801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Valsartan ve Hidroklorotiyazid Tabletleri Film kaplı tabletler, 80mg + 12.5mg, 160mg + 12.5mg, 160mg + 25mg

Valsartan ve Hidroklorotiyazid Tabletleri Film kaplı tabletler, 80mg + 12.5mg, 160mg + 12.5mg, 160mg + 25mg

Valsartan and Hydrochlorothiazide Tablets Film-coated tablets, 80mg+12.5mg, 160mg+12.5mg, 160mg+25mg

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı tabletler, 80mg + 12.5mg, 160mg + 12.5mg, 160mg + 25mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 7'nin / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Valsartan ve Hidroklorotiyazid tabletleri Belirtimi: Film kaplı tabletler, 80mg + 12.5mg, 160mg + 12.5mg, 160mg + 25mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 7'nin / blister

Valsartan ve Hidroklorotiyazid Tabletleri Film kaplı tabletler, 80mg + 12.5mg, 160mg + 12.5mg, 160mg + 25mg

Ürün: Valsartan ve Hidroklorotiyazid tabletleri

Spesifikasyon: Film kaplı tabletler, 80mg + 12.5mg, 160mg + 12.5mg, 160mg + 25mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 7'li / blister

Açıklama:

Valsartan ve hidroklorotiazid Tablet USP, oral yoldan aktif, spesifik bir anjiyotensin II reseptör bloke edici (ARB), AT1 reseptörü alt tipi üzerinde etkili olan valsartan ve bir diüretik olan hidroklorotiyazid kombinasyonudur.

Valsartan, beyaz ila pratik olarak beyaz ince tozdur. Etanol ve metanolde çözünür ve suda az çözünür.

Hidroklorotiyazit USP beyaz, pratik olarak beyaz, pratik olarak kokusuz, kristal tozdur. Suda az çözünür; Sodyum hidroksit çözeltisi, n-butilamin ve dimetilformamid içinde serbestçe çözünür; Metanolde az çözünür; Eterde, kloroformda ve seyreltik mineral asitlerde çözünmez.

Valsartan ve hidroklorotiyazid tabletleri, valsartan ve hidroklorotiyazid, USP 80 / 12.5 mg, 160 / 12.5 mg, 160/25 mg ihtiva eden oral uygulama için formüle edilmiştir.

Endikasyonları ve Kullanımı:

Valsartan ve hidroklorotiazid, USP, kan basıncını düşürmek için hipertansiyon tedavisinde endikedir. Kan basıncını düşürmek öncelikle inmeler ve miyokard enfarktüsü gibi ölümcül ve ölümcül olmayan kardiyovasküler olay riskini azaltır. Bu faydalar, hidroklorotiazid ve valsartanın esas olarak ait olduğu ARB sınıfı dahil olmak üzere çok çeşitli farmakolojik sınıflardan antihipertansif ilaçların kontrollü çalışmalarında görülmüştür. Valsartan ve hidroklorotiyazid tabletleri ile risk azaltımı sergileyen kontrollü bir çalışma bulunmamaktadır.

Yüksek tansiyonun kontrolü, lipid kontrolü, diyabet yönetimi, antitrombotik tedavi, sigara bırakma, egzersiz ve sınırlı miktarda sodyum tüketimi de dahil olmak üzere kapsamlı kardiyovasküler risk yönetiminin bir parçası olmalıdır. Çoğu hasta, kan basıncı hedeflerine ulaşmak için 1'den fazla ilacı gerektirir. Hedefler ve yönetimle ilgili özel öneriler için Ulusal Yüksek Tansiyon Eğitim Programının Yüksek Kan Basıncının Önlenmesi, Tespiti, Değerlendirilmesi ve Tedavisine İlişkin Ortak Ulusal Komitesi (JNC) gibi yayınlanmış yönergelere bakın.

Çeşitli farmakolojik sınıflardan ve farklı etki mekanizmalarına sahip çok sayıda antihipertansif ilaç, kardiyovasküler morbidite ve mortaliteyi azaltmak için randomize kontrollü çalışmalarda gösterilmiştir ve kan basıncının düşürülmesi ve diğer bazı farmakolojik özelliklerini değil olduğu sonucuna varılabilir Bu yararlardan büyük ölçüde sorumlu ilaçlar. En büyük ve en tutarlı kardiyovasküler sonuç felci inme riskinde bir azalma olmuştur, ancak miyokard infarktüsü ve kardiyovasküler mortalitede azalmalar da düzenli olarak görülmüştür.

Yüksek sistolik veya diyastolik basınç kardiyovasküler riskin artmasına neden olur ve daha yüksek kan basıncında mmHg için mutlak risk artışı daha fazladır, böylece şiddetli hipertansiyonun bile az miktarda azalması önemli fayda sağlayabilir. Kan basıncının düşürülmesinden kaynaklanan relatif risk azaltımı, değişen mutlak riske sahip popülasyonlarda benzerdir; bu nedenle mutlak fayda, hipertansi- yondan bağımsız olarak yüksek risk altındaki hastalarda daha yüksektir (örneğin diyabetli veya hiperlipidemi olan hastalar) ve bu hastalardan Daha agresif bir tedaviden düşük kan basıncına ulaşmak yarar.

Bazı antihipertansif ilaçların siyah hastalarda daha düşük kan basıncı etkileri (monoterapi olarak) vardır ve birçok antihipertansif ilacın ek onaylanmış endikasyonları ve etkileri vardır (örn. Angina, kalp yetmezliği veya diyabetik böbrek hastalığı). Bu hususlar terapi seçiminde yol gösterici olabilir.

Eklenti Terapisi

Valsartan ve hidroklorotiazid Tabletler, monoterapide kan basıncı yeterince kontrol edilemeyen hastalarda kullanılabilir.

Değiştirme Terapisi

Titreşimli bileşenler için Valsartan ve hidroklorotiyazid tabletleri ikame edilebilir.

Başlangıç ​​Tedavisi

Valsartan ve hidroklorotiyazid Tabletler, kan basıncı hedeflerine ulaşmak için birden fazla ilaca ihtiyaç duyacak hastalarda başlangıç ​​tedavisi olarak kullanılabilir.

Hipertansiyon için başlangıç ​​tedavisi olarak Valsartan ve hidroklorotiazid Tabletlerin seçimi, potansiyel faydalar ve risklerin değerlendirilmesine dayanmalıdır.

Evre 2 hipertansiyonlu hastalar kardiyovasküler olaylar (inme, kalp krizi ve kalp yetmezliği gibi), böbrek yetmezliği ve görme sorunları için nispeten yüksek bir risk altındadır, bu nedenle derhal müdahale klinik açıdan önemlidir. Bir kombinasyonu başlangıç ​​terapisi olarak kullanma kararı bireyselleştirilmeli ve temel kan basıncı, hedef hedef ve monoterapiyle karşılaştırıldığında kombinasyon ile hedefe ulaşma olasılığının artması gibi hususlar tarafından şekillendirilmelidir. Bireysel kan basıncı hedefleri hastanın riskine göre değişebilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)