801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerJel Krem Merhem

1% 15g Jel Krem Merhem Cilt Bakımı Ilaç Mometazon Furoate Krem Egzama Için

1% 15g Jel Krem Merhem Cilt Bakımı Ilaç Mometazon Furoate Krem Egzama Için

1% 15g Gel Cream Ointment Skin Care Medication Mometasone Furoate Cream For Eczema 

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: % 1, 15g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100, 000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Mometazon Furoat Krem Şartname: % 1, 15g
Standart: BP, USP paketleme: bir tüp / kutu

1% 15g Jel Krem Merhem Cilt Bakımı Ilaç Mometazon Furoate Krem Egzama Için

 

 

Ürün: Mometazon Furoat Krem

Özellikler:% 1, 15g

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir tüp / kutu

 

Açıklama :

Mometasone Furoate is one of a group of medicines called topical corticosteroids. Mometazon Furoate, topikal kortikosteroidler adı verilen bir grup ilaçtan biridir. It is classified as a 'potent corticosteroid'. 'Güçlü kortikosteroid' olarak sınıflandırılır.

Bu ilaçlar, bazı cilt problemlerinin neden olduğu kızarıklığı ve kaşıntıyı azaltmak için cildin yüzeyine konur.

Yetişkinlerde ve çocuklarda Mometason Furoate, sedef hastalığı veya dermatit adı verilen bazı cilt sorunlarının neden olduğu kızarıklığı ve kaşıntıyı azaltmak için kullanılır.

Psoriasis is a skin disease in which itchy, scaly, pink patches develop on the elbows, knees, scalp and other parts of the body. Sedef hastalığı, dirseklerde, dizlerde, kafa derisinde ve vücudun diğer kısımlarında kaşıntılı, pullu, pembe lekelerin geliştiği bir cilt hastalığıdır. Dermatitis is a condition brought on by the skin reacting to outside agents eg detergents, causing Dermatit, cildin deterjan gibi dış ajanlara reaksiyona girerek neden olduğu bir durumdur.

cilt kırmızı ve kaşıntılı hale gelir.

 

Mometason furoat nasıl kullanılır:

Always use Mometasone furoate exactly as your doctor has told you. Her zaman Mometason furoate'i doktorunuzun size söylediği gibi kullanın. Check with your doctor or pharmacist if you are not sure. Emin değilseniz doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Çocuklarda kullanımı

Mometazon furoat, 2 yaşın altındaki çocuklar için önerilmez.

Ne kadar kullanılır

Genellikle yetişkinler ve 2 yaş ve üstü çocuklar için, ince bir Mometason furoat tabakası, günde bir kez cildin etkilenen bölgesine hafifçe sürülmelidir.

Mometason furoat kullanmadan önce

Mometasone furoate kullanırken her zaman bu talimatları izlemelisiniz:

Kremi yüzünüzde 5 günden fazla kullanmayın.

Kremi 5 günden fazla bir süre çocuklara, vücudunun herhangi bir yerine uygulamayın.

Kremi çocuğunuzun bezinin altına koymayın, çünkü bu aktif ilacın deriden geçmesini ve muhtemelen bazı istenmeyen etkilere neden olmasını sağlar.

You should check with your doctor before covering the treated areas with a bandage or plaster. Tedavi edilen bölgeleri bir bandaj veya sıva ile örtmeden önce doktorunuza danışmalısınız. Treated areas on the face or in children should not be covered with a bandage or plaster. Yüzdeki veya çocuklarda tedavi edilen alanlar bir bandaj veya sıva ile kaplanmamalıdır.

Vücudun geniş bölgelerinde uzun süre büyük miktarda krem ​​kullanmamalısınız (örneğin, haftalarca veya aylarca her gün).

Göz kapakları dahil gözlerinizin içinde veya çevresinde kullanmayın.

Kullanmanız gerekenden daha fazla Mometazon furoat kullanıyorsanız

If you (or somebody else) accidentally swallow the cream, it should not produce any problems. Siz (veya başka biri) yanlışlıkla kremi yutursanız, herhangi bir sorun oluşturmamalıdır. However, if you are worried, you should see your doctor. Bununla birlikte, endişeleniyorsanız, doktorunuzu görmelisiniz.

If you use the cream more often than you should, or on large areas of the body, it can affect some of your hormones. Kremayı gerektiğinden daha sık kullanırsanız veya vücudun geniş bölgelerinde kullanırsanız, bazı hormonlarınızı etkileyebilir. In children, this may affect their growth and development. Çocuklarda bu büyüme ve gelişmelerini etkileyebilir.

Kremayı size söylendiği gibi kullanmadıysanız ve çok sık ve / veya uzun süre kullanmamışsanız, doktorunuza söylemelisiniz.

Mometason furoat kullanmayı unutursanız

Kreminizi doğru zamanda kullanmayı unutursanız, hatırladığınız anda kullanın, daha önce olduğu gibi devam edin.

Mometasone furoate kullanmayı bırakırsanız

If you have been using Mometasone furoate for a long time and your skin problem seems to have got better, you should not suddenly stop using the cream. Mometasone furoate'i uzun süredir kullanıyorsanız ve cilt probleminiz daha iyi görünüyorsa, kremayı aniden bırakmamalısınız. If you do, you may find that your skin becomes red and you may notice stinging or burning. Bunu yaparsanız, cildinizin kızardığını ve batma veya yanma olduğunu fark edebilirsiniz. To avoid this, you should speak to your doctor as he will gradually reduce how often you need to use the cream until you stop treatment altogether. Bunu önlemek için, doktorunuzla konuşmalısınız, çünkü tedaviyi tamamen bırakana kadar kremayı ne sıklıkta kullanmanız gerektiğini yavaş yavaş azaltacaktır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)