801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerJel Krem Merhemi

Antifungal Clotrimazole Krem% 1, Topikal Antifungal Ajanlar Merhemi

Antifungal Clotrimazole Krem% 1, Topikal Antifungal Ajanlar Merhemi

Antifungal Clotrimazole Cream 1% , Topical Antifungal Agents Ointment

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 20g / tüp, 30g / tüp

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50, 000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Klotrimazol Krem% 1 Belirtimi: 20 g / tüp, 30 g / tüp
Standart: BP, USP Ambalaj: bir tüp / kutu

Antifungal Klotrimazol Krem% 1, Topikal Antifungal Ajanlar Merhem

Ürün: Klotrimazol Krem% 1

Şartname: 20 g / tüp, 30 g / tüp

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir tüp / kutu

Endikasyonları:

Tedavisi için:

ben. Kalıplara ve diğer mantarlara bağlı tüm dermatomikler (örn. Trichophyton türleri)

ii. Mayalara bağlı tüm dermatomikler (Candida türleri). Bunlar arasında ringworm (tinea) enfeksiyonları (örneğin spor ayakkabısı), paronişi, pityriyazis versicolor, eritrama ve intertrigo sayılabilir. iii. Bu mantarlarla sekonder enfeksiyon gösteren cilt hastalıkları. iv. Candidal nappy döküntü, vulvit ve balanit.

Yönetim yöntemi:

Krem, etkilenen bölgeye günde 2-3 kez, düzgün ve eşit bir şekilde uygulanmalı ve yavaşça ovulmalıdır. Elin büyüklüğündeki bir alanı tedavi etmek için bir şerit (½ cm uzunluğunda) yeterlidir.

Ayaklar enfekte olursa, kremayı uygulamadan önce, özellikle ayak parmakları arasında iyice yıkanmalı ve kurutulmalıdır.

Tedavi dermatofit enfeksiyonları için en az bir ay veya kandidal enfeksiyonlar için en az iki hafta sürdürülmelidir.

Kontrendikasyonları:

Aktif maddeye veya bölüm 6.1'de listelenen yardımcı maddelere karşı aşırı duyarlılık.

Krem veya tırnak derisi enfeksiyonlarını tedavi etmek için krem ​​kullanmayın.

Özel uyarılar ve kullanım için önlemler:

Bu ürün, lokal deri reaksiyonlarına (örn. Kontakt dermatit) neden olabilen setostearil alkol içerir.

Diğer tıbbi ürünlerle etkileşimler ve diğer etkileşim şekilleri:

Laboratuvar testleri, birlikte kullanıldığında, bu ürünün lateks kontraseptiflere zarar verebileceğini öne sürmüştür. Sonuç olarak, bu tür kontraseptiflerin etkinliği azaltılabilir. Bu ürünü kullandıktan sonra hastalara en az beş gün boyunca alternatif önlemler almaları önerilmelidir.

Doğurganlık, hamilelik ve emzirme:

Gebelik:

Gebe kadınlarda klotrimazol kullanımından sınırlı miktarda veri bulunmaktadır. Klotrimazol ile yapılan hayvan çalışmaları, yüksek oral dozlarda üreme toksisitesini göstermiştir (bakınız bölüm 5.3). Topikal tedaviyi takiben klotrimazolün düşük sistemik maruziyetinde, üreme toksisitesine göre zararlı etkiler tahmin edilmez. Klotrimazol hamilelik sırasında kullanılabilir, ancak sadece hekim veya ebenin gözetimi altında kullanılabilir.

Emzirme:

Hayvanlarda mevcut farmakodinamik / toksikolojik veriler, intravenöz uygulamadan sonra sütte klotrimazol / metabolitlerin atılımını göstermiştir (bakınız bölüm 5.3). Emziren çocuk için bir risk göz ardı edilemez. Emzirmeye devam edilmemesi veya çocuk için emzirmenin yararı ve kadının tedaviden yararı göz önünde bulundurularak klotrimazol tedavisinden vazgeçilmemesinin veya kesilmesinin kesilmesine karar verilmelidir.

Doğurganlık:

Klotrimazolün fertilite üzerindeki etkilerine ilişkin hiçbir insan çalışması yapılmamıştır; Bununla birlikte, hayvan çalışmaları, ilacın doğurganlık üzerindeki herhangi bir etkisini göstermemiştir.

Farmakodinamik özellikler:

Farmakoterapötik grup: Topikal kullanım için antifungaller - imidazol ve triazol türevleri

ATC kodu: D01A C01

Hareket mekanizması

Klotrimazol ergosterol sentezini inhibe ederek mantarlara karşı etkilidir. Ergosterol sentezinin inhibisyonu sitoplazmik membranın yapısal ve fonksiyonel bozulmasına yol açar.

Farmakodinamik Etkiler

Klotrimazol, in vitro ve in vivo, dermatofitler, mayalar, küfler, vb. İçeren geniş bir antimikotik spektruma sahiptir. Uygun test koşulları altında, bu tür mantarlar için MİK değerleri 0.062-8.0 µg / ml'den azdır. alt-tabaka.

Klotrimazolün etki şekli, enfeksiyon bölgesindeki klotrimazol konsantrasyonuna bağlı olarak öncelikle fungistatik veya fungisittir. İn vitro aktivite, çoğalan mantar elementleri ile sınırlıdır; Mantar sporları sadece biraz hassastır.

Antimikotik etkisine ek olarak, klotrimazol ayrıca gram pozitif mikroorganizmalar (Streptococci / Staphylococci / Gardnerella vaginalis) ve gram-negatif mikroorganizmalar (Bacteroides) üzerinde de etkilidir.

In vitro klotrimazol, Corynebacteria ve gram-pozitif cocci'nin - Enterococci hariç - çoğalmasını 0,5-10 µg / ml substrat konsantrasyonlarında inhibe eder.

Hassas mantar türlerinin öncelikle dirençli varyantları çok nadirdir; duyarlı mantarlar tarafından sekonder direncin gelişimi şimdiye kadar sadece terapötik koşullar altında çok izole vakalarda gözlemlenmiştir.

Farmakokinetik özellikler

Dermal uygulamadan sonra yapılan farmakokinetik araştırmalar, klotrimazolün sağlam veya iltihaplı deriden insan kan dolaşımına minimal olarak emildiğini göstermiştir. Elde edilen en yüksek serum klotrimazol konsantrasyonları, 0.001 mcg / ml'lik tespit limitinin altındaydı, bu da topikal olarak uygulanan klotrimazolün ölçülebilir sistemik etkilere veya yan etkilere yol açması olasılığının düşük olduğunu düşündürdü.

FARMAKOLOJİK ÖZELLİKLER

Klinik öncesi güvenlik verileri

Klinik olmayan veriler, insanlar için tekrarlanan doz toksisitesi, genotoksisite ve karsinojenisite çalışmalarına dayanan özel bir tehlike ortaya koymamaktadır.

Farelerde, sıçanlarda ve tavşanlarda üreme toksisite çalışmalarında pıhtıazazol teratojenik değildi. Sıçanlarda yüksek oral dozlar maternal toksisite, embriyotoksisite, fetal ağırlık azalması ve pupun hayatta kalma oranının azalması ile ilişkiliydi.

Sıçanlarda, klotrimazol ve / veya metabolitleri, verildikten 4 saat sonra 10 ila 20'lik bir faktörle plazmadan daha yüksek seviyelerde sütü içine salgılanmış, ardından 0,4 ila 24 saat arasında bir faktör azalmıştır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)