801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Karvedilol Tablet 6.25mg, 12.5mg, 25mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Karvedilol Tablet 6.25mg, 12.5mg, 25mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Carvedilol Tablets 6.25mg, 12.5mg, 25mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 6.25mg, 12.5mg, 25mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500.000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 14 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Karvedilol Tabletleri Belirtimi: 6.25mg, 12.5mg, 25mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 14 en / blister

Karvedilol Tablet 6.25mg, 12.5mg, 25mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Ürün: Karvedilol Tabletler

Spesifikasyon: 6.25mg, 12.5mg, 25mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 14'lü / blister

Açıklama :

Karvedilol, hafif-orta dereceli konjestif kalp yetmezliği (CHF) tedavisinde endike olan, seçici olmayan bir beta blokerdir. Beta-1 ve beta-2 adrenerjik reseptörlerin yanı sıra alfa-1 adrenerjik reseptörleri bloke eder.

Endikasyon:

Hafif veya orta şiddette (NYHA sınıf II veya III) iskemik veya kardiyomiyopatik orijinli kalp yetmezliği tedavisinde.

Farmakodinamik

Karvedilol, alfa-bloke edici aktiviteye sahip seçici olmayan bir beta-adrenerjik bloke edici ajandır ve iskemik veya kardiyomiyopatik kökenli hipertansiyon ve hafif veya orta dereceli (NYHA sınıf II veya III) kalp yetmezliği tedavisinde endikedir. Karvedilol, S (-) enantiyomerinde seçici olmayan b-adrenoreseptör bloke etme aktivitesinin bulunduğu ve hem potasyumda hem de R (+) ve S (-) enantiomerlerinde a-adrenerjik bloke etme aktivitesinin bulunduğu rasemik bir karışımdır. Karvedilol'ün intrinsik sempatomimetik aktivitesi yoktur. Karvedilolün b-adrenoreseptör bloke edici etkisinin etkisi, hayvan ve insan çalışmalarında karvedilolün (1) normal kişilerde kardiyak çıktıyı azalttığını göstermiştir; (2) egzersiz ve / veya izoproterenol ile indüklenen taşikardiyi azaltır ve (3) refleks ortostatik taşikardiyi azaltır.

Hareket mekanizması

Karvedilol, S (-) enantiyomerinde seçici olmayan beta-adrenoreseptör bloke etme aktivitesinin bulunduğu ve hem potasyumda hem de R (+) ve S (-) enantiyomerlerinde alfa-adrenerjik bloke etme aktivitesinin bulunduğu rasemik bir karışımdır. Karvedilol'ün beta-adrenerjik reseptör blokaj yeteneği kalp hızını, miyokard kontraktilitesini ve miyokardiyal oksijen talebini düşürür. Karvedilol, alfa adrenerjik reseptör bloke edici özellikleri ile sistemik vasküler direnci de düşürür. Karvedilol ve metabolit BM-910228 (daha az potent bir beta blokör, ancak daha güçlü antioksidan) OH-serbest radikal ile tedavi edilen miyokarddaki Ca2 + 'ye inotropic cevap vermeyi geri döndürdüğü gösterilmiştir. Carvedilol ve metabolitleri, sarkoplazmik retikulum Ca2 + -ATPaz aktivitesinde OH radikal kaynaklı azalmayı da önler. Bu nedenle, karvedilol ve metabolitleri, serbest radikal hasarını önleyerek kronik kalp yetmezliğinde faydalı olabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)