801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerJel Krem Merhemi

0.625mg / g Jel Krema Merhemi Konjuge Estrojenler Krem CEE'ler

0.625mg / g Jel Krema Merhemi Konjuge Estrojenler Krem CEE'ler

0.625mg/g Gel Cream Ointment Conjugated Estrogens Cream CEEs

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.625mg / g, 43g / tüp

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Gücü: 0.625mg / g, 43g / tüp Ambalaj: Bir tüp / kutu
Dozaj formu: krem Aktif içerik: Konjuge Östrojen

0.625mg / g Jel Krema Merhemi Konjuge Estrojen Kreması CEE'ler

ÜRÜN: Konjuge Estrojenler Krem

Dozaj ve Kusurları: Krem, 0.625mg / g
AMBALAJLAMA: 43g / tüp, 1tube / kutu

Standart: USP'ye göre API, bitmiş dozajlar ev standartlarında

Dosya: Gönderilmeye hazır

Açıklama :

Eşlenik At Teorileri (CEE'ler), östrojen, equilin, 17α-dihidroekilinden ve gebe at idrardan saflaştırılan diğer ilgili steroidlerden sulu sülfat esterlerinin suda çözünür tuzlarından oluşan bir karışımdan oluşur. Atın türevi östrojenik bileşiklerin bu kombinasyonu Premarin (FDA) ürünü olarak mevcut olan şu koşullar için endikedir: orta ila şiddetli vazomotor semptomların tedavisi ve menopozla ilişkili vulvovajinal atrofi; Hipogonadizm, kastrasyon veya primer yumurtalık bozukluğuna bağlı hipoöstrojenizm; Metastatik meme kanserinin hafifletilmesi; Prostatın ileri androjen bağımlı karsinomunun hafifletilmesi; Ve postmenopozal osteoporozun önlenmesi için kullanılabilir. Tüm östrojen ürünleri, kadın üreme sisteminin gelişimi ve idame ettirilmesinden ve ikincil cinsel özelliklerden sorumlu olan endojen östrojenlerin vücuttaki etkilerini taklit eder. Estrojenler, vücudun çeşitli dokularında östrojen reseptörlerine bağlanarak ve negatif bir geri bildirim mekanizması yoluyla gonadotropinler, luteinize edici hormon (LH) ve follikül uyarıcı hormonu (FSH) pituitary sekresyonunu modüle ederek hareket eder. Menopozdan önce, birincil östrojen kaynağı menstrual döngünün fazına bağlı olarak günde 70-500 mikrogram östradiol salgılayan yumurtalık folikülüdür. Bununla birlikte, bir kadın yumurtlamayı bıraktığında, yumurtalıklar tarafından progesteron ve östradiol üretiminde keskin bir düşüş ve geri bildirim kontrolü eksikliği nedeniyle LH ve FSH'da dalgalanma meydana gelmektedir. Hormon üretimindeki bu kayma, menopoz sırasında ve sonrasında yaşanan semptomların çoğundan sorumludur ve sıcak basması ve diğer vazomotor semptomlar, ağrılı ilişki, vajinal kuruluk ve vulvovajinal atrofi içerir. Bu semptomlar, menopozda ve sonrasında kaybedilen hormonların birçoğunu sentetik veya doğal olarak oluşan formlarla değiştirerek, Hormon Replasman Tedavisi (HRT) olarak bilinen bir terapi ile azaltılabilir. Farmakolojik östrojen ürünleri çeşitli formatlarda mevcuttur. Birçoğu ortak bazı bileşikler içeriyor olmasına rağmen (östrojen türevleri sodyum estron sülfat ve sodyum ekilin sülfat gibi) orijinal kaynaklarına (at, insan veya bitki türevi gibi) göre değişirler ve kalan karışım Östrojenik türevler. Eşlenik At Estrojenler (CEE'ler) hamile kısrakların idrarından türetilir ve en az 10 östrojen türevinin karışımını içerir.

Endikasyon:

Eşlenik At Teorileri (CEE'ler) aşağıdaki durumlarda endikedir: orta ila şiddetli vazomotor semptomların tedavisi ve menopozla ilişkili vulvovajinal atrofi; Hipogonadizm, kastrasyon veya primer yumurtalık bozukluğuna bağlı hipoöstrojenizm; Metastatik meme kanserinin hafifletilmesi; Prostatın ileri androjen bağımlı karsinomunun hafifletilmesi; Ve postmenopozal osteoporozun önlenmesi için kullanılabilir.

Farmakodinamik:

Müsait değil

Hareket mekanizması :

Tüm östrojen ürünleri, kadın üreme sisteminin gelişimi ve idame ettirilmesinden ve ikincil cinsel özelliklerden sorumlu olan endojen östrojenlerin vücuttaki etkilerini taklit eder. Estrojenler, vücudun çeşitli dokularında östrojen reseptörlerine bağlanarak ve negatif bir geri bildirim mekanizması yoluyla gonadotropinler, luteinize edici hormon (LH) ve follikül uyarıcı hormonu (FSH) pituitary sekresyonunu modüle ederek hareket eder. Menopozdan önce, birincil östrojen kaynağı menstrual döngünün fazına bağlı olarak günde 70-500 mikrogram östradiol salgılayan yumurtalık folikülüdür. Bununla birlikte, bir kadın yumurtlamayı bıraktığında, yumurtalıklar tarafından progesteron ve östradiol üretiminde keskin bir düşüş ve geri bildirim kontrolü eksikliği nedeniyle LH ve FSH'da dalgalanma meydana gelmektedir. Hormon üretimindeki bu kayma, menopoz sırasında ve sonrasında yaşanan semptomların çoğundan sorumludur ve sıcak basması ve diğer vazomotor semptomlar, ağrılı ilişki, vajinal kuruluk ve vulvovajinal atrofi içerir. Bu semptomlar, menopozda ve sonrasında kaybedilen hormonların birçoğunu sentetik veya doğal olarak oluşan formlarla değiştirerek, Hormon Replasman Tedavisi (HRT) olarak bilinen bir terapi ile azaltılabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)