801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerOftalmik İlaçlar

Oftalmik Latanoprost Gözü 125mcg / 2.5ml Prostaglandin Analoglarını Düşürür

Oftalmik Latanoprost Gözü 125mcg / 2.5ml Prostaglandin Analoglarını Düşürür

Ophthalmic Latanoprost Eye Drops 125mcg / 2.5ml Prostaglandin Analogues

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 125mcg / 2.5 ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 100, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Latanoprost Göz Damlası Belirtimi: 125mcg / 2.5 ml
Standart: Kurum içi Ambalaj: bir şişe / kutu

Oftalmik Latanoprost Göz 125mcg / 2.5ml Prostaglandin Analogues Damlaları

Ürün: Latanoprost Göz Damlası

Özellikleri: 125mcg / 2.5ml

Standart: in-house

Ambalaj: bir şişe / kutu

Açıklama :

Latanoprost bir prostaglandin F2α analogudur. Latanoprost, asetonitril içinde çok çözünür ve aseton, etanol, etil asetat, izopropanol, metanol ve oktanol içinde serbestçe çözünebilen renksiz, hafif sarı bir yağdır. Suda pratik olarak çözünmez.

Latanoprost oftalmik solüsyonu yaklaşık 6.7 pH ve yaklaşık 267 mOsmol / kg ozmolalite ile steril, izotonik, tamponlu sulu bir latanoprost çözeltisi olarak sağlanır. Her bir latanoprost oftalmik çözeltisi mL'si 50 mikrogram latanoprost içerir. Benzalkonyum klorür,% 0.02 oranında koruyucu olarak eklenmiştir. Aktif olmayan bileşenler şunlardır: sodyum klorür, sodyum fosfat dibazik (susuz), sodyum fosfat monobazik monohidrat ve enjeksiyon için su. Bir damla yaklaşık 1.5 mcg latanoprost içerir.

belirti

Latanoprost Steril Oftalmik Solüsyon açık açılı glokom veya oküler hipertansiyonlu hastalarda yüksek göz içi basıncının azalması için endikedir.

DOZAJ VE İDARİ

Önerilen doz, etkilenen göz (ler) de günde bir kez bir damladır. Bir doz atlanırsa, tedavi normal olarak bir sonraki dozla devam etmelidir.

Latanoprost oftalmik solüsyonun dozu günde bir kez geçmemelidir; iki veya daha fazla prostaglandin veya latanoprost dahil prostaglandin analoglarının kombine kullanımı önerilmemektedir. Bu prostaglandin ilaç ürünlerinin günde bir kereden fazla uygulanmasının, GİB'de göz içi basınç (GİB) düşürme etkisini azaltabileceği veya paradoksik yükselmelere neden olabileceği gösterilmiştir.

GİB'in azaltılması uygulamadan yaklaşık 3 ila 4 saat sonra başlar ve maksimum etki 8 ila 12 saat sonra ulaşılır.

Latanoprost oftalmik solüsyonu, diğer topikal oftalmik ilaç ürünleri ile eş zamanlı olarak GİB değerini düşürmek için kullanılabilir. Birden fazla topikal oftalmik ilaç kullanılıyorsa, ilaçlar en az beş (5) dakika mesafede uygulanmalıdır. Kontakt lensler latanoprost oftalmik solüsyon uygulanmadan önce çıkarılmalı ve uygulamadan 15 dakika sonra tekrar takılmalıdır.

UYARILAR VE ÖNLEMLER

Pigmentasyon

Latanoprostun pigmentli dokularda değişikliklere neden olduğu bildirilmiştir. En sık bildirilen değişiklikler iris, periorbital doku (göz kapağı) ve kirpiklerin pigmentasyonu artmıştır. Latanoprost uygulandığı sürece pigmentasyonun artması beklenir.

