801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Antiplatelet Ağız yoluyla verilen İlaçlar Parasetamol Ağrı Düzeltici Asetaminofen Tabletleri

Antiplatelet Ağız yoluyla verilen İlaçlar Parasetamol Ağrı Düzeltici Asetaminofen Tabletleri

Antiplatelet Oral Medications Paracetamol Pain Relief Acetaminophen Tablets

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 100 mg, 300 mg, 500 mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Beş milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Parasetamol Tabletler Asetaminofen Tabletleri Belirtimi: 100 mg, 300 mg, 500 mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Antiplatelet Ağız yoluyla verilen İlaçlar Parasetamol Ağrı Düzeltici Asetaminofen Tabletleri

Ürün: Parasetamol Tabletler Asetaminofen Tabletler

Özellikler: 100mg, 300mg, 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama :

Asetaminofen, parasetamol olarak da bilinir, analjezik ve antipiretik etkileri için yaygın olarak kullanılır. Terapötik etkileri salisilatlara benzer, ancak anti-inflamatuar, antiplatelet ve gastrik ülsere yönelik etkileri yoktur.

belirti

Ateş, hafif acılar ve sancıları geçici olarak hafifletir.

Farmakodinamik

Asetaminofen (USAN) veya Parasetamol (INN), ateş, baş ağrısı ve diğer hafif ağrıların hafifletilmesinde kullanılan yaygın bir analjezik ve antipiretik ilaçtır. Çok sayıda soğuk algınlığı ve grip ilacı ve birçoğu reçeteli analjeziklerde önemli bir bileşen. Standart dozlarda aşırı derecede güvenlidir, fakat geniş kullanılabilirliği nedeniyle, kasıtlı veya kaza sonucu aşırı dozlar nadir değildir. Asetilaminofen, aspirin ve ibuprofen gibi diğer yaygın analjeziklerden farklı olarak anti-inflamatuar özelliklere veya trombosit işlevine etki etmez ve non-steroid anti-inflamatuvar ilaçlar veya NSAID olarak bilinen ilaç sınıfının bir üyesi değildir. Terapötik dozlarda asetaminofen midenin astarını tahriş etmez ve kan koagülasyonunu, böbrek fonksiyonunu veya fetal duktus arteryozusunu (NSAİİ'lerin yapabileceği gibi) etkilenmez. NSAİİ'ler gibi ve opioid analjeziklerden farklı olarak, asetaminofen herhangi bir şekilde öfkeye ya da ruh halini değiştirmez. Asetaminofen ve NSAID'ler, bağımlılık, bağımlılık, hoşgörü ve çekilme ile tamamen ilgili sorunlardan kurtulma hakkına sahiptir. Asetaminofen, kendi başına veya psödoefedrin, dekstrometorfan, klorfeniramin, difenhidramin, doksilamin, kodein, hidrokodon veya oksikodon ile kombinasyon halinde kullanılır.

Hareket mekanizması

Asetaminofenin öncelikle CNS'de etkili olduğu ve prostaglandin (PG) sentezinde yer alan siklooksijenaz, COX-1, COX-2 ve COX-3 enzimlerinin her iki izoformunu inhibe ederek ağrı eşiğini arttırdığı düşünülmektedir. NSAİİ'lerin aksine, asetaminofen periferik dokularda siklooksijenazı inhibe etmez ve dolayısıyla periferik anti-enflamatuar etkilere sahip değildir. Aspirin, geri dönüşsüz bir COX inhibitörü olarak görev yapıyor ve enzimin aktif bölgesini direkt olarak engelliyor, çalışmalar, asetaminofenin dolaylı olarak COX'i bloke ettiğini ve bu blokajın peroksitlerin varlığında etkisiz olduğunu bulmuştur. Bu, asetaminofenin merkezi sinir sisteminde ve endotel hücrelerinde niçin etkili olduğunu, ancak yüksek peroksit düzeyleri olan trombosit ve bağışıklık hücrelerinde etkili olduğunu açıklayabilir. Çalışmalar aynı zamanda, asetaminofenin COX enziminin bilinen varyantları COX-1 ve COX-2'den farklı olan bir varyantını seçici olarak bloke ettiğini gösteren veriler rapor etmektedir. Bu enzim şu anda COX-3 olarak anılmaktadır. Kesin etki mekanizması halen iyi anlaşılmamıştır, ancak gelecekteki araştırmalar nasıl çalıştığına dair daha fazla bilgi sağlayabilir. Asetaminofenin antipiretik özellikleri muhtemelen hipotalamusun ısı düzenleyici merkezleri üzerindeki direkt etkilerden ötürü periferik vazodilatasyon, terleme ve dolayısıyla ısı dağılımı ile sonuçlanır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)