801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAerosol İlaçları

Osteoartrit için Reçeteli Nsaids Aerosol İlaç Diklofenak Sodyum Spreyi

Osteoartrit için Reçeteli Nsaids Aerosol İlaç Diklofenak Sodyum Spreyi

  • Osteoartrit için Reçeteli Nsaids Aerosol İlaç Diklofenak Sodyum Spreyi
Osteoartrit için Reçeteli Nsaids Aerosol İlaç Diklofenak Sodyum Spreyi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.5mg / doz, 160 doz / şişe, 400 doz / şişe
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 20.000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 100, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Diklofenak Sodyum Spreyi Şartname: 0.5mg / doz, 160 doz / şişe, 400 doz / şişe
Standart: BP, USP paketleme: bir şişe / kutu
Vurgulamak:

aerosol ilaç

,

aerosol ilaçları

Osteoartrit için Reçeteli Nsaids Aerosol İlaç Diklofenak Sodyum Spreyi

 

 

Ürün: Diklofenak Sodyum Spreyi

Özellikler: 0.5 mg / doz, 160 doz / şişe, 400 doz / şişe

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir şişe / kutu

 

Belirteçler :

Diclofenac Sodium Spray contains the active substance diclofenac sodium, which belongs to the group of non-steroidal antiinflammatory drugs (NSAID). Diklofenak Sodyum Spreyi, steroidal olmayan antienflamatuar ilaçlar (NSAID) grubuna ait aktif madde diklofenak sodyum içerir. Diclofenac Sodium Spray Gel is used to relieve the acute pain and swelling affecting small or medium-sized joints and surrounding tissues. Diklofenak Sodyum Sprey Jel, küçük veya orta boy eklemleri ve çevre dokuları etkileyen akut ağrıyı ve şişmeyi gidermek için kullanılır.

 

Farmakodinamik

Diclofenac is an acetic acid nonsteroidal antiinflammatory drug (NSAID) with analgesic and antipyretic properties. Diklofenak, analjezik ve antipiretik özelliklere sahip bir asetik asit steroid olmayan antienflamatuar ilaçtır (NSAID). Diclofenac is used to treat pain, dysmenorrhea, ocular inflammation, osteoarthritis, rheumatoid arthritis, ankylosing spondylitis, and actinic keratosis Diklofenak ağrı, dismenore, oküler inflamasyon, osteoartrit, romatoid artrit, ankilozan spondilit ve aktinik keratozu tedavi etmek için kullanılır

 

Hareket mekanizması

The antiinflammatory effects of diclofenac are believed to be due to inhibition of both leukocyte migration and the enzyme cylooxygenase (COX-1 and COX-2), leading to the peripheral inhibition of prostaglandin synthesis. Diklofenakın antienflamatuar etkilerinin, hem lökosit göçünün hem de enzim silooksijenazın (COX-1 ve COX-2) inhibisyonundan kaynaklandığına ve prostaglandin sentezinin çevresel inhibisyonuna yol açtığına inanılmaktadır. As prostaglandins sensitize pain receptors, inhibition of their synthesis is responsible for the analgesic effects of diclofenac. Prostaglandinler ağrı reseptörlerini duyarlı hale getirdiğinden, sentezlerinin inhibisyonu diklofenakın analjezik etkilerinden sorumludur. Antipyretic effects may be due to action on the hypothalamus, resulting in peripheral dilation, increased cutaneous blood flow, and subsequent heat dissipation. Antipiretik etkiler, hipotalamus üzerindeki etkiden kaynaklanabilir, bu da periferik genişlemeye, artan kutanöz kan akışına ve daha sonra ısı dağılımına neden olur.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler