801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Klorokin Fosfat Tabletleri 150mg, 250mg, 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antimalarial İlaçlar

Klorokin Fosfat Tabletleri 150mg, 250mg, 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antimalarial İlaçlar

Chloroquine Phosphate Tablets 150mg, 250mg, 500mg Oral Medications Antimalarial Medication

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 150mg, 250mg, 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Yaklaşık milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Klorokin Fosfat Tabletleri Belirtimi: 150mg, 250mg, 500mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Klorokin Fosfat Tabletleri 150mg, 250mg, 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antimateryal İlaçlar

Ürün: Klorokin Fosfat Tabletleri

Spesifikasyon: 150mg, 250mg, 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama :

Prototipik antimalariyal ajan, iyi anlaşılmayan bir mekanizma ile. Ayrıca, romatoid artrit, sistemik lupus eritematozus ve amebik karaciğer apselerinin sistemik tedavisinde kullanılmaktadır.

Endikasyon:

Baskılayıcı tedavi ve P. vivax, P.malariae, P. ovale ve duyarlı P. falciparum suşlarına bağlı akut sıtma atakları için Romatoid Artrit tedavisinde İkinci basamak ajan

Farmakodinamik:

Chloroquine, klorokinaya dirençli Plasmodium falciparum'un neden olduğu hastalık haricinde her türlü sıtmanın tedavisinde en yaygın olarak kullanılan sıtma önleyici prototip ilaçtır. Plasmodium vivax, Plasmodium ovale ve Plasmodium malariae'nin eritrosit formlarına, Plasmodium falciparum'un duyarlı suşlarına ve Plasmodium vivax'ın gametositlerine karşı oldukça etkilidir. Alkali olan ilaç, parazitin gıda vakuollerinde yüksek konsantrasyona ulaşır ve pH'ını yükseltir. Pigonun hızla yığılmasına neden olduğu bulunmuştur. Klorokuin toksik heme'yi toksik olmayan hemazoine dönüştüren ve böylece parazit içerisinde toksik heme birikmesine neden olan parazitik enzim heme polimerazını inhibe eder. Ayrıca, nükleik asitlerin biyosentezine müdahale edebilir.

Hareket mekanizması :

Klorokin'in plazmodisidal etkisinin mekanizması tamamen kesin değildir. Diğer kinolin türevleri gibi, heme polimeraz aktivitesini de inhibe ettiği düşünülmektedir. Bu, parazitlere toksik olan serbest heme birikimi ile sonuçlanır. Kırmızı kan hücreleri yoksa, sıtma parazitleri, kendi proteinlerini oluşturmak ve enerji metabolizması için gerekli olan temel amino asitler edinmek için hemoglobini parçalamalıdır. Sindirim parazit hücrenin bir vakuolünde gerçekleştirilir. Bu işlem sırasında, parazit toksik ve çözünür molekül heme üretir. Heme kısmı, Fe (II) -protoporfirin IX (FP) olarak adlandırılan bir porfirin halkasından oluşur. Bu molekülün yok olmasını önlemek için, parazit heme'yi toksik olmayan bir molekül olan hemozoin oluşturmak üzere biyo-kristalleştirir. Hemozoin sindirim boşluğunda çözünmez kristaller olarak toplanır. Klorokin, basit difüzyonla alyuvar hücresine girer, parazit hücrede yaşar ve sindirim fleoplatına girer. Sindirim vakusu asidik (pH 4.7) olduğu için klorokin daha sonra protonlanır (CQ2 + 'ya dönüşür); Klorokin sonra difüzyon yoluyla ayrılamaz. Helokun biyokristalleşmesini önlemek için klorokin kapakları hemozoin molekülleri oluşturur, böylece heme birikimine neden olur. Chloroquin, FP-Chloroquine kompleksi olarak bilinen şeyi oluşturmak için heme (veya FP) bağlar; Bu kompleks hücre için oldukça toksiktir ve membran fonksiyonunu bozar. Toksik FP-Chloroquine ve FP'nin hareketi, hücre lizizi ve sonuçta parazit hücresi otodijestiyonu ile sonuçlanır. Özünde, parazit hücre kendi metabolik ürünlerinde boğulur.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)