801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAerosol İlaçları

Budesonide Formoterol Inhaler CFC Free 200 doz Aerosolize İlaçlar

Budesonide Formoterol Inhaler CFC Free 200 doz Aerosolize İlaçlar

  • Budesonide Formoterol Inhaler CFC Free 200doses Aerosolized Medications
 • Budesonide Formoterol Inhaler CFC Free 200doses Aerosolized Medications

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 200mcg / Doz, 200 doz

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 10.000 şişe
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde 80, 000 şişe
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Budesonide Aerosol CFC içermez Şartname: 200mcg / Doz, 200 doz
  Standart: BP, USP paketleme: bir şişe / kutu
  Vurgulamak:

  aerosol medicine

  ,

  aerosolized medications

  Budesonide Formoterol Inhaler CFC Free 200 doz Aerosolize İlaçlar

   

   

   

  Ürün: Budesonide Aerosol CFC içermez

  Özellikler: 200mcg / Doz, 200 doz

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: bir şişe / kutu

   

  Açıklama :

  Budesonid, suda hemen hemen çözünmeyen, etanolde az çözünür ve metilen klorürde serbestçe çözünen beyaz veya neredeyse beyaz, kristal bir tozdur.Budesonid inhalasyon süspansiyonu, jet nebülizör yoluyla inhalasyon için steril bir süspansiyondur (mikronize).

   

  Endikasyon ve Kullanımı:

  Ürün, altı yaşında veya daha büyük hastalarda astımın idame tedavisi için profilaktik tedavi olarak endikedir.

  Hazırlama işleminden sonra, inhalerin her harekete geçirilmesi 200mcg Budesonide sağlar.

  Budesonid inhalasyon süspansiyonu, akut bronkospazmın hafifletilmesi için endike DEĞİLDİR.

   

  Farmakodinamik

  Budesonide has a high glucocorticoid effect and a weak mineralocorticoid effect. Budesonidin yüksek bir glukokortikoid etkisi ve zayıf bir mineralokortikoid etkisi vardır. It binds to the glucocorticoid receptor with a higher binding affinity than cortisol and prednisolone. Glukokortikoid reseptörüne kortizol ve prednizolondan daha yüksek bir bağlanma afinitesi ile bağlanır. When budesonide is systemically administered, suppression of endogenous cortisol concentrations and an impairment of the hypothalamus-pituitary-adrenal (HPA) axis function has been observed. Budesonid sistemik olarak uygulandığında, endojen kortizol konsantrasyonlarının baskılanması ve hipotalamus-hipofiz-adrenal (HPA) eksen fonksiyonunda bir bozulma gözlenmiştir. Furthermore, a decrease in airway reactivity to histamine and other entities has been observed with the inhaled formulation. Ayrıca, inhale formülasyon ile histamin ve diğer varlıklara karşı hava yolu reaktivitesinde bir azalma gözlenmiştir. Generally, the inhaled formulation has a rapid onset action and improvement in asthma control can occur within 24 hours of initiation of treatment. Genellikle, inhale formülasyon hızlı bir başlangıç ​​etkisine sahiptir ve tedavinin başlamasından sonraki 24 saat içinde astım kontrolünde iyileşme olabilir.

   

  Hareket mekanizması

  Budesonide is an anti-inflammatory corticosteroid that exhibits potent glucocorticoid activity and weak mineralocorticoid activity. Budesonid, güçlü glukokortikoid aktivite ve zayıf mineralokortikoid aktivite gösteren bir anti-enflamatuar kortikosteroiddir. The precise mechanism of corticosteroid actions on inflammation in asthma, Crohn's disease, or ulcerative colitis is not known. Astım, Crohn hastalığı veya ülseratif kolitte inflamasyon üzerindeki kortikosteroid etkilerinin kesin mekanizması bilinmemektedir. Inflammation is an important component in the pathogenesis of asthma. Enflamasyon astım patogenezinde önemli bir bileşendir. Corticosteroids have been shown to have a wide range of inhibitory activities against multiple cell types (eg, mast cells, eosinophils, neutrophils, macrophages, and lymphocytes) and mediators (eg, histamine, eicosanoids, leukotrienes, and cytokines) involved in allergic and non-allergic-mediated inflammation. Kortikosteroidlerin, alerjik olan ve olmayan çoklu hücre tiplerine (örn., Mast hücreleri, eozinofiller, nötrofiller, makrofajlar ve lenfositler) ve aracılara (örn. Histamin, eikosanoidler, lökotrienler ve sitokinler) karşı geniş bir inhibitör aktiviteye sahip oldukları gösterilmiştir. - alerjik aracılı inflamasyon. These anti-inflammatory actions of corticosteroids may contribute to their efficacy in the aforementioned diseases. Kortikosteroidlerin bu anti-enflamatuar etkileri, yukarıda belirtilen hastalıklarda etkinliklerine katkıda bulunabilir. Because budesonide undergoes significant first-pass elimination, the both oral preparations are formulated as an extended release tablet. Budesonid, önemli ilk geçiş eliminasyonundan geçtiğinden, her iki oral preparat, uzatılmış salimli bir tablet olarak formüle edilir. As a result, budesonide release is delyaed until exposure to a pH ≥ 7 in the small intestine. Sonuç olarak, budesonid salımı, ince bağırsakta pH ≥ 7'ye maruz kalıncaya kadar delya edilir.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler