801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerOftalmik İlaçlar

Siprofloksasin HCl Oftalmik Tıp% 0.3 3.5 g / Tüp, Oftalmik Krem Merhem

Siprofloksasin HCl Oftalmik Tıp% 0.3 3.5 g / Tüp, Oftalmik Krem Merhem

Ciprofloxacin HCl Ophthalmic Medicine 0.3% 3.5 g/Tube , Ophthalmic Cream Ointment

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Oftalmik Merhem 0.3%, 3.5g / Tüp

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100, 000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Siprofloksasin HCI Kremi Belirtimi: Oftalmik Merhem% 0.3, 3.5 g / Tüp
Standart: BP, USP Ambalaj: bir tüp / kutu

Siprofloksasin HCI Oftalmik Tıp% 0.3 3.5 g / Tüp Oftalmik Krem Merhem

Ürün: Siprofloksasin HCI Krem

Şartname: Oftalmik Merhem% 0.3, 3.5 g / Tüp

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir tüp / kutu

Endikasyonları:

Pseudomonas aerugi-nosa, Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pneumoniae ve muhtemelen Serratia marcescens ve Streptococcus viridans'a bağlı korneal ülserleri tedavi etmek

Haemophilus influenzae, S. aureus, S. epidermidis ve muhtemelen S. pneumoniae'ye bağlı bakteriyel konjunktiviti tedavi etmek

Siprofloksasin merhem nasıl kullanılır:

Doktorunuz tarafından belirtildiği gibi siprofloksasin merhem kullanın. Dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın.

• Göz veya göz çevresinde siprofloksasin merhemi kullanılabilir. Göz içinde siprofloksasin merhemi kullanmak için önce ellerinizi yıkayın. İşaret parmağınızı kullanarak, alt göz kapağını bir kese oluşturmak için gözünüzden uzağa doğru çekin. Kesenin içine ince bir merhem şeridini sıkın. Siprofloksasin merhem kullandıktan sonra 1 ila 2 dakika gözlerinizi nazikçe kapatın. Üzerinde olabilecek herhangi bir ilacı temizlemek için ellerinizi yıkayın. Aplikatör ucunu temiz ve kuru bir mendille silin.

• Mikropların ilacınızı kirletmesini önlemek için, aplikatör ucuna göz de dahil olmak üzere herhangi bir yüzeye dokunmayın. Konteynırı sıkıca kapalı tutun.

• Siprofloksasin merhem kullanırken kontak lens takmayın. Kontakt lensinizin üreticinin belirttiği gibi dikkat edin. Kullanmadan önce doktorunuza danışın.

• Enfeksiyonunuzu tamamen temizlemek için, tedavinin tamamı boyunca siprofloksasin merhem kullanın / kullanın. Birkaç gün içinde kendinizi daha iyi hissetseniz bile kullanmaya devam edin.

• Eğer bir doz siprofloksasin merhem kaçırırsanız, mümkün olan en kısa sürede kullanın. Bir sonraki dozunuz için neredeyse zamanı gelmişse, kaçırılan dozu atlayın ve normal doz programınıza geri dönün. Aynı anda 2 doz kullanmayın.

Sağlık hizmeti sağlayıcınıza siprofloksasin merheminin nasıl kullanılacağı ile ilgili sorularınız sorun.

Önemli Güvenlik Bilgisi :

• Siprofloksasin merhem, ışığa karşı bulanık görme veya duyarlılığa neden olabilir. Dikkatli bir şekilde siprofloksasin merhem kullanın. Buna nasıl tepki verdiğinize kadar başka olası güvensiz görevleri sürmeyin veya gerçekleştirmeyin.

• Doktorunuza bakmadan diğer enfeksiyonları veya rahatsızlıkları tedavi etmek için artık ilaç kullanmayın.

• Tedavinin tamamı için siprofloksasin merhem kullandığınızdan emin olun. Yapmazsanız, ilaç enfeksiyonunuzu tamamen temizlemeyebilir. Bakteriler ayrıca bu veya diğer ilaçlara daha az duyarlı hale gelebilir. Bu, enfeksiyonun gelecekte tedavi edilmesini zorlaştırabilir.

• Uzun süreli veya tekrarlı siprofloksasin merhem kullanımı ikinci bir enfeksiyona neden olabilir. İkinci bir enfeksiyon belirtisi varsa doktorunuza söyleyin. Bunu tedavi etmek için ilacınızın değiştirilmesi gerekebilir.

• Siprofloksasin merhem 2 yaşından küçük ÇOCUKLARDA aşırı dikkatli kullanılmalıdır; Bu çocuklarda güvenlik ve etkinlik doğrulanmamıştır.

• GEBELİK VE MEME-BESLEME: Eğer hamile kalırsanız, doktorunuza başvurun. Hamileyken siprofloksasin merhemi kullanmanın yararlarını ve risklerini tartışmanız gerekecektir. Bu ilacın topikal kullanımdan sonra anne sütünde bulunup bulunmadığı bilinmemektedir. Siprofloksasin merhem kullanırken emziriyorsanız ya da emziriyorsanız, doktorunuza danışın. Bebeğiniz için olası riskleri tartışın.

Siprofloksasin merhem olası yan etkileri:

Tüm ilaçlar yan etkilere neden olabilir, ancak birçok insanın yan etkileri yoktur. Bu çoğu ORTAK yan etkinin devam etmesi veya rahatsızlık vermesi durumunda doktorunuza danışın:

Kanlı gözler; bulanık görüş; yanma veya rahatsızlık; göz kapaklarının kabuklanması; kuru gözler; gözünde bir şey hissi; ışığa duyarlılık.

Aşağıdaki SEVERE yan etkilerinden herhangi biri meydana gelirse hemen tıbbi yardım alın:

Şiddetli alerjik reaksiyonlar (döküntü; kurdeşen; kaşıntı; solunum zorluğu; göğüste sıkışma; ağrının, yüzün, dudakların veya dilin şişmesi); göz kapağı şişmesi; tahriş; vizyon değişiklikleri.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)