antimycotic activity. Belirlenen tüm konsantrasyonlar bu nedenle bir dizi güvenilir antimikotik aktivite dahilindedir.

  After a single application (topical) of 15.2mg [14C] bifonazole cream, and subsequent occlusion for six hours, 0.6±0.3% of the dose was absorbed. 15.2 mg [14C] bifonazol kreminin tek bir uygulamasından (topikal) ve ardından altı saat boyunca oklüzyondan sonra, dozun% 0.6 ± 0.3'ü emildi. The absorption rate was approximately 0.008mg/100cm2 per hour. Emilim oranı saatte yaklaşık 0.008mg / 100cm2 idi. In inflamed skin these values were higher by a factor of four. İltihaplı ciltte bu değerler dört kat daha yüksekti. Similar results were obtained after the application of bifonazole as a 1% solution. Bifonazolün% 1'lik bir çözelti halinde uygulanmasından sonra benzer sonuçlar elde edildi.

  Tek bir 5g kremin uygulanmasından sonra bebek bezi döküntüsü olan bebeklerde 16ng / ml'ye kadar plazma seviyeleri elde edildi.

  After intravenous administration of 0.016mg/kg [14C] bifonazole, tissue uptake was rapid. İntravenöz olarak 0.016mg / kg [14C] bifonazol uygulamasından sonra, doku alımı hızlı olmuştur. Bifonazole is, however, rapidly metabolised with only 30% of an intravenous dose remaining unaltered 30 minutes post-dose. Bununla birlikte, bifonazol, dozdan 30 dakika sonra değiştirilmemiş bir intravenöz dozun sadece% 30'u ile hızla metabolize edilir.

   

  Eliminasyon

  Elimination of the metabolites is biphasic (T½ of eight and 50 hours). Metabolitlerin eliminasyonu bifaziktir (sekiz ve 50 saatlik T½). Within five days of administration 45% of the administered dose has been excreted renally, with 40% being eliminated via the liver and bile (faeces). Uygulamadan sonraki beş gün içinde, uygulanan dozun% 45'i böbreklerden atılır,% 40'ı karaciğer ve safra (dışkı) ile atılır.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler