801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAerosol İlaçları

Lidokain Diş Spreyi 10% 50ml / 80ml Entübasyon, Lokal Anestetik Sprey

Lidokain Diş Spreyi 10% 50ml / 80ml Entübasyon, Lokal Anestetik Sprey

Lidocaine Dental Spray 10% 50ml / 80ml For Intubation , Local Anesthetic Spray

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: % 10, 50ml / 80ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20, 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 100, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Lidokain Diş Spreyi Belirtimi: % 10, 50ml / 80ml
Standart: BP, USP Ambalaj: Bir şişe / kutu

Lidokain Diş Spreyi 10% 50ml / 80ml Entübasyon, Lokal Anestetik Sprey

Ürün: Lidokain Diş Spreyi

Şartname:% 10, 50ml / 80ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir şişe / kutu

Açıklama :

Lidokain spreyi belirli tıbbi prosedürlerden önce ağız ve boğaz astarını uyuşturmak için kullanılır (örn., Entübasyon). Uygulamadan 1-2 dakika sonra ağız ve boğaz ağzını uyuşturan lokal anesteziktir. Ayrıca, boğazını kapatma dürtüsünü (gag refleksi) önlemeye yardımcı olur ve bu da işlemi daha zor hale getirebilir.

Nasıl kullanılır :

Bu ilaç genellikle ameliyattan hemen önce bir sağlık uzmanı tarafından ağıza püskürtülür. Bu ilaç burnu ve boğazını uyuşturur. Bu, yutma zorlaştıracak ve boğulma veya yanlış yutma riskinizi artıracaktır. Bu ürün kullanıldıktan sonra veya ağız / boğazınız artık uyuşmayana kadar 1 saat boyunca sakız çiğneme veya çiğneme. Prosedürlerinden sonra en az 1 saat boyunca çocukların sakız yememelerini veya çiğnemelerini sağlamak özellikle önemlidir. Dilinizi veya ağzınızı yanlışlıkla ısırmamaya dikkat edin.

Yan etkiler :

Hafif mide bulantısı, batma, şişme ve yanma olabilir. Baş dönmesi ve uyuşukluk da ortaya çıkabilir. Bu etkiler devam ederse veya kötüleşirse, doktorunuza bildirin. Doktorunuzun, bu ilacın size sunduğu faydanın yan etkilerden daha büyük olduğuna karar vermesinden dolayı reçetelediğini unutmayın. Bu ilacı kullanan birçok insan ciddi yan etkilere sahip değildir. Bu nadir fakat ciddi yan etkilerden herhangi biri ortaya çıkarsa derhal tıbbi yardım alın: yavaş / sığ nefes alma, yavaş / düzensiz kalp atışı, zihinsel / ruh hali değişiklikleri (örn. Şiddetli uykulu olma, karışıklık, sinirlilik) ), Nöbetler, bayılma, görme değişiklikleri (örn., Çift veya bulanık görme). Bu ilaca karşı çok ciddi alerjik reaksiyon nadirdir. Bununla birlikte, ciddi bir alerjik reaksiyon belirtileri fark ederseniz, döküntü, kaşınma / şişme (özellikle yüz / dilde / boğazda), şiddetli baş dönmesi, solunum sıkıntısı fark ederseniz derhal tıbbi yardım isteyin. Bu, olası bir listenin tam listesi değildir yan etkiler. Yukarıda listelenmeyen diğer etkileri fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza başvurun.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)