801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerJel Krem Merhem

Cilt Bakımı 15g Jel Krem Merhem Yüz İçin% 1 Hidrokortizon Krem

Cilt Bakımı 15g Jel Krem Merhem Yüz İçin% 1 Hidrokortizon Krem

  • Skin Care 15g Gel Cream Ointment 1% Hydrocortisone Cream For Face
 • Skin Care 15g Gel Cream Ointment 1% Hydrocortisone Cream For Face

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: % 1, 15g

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 100, 000 tüp
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: bir tüp / kutu
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Hidrokortizon kremi Şartname: % 1, 15g
  Standart: BP, USP paketleme: bir tüp / kutu
  Vurgulamak:

  Skin Care Ointment

  ,

  skin care medicine

  Cilt Bakımı 15g Jel Krem Merhem Yüz İçin% 1 Hidrokortizon Krem

   

   

  Ürün: Hidrokortizon Krem

  Özellikler:% 1, 15g

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: bir tüp / kutu

   

  Açıklama :

  The topical corticosteroids constitute a class of primarily synthetic steroids used as anit-inflammitory and antipruritic agents. Topikal kortikosteroidler, anit enflamatuar ve antipruritik ajanlar olarak kullanılan öncelikle sentetik steroidlerin bir sınıfını oluşturur. Hydrocortisone is a member of this class. Hidrokortizon bu sınıfın bir üyesidir.

   

  Farmakokinetik

  Topikal kortikosteroidlerin perkütan emilim derecesi, araç, epidermal bariyerin bütünlüğü ve tıkayıcı pansumanların kullanımı gibi birçok faktör tarafından belirlenir.

  Topical corticosteroids can be absorbed from normal intact skin. Topikal kortikosteroidler normal bozulmamış deriden emilebilir. Inflammation and/or other disease processes in the skin increase percutaneous absorption. Derideki iltihaplanma ve / veya diğer hastalık süreçleri perkütanöz emilimi artırır. Occlusive dressings substantially increase the percutaneous absorption of topical corticosteroids. Tıkayıcı pansumanlar topikal kortikosteroidlerin perkütanöz emilimini önemli ölçüde artırır. Thus, occlusive dressings may be a valuable therapeutic adjunct for treatment of resistant dermatoses. Bu nedenle, tıkayıcı pansumanlar dirençli dermatozların tedavisi için değerli bir terapötik yardımcı olabilir.

  Once absorbed through the skin, topical corticosteroids are handled through pharmacokinetic pathways similar to systemically administered corticosteroids. Deriden emildikten sonra topikal kortikosteroidler, sistemik olarak uygulanan kortikosteroidlere benzer farmakokinetik yollarla işlenir. Corticosteroids are bound to plasma proteins in varying degrees. Kortikosteroidler plazma proteinlerine değişen derecelerde bağlanır. Corticosteroids are metabolized primarily in the liver and are then excreted by the kidneys. Kortikosteroidler öncelikle karaciğerde metabolize edilir ve daha sonra böbrekler tarafından atılır. Some of the topical corticosteroids and their metabolites are also excreted by the bile. Bazı topikal kortikosteroidler ve metabolitleri de safra yoluyla atılır.

   

  Göstergeler ve kullanımları :

   

  Hidrokortizon kremi, kortikosteroid duyarlı dermatozların enflamatuar ve kaşıntılı belirtilerinin hafifletilmesi için endikedir.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler