801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Diyabet Oral İlaçlar Metformin Hidroklorür Tabletleri 500 mg 850mg

Diyabet Oral İlaçlar Metformin Hidroklorür Tabletleri 500 mg 850mg

  • Diabetes Oral Medications Metformin Hydrochloride Tablets 500 mg 850mg
 • Diabetes Oral Medications Metformin Hydrochloride Tablets 500 mg 850mg

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 500 mg, 850 mg

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: bir milyon tablet
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde bir milyon tablet
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Metformin Hidroklorür Tabletleri Şartname: 500 mg, 850 mg
  Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister
  Vurgulamak:

  oral treatment

  ,

  oral preparation

  Diyabet Oral İlaçlar Metformin Hidroklorür Tabletleri 500 mg 850mg

   

   

  Ürün: Metformin Hidroklorür Tabletleri

  Özellikler: 500mg, 850mg

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: 10'lu / blister

   

  Açıklama :

  Metformin hidroklorür tabletleri ve metformin hidroklorür Genişletilmiş Salım Tabletleri, tip 2 diyabetin tedavisinde kullanılan oral antihiperglisemik ilaçlardır.

   

  Göstergeler ve kullanımları

  Metformin hidroklorür Tabletler, yetişkinlerde ve tip 2 diyabetes mellituslu çocuklarda glisemik kontrolü geliştirmek için diyet ve egzersize ek olarak endikedir.

  Metformin hidroklorür Uzatılmış Tabletler, tip 2 diyabetes mellituslu yetişkinlerde glisemik kontrolü geliştirmek için diyet ve egzersize ek olarak endikedir.

   

  Farmakodinamik

  Metformin is an oral antihyperglycemic agent that improves glucose tolerance in patients with NIDDM, lowering both basal and postprandial plasma glucose. Metformin, hem bazal hem de postprandiyal plazma glikozunu düşüren NIDDM hastalarında glikoz toleransını artıran oral bir antihiperglisemik ajandır. Metformin is not chemically or pharmacologically related to any other class of oral antihyperglycemic agents. Metformin, başka herhangi bir oral antihiperglisemik ajan sınıfı ile kimyasal veya farmakolojik olarak ilişkili değildir. Unlike sulfonylureas, metformin does not produce hypoglycemia in either patients with NIDDM or healthy subjects and does not cause hyperinsulinemia. Sülfonilürelerin aksine, metformin NIDDM'li veya sağlıklı kişilerde hipoglisemi üretmez ve hiperinsülinemiye neden olmaz. Metformin does not affect insulin secretion. Metformin insülin sekresyonunu etkilemez.

   

  Hareket mekanizması

  Metformin is an antihyperglycemic agent which improves glucose tolerance in patients with type 2 diabetes, lowering both basal and postprandial plasma glucose. Metformin, tip 2 diyabetli hastalarda glikoz toleransını artıran, hem bazal hem de postprandiyal plazma glikozunu düşüren bir antihiperglisemik ajandır. Its pharmacologic mechanisms of action are different from other classes of oral antihyperglycemic agents. Farmakolojik etki mekanizmaları, diğer oral antihiperglisemik ajan sınıflarından farklıdır. Metformin decreases hepatic glucose production, decreases intestinal absorption of glucose, and improves insulin sensitivity by increasing peripheral glucose uptake and utilization. Metformin hepatik glikoz üretimini azaltır, glikozun bağırsak emilimini azaltır ve periferik glikoz alımını ve kullanımını artırarak insülin duyarlılığını artırır. Unlike sulfonylureas, metformin does not produce hypoglycemia in either patients with type 2 diabetes or normal subjects (except in special circumstances, see PRECAUTIONS) and does not cause hyperinsulinemia. Sülfonilürelerin aksine, metformin ne tip 2 diyabetli hastalarda ne de normal kişilerde hipoglisemi üretmez (özel durumlar dışında bkz. ÖNLEMLER) ve hiperinsülinemiye neden olmaz. With metformin therapy, insulin secretion remains unchanged while fasting insulin levels and day-long plasma insulin response may actually decrease. Metformin tedavisi ile açlık insülin seviyeleri değişirken insülin sekresyonu değişmeden kalır ve gün boyu plazma insülin cevabı gerçekten düşebilir.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler