801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Sefpodoksim Proksetil Tabletler Film kaplı Tabletler, 100mg, 200mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antibiyotikler

Sefpodoksim Proksetil Tabletler Film kaplı Tabletler, 100mg, 200mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antibiyotikler

Cefpodoxime Proxetil Tablets Film coated Tablets, 100mg, 200mg Oral Medications Antibiotics

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı Tabletler, 100mg, 200mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500.000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Sefpodoksim Proksetil Tabletler Belirtimi: Film kaplı Tabletler, 100mg, 200mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Sefpodoksim Proksetil Tabletler Film kaplı Tabletler, 100mg, 200mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antibiyotikler

Ürün: Cefpodoxime Proxetil Tabletler

Spesifikasyon: Film kaplı Tabletler, 100mg, 200mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama:

Sefpodoksim proksetil, sefalosporin sınıfının oral olarak uygulanmış genişletilmiş spektrumlu, yarı sentetik bir antibiyotiktir. Sefpodoksim proksetil bir ön ilaçtır; Aktif metabolitleri sefpodoksimdir. Bu ekteki tüm sefpodoksim proksetil dozları, aktif sefpodoksim kısmı ile ifade edilir. İlaç film kaplı tabletler halinde verilir.

Sefpodoksim proksetil tabletleri, USP, 100 mg veya 200 mg sefpodoksim aktivitesine eşdeğer olan sefpodoksim proksetil USP'yi içerir.

Endikasyonları ve Kullanımı:

Sefpodoksim proksetil, aşağıda listelenen koşullarda belirlenmiş mikroorganizmaların duyarlı suşlarının neden olduğu hafif ila orta derecedeki enfeksiyonların tedavisinde endikedir.

Önerilen dozlar, terapi süreleri ve uygulanabilir hasta popülasyonları bu enfeksiyonlar arasında değişiklik gösterir. Özel öneriler için lütfen DOZAJ VE İDARE'ye bakınız. Streptococcus pneumoniae (penisiline dirençli suşlar hariç), Streptococcus pyogenes, Haemophilus influenzae (beta-laktamaz üreten suşlar dahil) veya Moraxella (Branhamella) kataralis'in (beta-laktamaz üreten suşlar dahil) neden olduğu akut otitis media.

Streptococcus pyogenes'in neden olduğu farenjit ve / veya bademcik iltihabı.

NOT: Sadece intramusküler uygulama yolu ile penisilinin romatizmal ateşin profilaksisinde etkili olduğu gösterilmiştir. Sefpodoksim proksetil genellikle streptokokların orofarinkste eradike edilmesinde etkilidir. Bununla birlikte, sonraki romatizmal ateşin profilaksisinde sefpodoksim proksetilin etkinliğini belirleyen veriler mevcut değildir.

S. pneumoniae veya H. Influenzae kaynaklı topluluk kökenli pnömoni (beta-laktamaz üreten suşlar dahil).

S. pneumoniae, H. influenzae (sadece non-beta-laktamaz üreten suşlar) veya M. catarrhalis'in neden olduğu kronik bronşitin akut bakteriyel alevlenmesi. H. influenzae'nin beta-laktamaz üreten suşlarının neden olduğu akut bakteriyel alevlenmelerle kronik bronşit geçiren hastalarda etkinlik sağlamak için veriler henüz yetersizdir.

Neisseria gonorrhoeae'nin (penisilinaz üreten suşlar dahil) neden olduğu akut, komplikasyonsuz üretral ve servikal gonore.

Neisseria gonorrhoeae (penisilinaz üreten suşlar dahil) nedeniyle kadınlarda akut, komplikasyonsuz ano-rektal enfeksiyonlar.

NOT: N. gonorrhoeae'nin yol açtığı rektal enfeksiyonlu erkek hastaların tedavisinde sefpodoksimin etkinliği belirlenmemiştir. Veriler erkeklerde veya kadınlarda N. gonorrhoea bağlı pharyngeal enfeksiyonların tedavisinde sefpodoksim proksetil kullanımını desteklemez.

Staphylococcus aureus (penisilinaz üreten suşlar dahil) veya Streptococcus pyogenes'in neden olduğu komplikasyonsuz cilt ve cilt yapısı enfeksiyonları. Apseler klinik olarak belirtildiği gibi cerrahi olarak boşaltılmalıdır.

NOT: Klinik çalışmalarda, komplikasyonsuz cilt ve cilt yapısı enfeksiyonlarının başarılı bir şekilde tedavisi doza bağlıydı. Deri enfeksiyonlarında etkin terapötik doz diğer önerilen endikasyonlarda kullanılanlardan daha yüksektir.

Haemophilus influenzae (beta-laktamaz üreten suşlar dahil), Streptococcus pneumoniae ve Moraxella catarrhalis'in neden olduğu akut maksiller sinüzit.

Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis veya Staphylococcus saprophyticus'un neden olduğu komplike olmayan idrar yolu enfeksiyonları (sistit).

NOT: Sistit tedavisinde sefpodoksim proksetil kullanımını değerlendirirken, sefpodoksim proksetilin düşük bakteri eritme hızları, bazı onaylı ajan sınıflarının artan eradikasyon hızlarına ve farklı güvenlik profillerine karşı tartılmalıdır.

Etken organizmaları izole etmek ve tanımlamak ve sefpodoksime duyarlılıklarını belirlemek için bakteriyolojik muayene için uygun örnekler alınmalıdır. Bu çalışmaların sonuçlarını beklerken terapi başlatılabilir. Bu sonuçlar elde edildiğinde, antimikrobiyal tedavi ona göre ayarlanmalıdır.

Sıfpodoksim proksetil, ilaca dirençli bakterilerin gelişmesini azaltmak ve sefpodoksim proksetil ve diğer antibakteriyel ilaçların etkinliğini korumak için, yalnızca duyarlı bakterilerin sebep olduğu kanıtlanmış veya şiddetle şüphelenilen enfeksiyonların tedavisinde veya önlenmesinde kullanılmalıdır. Kültür ve duyarlılık bilgileri mevcut olduğunda, antibakteryel terapiyi seçmekte veya değiştirirken göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tür verilerin yokluğunda, yerel epidemiyoloji ve yatkınlık kalıpları terapinin ampirik seçimine katkıda bulunabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)