801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Parasetamol Oral Süspansiyon Ağız yoluyla verilen İlaçlar / Parasetamol Şurubu

Parasetamol Oral Süspansiyon Ağız yoluyla verilen İlaçlar / Parasetamol Şurubu

Paracetamol Oral Suspension Oral Medications / Paracetamol Syrup For Child

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 120mg / 5ml, 250mg / 5ml; 100ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50, 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 50, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Ağızdan Süspansiyon için Parasetamol Belirtimi: 120mg / 5ml, 250mg / 5ml; 100ml
Standart: BP, USP Ambalaj: Bir şişe / kutu

Parasetamol Oral Süspansiyon Ağız yoluyla verilen İlaçlar / Parasetamol Şurubu

Ürün: Oral Süspansiyon için Parasetamol

Şartname: 120mg / 5ml, 250mg / 5ml; 100ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir şişe / kutu

Açıklama :

Her bir 5 ml oral süspansiyon 250 mg parasetamol içerir. Ürün, 100 ml'lik ve 200 ml'lik oral süspansiyon paket boyutlarında, polietilen kaplı, yüksek yoğunluklu polipropilen çocuklara karşı dayanıklı kurcalanmaya karşı kapaklara sahip amber Tip III cam şişelerde paketlenmiştir. Şişeler, 2.5ml ve 5ml'lik ölçülerdeki bir kaşıkla ve Hasta Bilgilendirme Broşürleri ile karton dış kartonlarla doldurulur.

Endikasyonlar ve Kullanım

Baş ağrısı, migren, nevralji, diş ağrısı, boğaz ağrısı, dönem ağrısı, ağrı ve ağrıları da içeren hafif ila orta şiddette ağrıların tedavisinde.

Ateşi azaltmak ve soğuk algınlığı ve grip belirtilerini gidermek için yardımcı tedavi olarak kullanılmak üzere.

Farmakodinamik

Asetaminofen (USAN) veya Parasetamol (INN), ateş, baş ağrısı ve diğer hafif ağrıların hafifletilmesinde kullanılan yaygın bir analjezik ve antipiretik ilaçtır. Çok sayıda soğuk algınlığı ve grip ilacı ve birçoğu reçeteli analjeziklerde önemli bir bileşen. Standart dozlarda aşırı derecede güvenlidir, fakat geniş kullanılabilirliği nedeniyle, kasıtlı veya kaza sonucu aşırı dozlar nadir değildir. Asetilaminofen, aspirin ve ibuprofen gibi diğer yaygın analjeziklerden farklı olarak anti-inflamatuar özelliklere veya trombosit işlevine etki etmez ve non-steroid anti-inflamatuvar ilaçlar veya NSAID olarak bilinen ilaç sınıfının bir üyesi değildir. Terapötik dozlarda asetaminofen midenin astarını tahriş etmez ve kan koagülasyonunu, böbrek fonksiyonunu veya fetal duktus arteryozusunu (NSAİİ'lerin yapabileceği gibi) etkilenmez. NSAİİ'ler gibi ve opioid analjeziklerden farklı olarak, asetaminofen herhangi bir şekilde öfkeye ya da ruh halini değiştirmez. Asetaminofen ve NSAID'ler, bağımlılık, bağımlılık, hoşgörü ve çekilme ile tamamen ilgili sorunlardan kurtulma hakkına sahiptir. Asetaminofen, kendi başına veya psödoefedrin, dekstrometorfan, klorfeniramin, difenhidramin, doksilamin, kodein, hidrokodon veya oksikodon ile kombinasyon halinde kullanılır.

Hareket mekanizması

Asetaminofenin öncelikle CNS'de etkili olduğu ve prostaglandin (PG) sentezinde yer alan siklooksijenaz, COX-1, COX-2 ve COX-3 enzimlerinin her iki izoformunu inhibe ederek ağrı eşiğini arttırdığı düşünülmektedir. NSAİİ'lerin aksine, asetaminofen periferik dokularda siklooksijenazı inhibe etmez ve dolayısıyla periferik anti-enflamatuar etkilere sahip değildir. Aspirin, geri dönüşsüz bir COX inhibitörü olarak görev yapıyor ve enzimin aktif bölgesini direkt olarak engelliyor, çalışmalar, asetaminofenin dolaylı olarak COX'i bloke ettiğini ve bu blokajın peroksitlerin varlığında etkisiz olduğunu bulmuştur. Bu, asetaminofenin merkezi sinir sisteminde ve endotel hücrelerinde niçin etkili olduğunu, ancak yüksek peroksit düzeyleri olan trombosit ve bağışıklık hücrelerinde etkili olduğunu açıklayabilir. Çalışmalar aynı zamanda, asetaminofenin COX enziminin bilinen varyantları COX-1 ve COX-2'den farklı olan bir varyantını seçici olarak bloke ettiğini gösteren veriler rapor etmektedir. Bu enzim şu anda COX-3 olarak anılmaktadır. Kesin etki mekanizması halen iyi anlaşılmamıştır, ancak gelecekteki araştırmalar nasıl çalıştığına dair daha fazla bilgi sağlayabilir. Asetaminofenin antipiretik özellikleri muhtemelen hipotalamusun ısı düzenleyici merkezleri üzerindeki direkt etkilerden ötürü periferik vazodilatasyon, terleme ve dolayısıyla ısı dağılımı ile sonuçlanır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)