801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Oral Antibiyotikler Azitromisin 250mg Tabletler 6 Paket / Makrolid Antibiyotikler

Oral Antibiyotikler Azitromisin 250mg Tabletler 6 Paket / Makrolid Antibiyotikler

  • Oral Antibiotics Azithromycin 250mg Tablets 6 Pack / Macrolide Antibiotics
 • Oral Antibiotics Azithromycin 250mg Tablets 6 Pack / Macrolide Antibiotics

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 250 mg, 500 mg

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: bir milyon hap
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde bir milyon hap
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Azitromisin Tabletleri / Kapsülleri Şartname: 250 mg, 500 mg
  Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister
  Vurgulamak:

  oral medicine

  ,

  oral treatment

  Oral Antibiyotikler Azitromisin 250mg Tabletler 6 Paket / Makrolid Antibiyotikler

   

   

   

  Ürün: Azitromisin Tabletleri / Kapsülleri

  Özellikler: 250mg, 500mg

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: 10'lu / blister

   

  Açıklama :

  Azithromycin is a semi-synthetic macrolide antibiotic of the azalide class. Azitromisin, azalid sınıfının yarı sentetik bir makrolid antibiyotiğidir. Like other macrolide antibiotics, azithromycin inhibits bacterial protein synthesis by binding to the 50S ribosomal subunit of the bacterial 70S ribosome. Diğer makrolid antibiyotikler gibi, azitromisin de, bakteriyel 70S ribozomun 50S ribozomal alt birimine bağlanarak bakteriyel protein sentezini inhibe eder. Binding inhibits peptidyl transferase activity and interferes with amino acid translocation during the process of translation. Bağlanma, peptidil transferaz aktivitesini inhibe eder ve translasyon işlemi sırasında amino asit translokasyonuna müdahale eder. Its effects may be bacteriostatic or bactericidal depending of the organism and the drug concentration. Etkileri, organizmaya ve ilaç konsantrasyonuna bağlı olarak bakteriyostatik veya bakterisidal olabilir. Its long half life, which enables once daily dosing and shorter administration durations, is a property distinct from other macrolides. Günde bir kez dozlama ve daha kısa uygulama süreleri sağlayan uzun yarı ömrü, diğer makrolidlerden farklı bir özelliktir.

   

  belirti

  Belirli koşullarda belirlenmiş mikroorganizmaların duyarlı suşlarının neden olduğu hafif ila orta derecede enfeksiyonu olan hastaların tedavisi için: H. influenzae, M. catarrhalis, S. pneumoniae, C. pneumoniae, M. pneumoniae, S. pyogenes, S. aureus , S. agal

   

  Farmakodinamik

  Azithromycin, a semisynthetic antibiotic belonging to the macrolide subgroup of azalides, is used to treat STDs due to chlamydia and gonorrhea, community-acquired pneumonia, pelvic inflammatory disease, pediatric otitis media and pharyngitis, and Mycobacterium avium complex (MAC) in patients with advanced HIV disease. Azidlerin makrolid alt grubuna ait yarı sentetik bir antibiyotik olan azitromisin, ileri düzeyde olan hastalarda klamidya ve gonore, toplum kökenli pnömoni, pelvik inflamatuar hastalık, pediatrik otitis media ve farenjit ve Mycobacterium avium kompleksi (MAC) nedeniyle STD'leri tedavi etmek için kullanılır. HIV hastalığı. Similar in structure to erythromycin. Eritromisine benzer yapıda. azithromycin reaches higher intracellular concentrations than erythromycin, increasing its efficacy and duration of action. azitromisin eritromisine göre daha yüksek hücre içi konsantrasyonlara ulaşarak etkinliğini ve etki süresini arttırır.

   

  Hareket mekanizması

  Azitromisin 70S bakteriyel ribozomlarının 50S alt birimine bağlanır ve bu nedenle bakteri hücrelerinde RNA'ya bağımlı protein sentezini inhibe eder.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler