801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Farmasötik Oral İlaçlar Lipit Kontrol Maddesi Gemfibrozil 600 Mg Tablet

Farmasötik Oral İlaçlar Lipit Kontrol Maddesi Gemfibrozil 600 Mg Tablet

Pharmaceutical Oral Medications Lipid Regulating Agent Gemfibrozil 600 Mg Tablet

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 300mg, 600mg, 900mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Bir milyon hap
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Gemfibrozil Tablet Kapsüller Belirtimi: 300mg, 600mg, 900mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / kutu

Farmasötik Oral İlaçlar Lipit Kontrol Maddesi Gemfibrozil 600 Mg Tablet

Ürün: Gemfibrozil Tablet Kapsülleri

Şartname: 300mg, 600mg, 900mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'ların / kutular

Açıklama :

Gemfibrozil, lipit düzenleyici bir ajandır. Sıradan koşullar altında stabil olan beyaz bir katıdır. Suda ve asitteki çözünürlük% 0.0019, seyreltik bazda ise% 1'den büyüktür. Erime noktası 58 ° -61 ° C'dir.

Gösterge ve kullanım:

Gemfibrozil tabletleri diyet için yardımcı tedavi olarak endikedir:

Pankreatit riski taşıyan ve bunları kontrol altına almak için belirli bir diyet çabasına yeterince tepki vermeyen çok yüksek serum trigliserit düzeyleri (Tip IV ve V hiperlipidemi) olan erişkin hastaların tedavisi. Böyle bir riski taşıyan hastalar tipik olarak 2000 mg / dL üzerinde serum trigliseridlerine sahiptirler ve oruç açma kylomikronları (Tip V hiperlipidemi) yanı sıra VLDL-kolesterol yükselmelerine sahiptir. Sürekli olarak 1000 mg / dL'nin altındaki toplam serum veya plazma trigliseridlerine sahip kişilerde pankreatit riski bulunması muhtemel değildir. Gemfibrozil tedavisi, pankreatit öyküsü veya tekrarlayan karın ağrısı pankreatit öyküsü olan trigliserid yükselmesi 1000 ila 2000 mg / dL olan kişiler için düşünülmelidir. 1000 mg / dL'nin altındaki trigliseridli bazı Tip IV hastaların, diyet veya alkol bağımlılığı yüzünden açlık şilomikronemiyle birlikte massif trigliserid yükselmeleri olan Tip V modele dönüşebileceği, ancak gemfibrozil tedavisinin bu tür pankreatit riski üzerine etkisi olduğu kabul edilmektedir Durumlar yeterince incelenmemiştir. İlaç tedavisi, şilomikron ve plazma trigliserit yükselmelerine sahip olan, ancak çok düşük yoğunluklu lipoprotein düzeyleri (VLDL) normal olan Tip I hiperlipoproteinemisi olan hastalar için endike değildir. Buzdolabında 14 saat süreyle plazma incelenmesi, Tip I, IV ve V hiperlipoproteineminin ayırt edilmesinde yardımcı olur

Kilo verme, beslenme terapisi, egzersiz ve diğer farmakolojik ajanların (örneğin safra asidi kesiciler ve nikotinik olanlar gibi) yetersiz yanıt veren mevcut koroner kalp hastalığının geçmişi veya semptomu olmayan Tip IIb hastalarında koroner kalp hastalığı geliştirme riski azaltılması LDL'yi düşürdüğü bilinen ve HDL-kolestrolü yükselten asit) ve lipid anormalliklerinin şu üçlüsüne sahip olan: düşük HDL-kolesterol seviyeleri yanı sıra yüksek LDL kolestrol ve yükselmiş trigliseritler. Ulusal Kolesterol Eğitim Programı, koroner kalp hastalığı için bağımsız bir risk faktörü oluşturan 35 mg / dL'nin altında tutarlı bir şekilde serum HDL-kolesterol değerini tanımlamıştır. Gemfibrozil ile tedavi edildiğinde, trigliserid düzeylerinde anlamlı yükselme olan hastalar yakından gözlemlenmelidir. Trigliserid düzeyleri yüksek olan bazı hastalarda gemfibrozil ile tedavi, LDL kolestrolünde belirgin bir artış ile ilişkilidir. Malignite, safra kesesi hastalığı, appendektomiye ve diğer abdominal ameliyatlara yol açan karın ağrısı gibi olası toksisite nedeniyle koronal olmayan mortalitede insidansın artması ve deneme süresince nispeten% 44'lük nispi artış, kimyasal olarak görülen tüm nedenlere bağlı ölümle düzeltildi Ve klofibrat farmakolojik olarak ilacın, gemfibrozilin sadece ldl-kolesterol yükselmelerine sahip tip III hastalarının tedavisinde potansiyel yararı riskleri aşması muhtemel değildir. Gemfibrozil, aynı lipit anormallikleri olarak düşük HDR-kolesterollü hastaların tedavisinde endike değildir.

Helsinki Kalp Çalışması'ndaki hastaların alt grup analizlerinde başlangıçta (46.4 mg / dL'den yüksek) medyan HDL-kolesterol değerleri ile gemfibrozil ve plasebo alt gruplarında ciddi koroner olayların görülme sıklığı benzerdi.

Dislipidemi için ilk tedavi, lipoprotein anormalliği tipine özgü beslenme tedavisidir. Fazla vücut ağırlığı ve aşırı alkol alımı, hipertrigliseridemide önemli faktörler olabilir ve herhangi bir ilaç tedavisinden önce yapılmalıdır. Fiziksel egzersiz, önemli bir yardımcı önlem olabilir ve HDL-kolesterolün yükselişiyle ilişkilendirilmiştir. Hipertiroidi veya diabetes mellitus gibi hiperlipidemiye katkıda bulunan hastalıklar araştırılmalı ve yeterince tedavi edilmelidir. Östrojen tedavisi bazen ailesel hipertrigliseridemi hastalarında plazma trigliseridlerinde büyük artışlarla ilişkilidir. Bu gibi durumlarda, östrojen terapisinin bırakılması, hipertrigliserideminin spesifik ilaç tedavisine olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir. İlaçların kullanımı, ancak ilaç dışı yöntemlerle tatmin edici sonuçlar elde etmek için makul girişimlerde bulunulduğunda düşünülmelidir. Uyuşturucu kullanma kararı verilirse, hastanın diyetine yapışmanın önemini azaltmadığı yönünde talimat verilmelidir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)