Pigmentasyon değişimi, melanositlerin sayısındaki artıştan ziyade melanositlerdeki melanin içeriğinin artmasından kaynaklanır. Latanoprost kesildikten sonra, irisin pigmentasyonu kalıcı olurken, periorbital dokuda pigmentasyon ve kirpik değişikliklerinin bazı hastalarda tersinir olduğu bildirilmiştir. Tedavi gören hastalar artmış pigmentasyon olasılığından haberdar edilmelidir. 5 yılın ötesinde artan pigmentasyonun etkileri bilinmemektedir.

İris renk değişimi birkaç aydan yıllara kadar farkedilmeyebilir. Tipik olarak, pupil etrafındaki kahverengi pigmentasyon eş merkezli olarak irisin çevresine doğru yayılır ve irisin tamamı veya iris parçaları daha kahverengidir. Ne nevi nevi çiller tedaviden etkilenmiş görünmektedir. Gözle görülür derecede artmış iris pigmentasyonu gelişen hastalarda latanoprost ile tedaviye devam edilebilirken, bu hastalar düzenli olarak incelenmelidir.

Kirpik değişiklikleri

Latanoprost, tedavi edilen gözde kirpikleri ve vellus kıllarını kademeli olarak değiştirebilir; Bu değişiklikler arasında uzunluk, kalınlık, pigmentasyon, kirpik veya kıl sayısı ve kirpiklerin yanlış yönlendirilmiş büyümesi sayılabilir. Kirpik değişiklikleri genellikle tedavinin kesilmesinden sonra geri çevrilebilir.

Göz İçi Enflamasyon

Latanoprost, intraoküler inflamasyon öyküsü olan hastalarda (iritis / üveit) dikkatli kullanılmalı ve genellikle aktif intraoküler inflamasyonlu hastalarda kullanılmamalıdır, çünkü inflamasyon daha şiddetli olabilir.

Maküler ödem

Laptoid maküla ödemi de dahil olmak üzere maküler ödem latanoprost tedavisi sırasında bildirilmiştir. Latanoprost oftalmik solüsyonu afakik hastalarda, yırtık posterior lens kapsülü olan psödofakik hastalarda veya maküla ödemi için bilinen risk faktörleri olan hastalarda dikkatli kullanılmalıdır.

Herpetik Keratit

Herpes Simplex keratitinin yeniden aktivasyonu latanoprost oftalmik solüsyonu ile tedavi sırasında bildirilmiştir. Latanoprost, herpetik keratit öyküsü olan hastalarda dikkatli kullanılmalıdır. Aktif herpes simplex keratit olgularında latanoprosttan kaçınılmalıdır çünkü inflamasyon daha şiddetli olabilir.

Bakteriyel Keratit

Topikal oftalmik ürünlerin çok dozlu kaplarının kullanımıyla ilişkili bakteriyel keratit bildirilmiştir. Bu kaplar, çoğu zaman, eş zamanlı bir kornea hastalığı veya oküler epitelyal yüzeyde bir bozulma olan hastalar tarafından yanlışlıkla kirlenmiştir.

Kontakt Lenslerle Kullan

Kontakt lensler latanoprost oftalmik solüsyon uygulanmadan önce çıkarılmalı ve uygulamadan 15 dakika sonra tekrar takılmalıdır.

Farmakodinamik

Latanoprost, inaktif olan fakat asitten hidrolizden sonra aktif hale gelen bir izopropil ester önilaçtır. Latanoprost oftalmik solüsyon, göz içi basıncını azaltarak glokom veya oküler hipertansiyonun ilerlemesini kontrol etmek için kullanılan topikal bir ilaçtır. Sulu akışkanın gözlerden dışarı akışını artırarak çalışan bir prostaglandin analogudur.

Hareket mekanizması

Latanoprost bir prostaglandin F2a analogudur. Spesifik olarak, Latanoprost sulu mizahın dışarı akışını arttırarak göz içi basıncını (GİB) düşürdüğüne inanılan bir prostanoid seçici FP reseptörü agonistidir. Hayvanlarda ve insanda yapılan çalışmalar, ana eylem mekanizmasının uveoscleral olduğunu göstermektedir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)