801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerOftalmik İlaçlar

Göz ilaçları Tetrasiklin Hidroklorür Göz merhemi% 1 3.5g 1% 5g

Göz ilaçları Tetrasiklin Hidroklorür Göz merhemi% 1 3.5g 1% 5g

Ophthalmic Medications Tetracycline Hydrochloride Eye Ointment 1% 3.5g 1% 5g

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: % 1; 3.5 g,% 1; 5 g

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100, 000 tüp
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir tüp / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 200, 000 tüp
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Tetrasiklin Hidroklorür Göz Merhem Belirtimi: % 1; 3.5 g,% 1; 5 g
Standart: USP Ambalaj: kutu başına bir tüp

Oftalmik İlaçlar Tetrasiklin Hidroklorür Göz Merhem% 1% 3.5g% 1 5g

Ürün: Tetrasiklin Hidroklorür Göz Merhemi

Şartname: 1%; 3.5 g,% 1; 5 g

Standart: USP

Ambalaj: kutu başına bir tüp

Açıklama :

Tetrasiklin, Actinobacteria'nın Streptomyces cinsi tarafından üretilen geniş spektrumlu bir poliketit antibiyotiğidir. Bakteriyel 30S ribozomal alt birimine tersinir bağlanarak ve gelen aminoasil tRNA'nın ribozom alıcı bölgesine bağlanmasını bloke ederek bakteriler üzerinde bakteriyostatik bir etki uygular. Aynı zamanda bakteriyel 50S ribozomal alt birimine bir dereceye kadar bağlanır ve hücre içi bileşenlerin bakteriyel hücrelerden sızmasına neden olan sitoplazmik membranı değiştirebilir.

Endikasyonları:

Bu ilaç, göz enfeksiyonlarını tedavi etmek için kullanılır. Tetrasiklin tipi antibiyotikler olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Bu ilaç, bakterilerin büyümesini yavaşlatarak veya durdurarak çalışır.

Bu ilaç sadece bakteriyel göz enfeksiyonlarını tedavi eder. Diğer göz enfeksiyonları için işe yaramaz. Gereksiz kullanım veya herhangi bir antibiyotiğin kötüye kullanımı azalmış etkinliğine yol açabilir.

Nasıl kullanılır :

Bu ilacı kullanırken kontak lens takmayın. Kontakt lensleri üreticinin talimatlarına göre sterilize edin ve tekrar kullanmaya başlamadan önce doktorunuza danışın.

Göz merhemlerini uygulamak için önce ellerinizi yıkayın. Kontaminasyonu önlemek için tüp ucuna dokunmamaya veya gözünüze dokunmamaya dikkat edin. Başınızı geriye doğru eğin, yukarı doğru bakın ve bir kese yapmak için alt göz kapağını hafifçe aşağı doğru çekin. 1/4 ila 1/2 inç (0,6 ila 1,3 santimetre) merhem şeridini poşete yerleştirin veya doktorunuzun belirttiği şekilde kullanın. Yavaşça gözü kapatın ve ilacı yaymak için göz küresi her yöne doğru yuvarlayın. Göz kırpmamaya ve gözü ovuşturmaya çalışmayın.

Yönlendirildiyse, diğer gözleriniz için bu adımları tekrarlayın. Doktorunuz tarafından yönlendirildiği kadar sık ​​uygulayın. İyileştirmeden önce ekstra ilacı temizlemek için merhem tüpünün ucunu temiz bir mendille silin.

Başka bir tür göz ilacı kullanıyorsanız (örn., Damla veya merhem), diğer ilaçları kullanmadan önce en az 5 ila 10 dakika bekleyin. Damlaların göze girmesine izin vermek için göz merhemlerinden önce göz damlası kullanın.

Ondan en fazla faydayı sağlamak için bu ilacı düzenli olarak kullanın. Hatırlamanıza yardımcı olmak için, her gün aynı saatlerde kullanın. Reçete tam süre boyunca kullanmaya devam edin. İlacı çok erken durdurmak bakterilerin büyümeye devam etmesine izin verebilir, bu da enfeksiyonun geri dönüşüne neden olabilir.

Durumunuz devam ederse veya kötüleşirse doktorunuza bildirin.

Yan etkiler :

Göz batma / yanma / kızarıklık ve geçici bulanık görme oluşabilir. Bu etkilerden herhangi biri devam ederse veya kötüleşirse, doktorunuza veya eczacınıza derhal bildirin.

Doktorunuzun bu ilacı reçete ettiğini unutmayın çünkü sizin yararınıza olmanın yan etki riskinden daha büyük olduğuna karar vermiştir. Bu ilacı kullanan pek çok insanın ciddi yan etkileri yoktur.

Bu ilacın uzun süreli veya tekrar eden dönemlerde kullanılması, mantar enfeksiyonları da dahil olmak üzere diğer göz enfeksiyonları ile sonuçlanabilir. Yeni göz belirtileri fark ederseniz, doktorunuza başvurun.

Bu ilaca çok ciddi bir alerjik reaksiyon nadirdir. Ancak, ciddi bir alerjik reaksiyonun aşağıdaki belirtilerden herhangi biriyle karşılaşırsanız hemen tıbbi yardım alın:

isilik

kaşıntı / şişme (özellikle yüz / dil / boğaz)

şiddetli baş dönmesi

nefes darlığı

Bu olası yan etkilerin tam listesi değildir. Yukarıda listelenmeyen diğer etkileri fark ederseniz, doktorunuza veya eczacınıza başvurun.

Önlemler:

Tetrasiklin kullanmadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin; veya başka alerjiniz varsa. Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilen aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla bilgi için eczacınızla konuşun.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza tıbbi geçmişinizi söyleyin.

diğer göz problemleri (örneğin, önceki göz enfeksiyonu)

kontakt lens kullanımı

Bu ilacı uyguladıktan sonra, görüntünüz geçici olarak bulanıklaşabilir. Sürüş yapmayın, makineleri kullanmayın ya da bu tür etkinlikleri güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğinize kadar net görüş gerektiren herhangi bir işlem yapmayın.

Hamilelik sırasında, bu ilaç sadece açıkça gerekli olduğunda kullanılmalıdır. Riskleri ve faydaları doktorunuzla tartışın.

Bu ilacın bir göz merhemi olarak verildiğinde anne sütüne geçip geçmediği bilinmemektedir. Emzirmeden önce doktorunuza danışın.

İlaç etkileşimleri :

Doktorunuz veya eczacınız, olası herhangi bir ilaç etkileşiminden haberdar olabilir ve sizin için sizi izliyor olabilir. İlk önce kontrol etmeden önce herhangi bir ilacın dozajını başlatmayın, durdurmayın veya değiştirmeyin.

Bu ilacı kullanmadan önce, aşağıdakileri kullanabileceğiniz tüm reçeteli ve reçetesiz / bitkisel ürünleri doktorunuza veya eczacınıza söyleyin:

diğer göz ürünleri (kozmetikler, göz içinde kullanılan reçetesiz ürünler dahil)

Bu belge tüm olası etkileşimleri içermemektedir. Bu nedenle, bu ürünü kullanmadan önce, kullandığınız tüm ürünleri doktorunuza veya eczacınıza bildirin. İlaçlarınızın bir listesini yanınızda bulundurun ve listeyi doktorunuz ve eczacınızla paylaşın.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)