801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Clopidogrel Hidrojen Sülfat Tabletleri Film kaplı tabletler, 75mg Oral İlaçlar

Clopidogrel Hidrojen Sülfat Tabletleri Film kaplı tabletler, 75mg Oral İlaçlar

Clopidogrel Hydrogen Sulphate Tablets Film-coated tablets, 75mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı tabletler, 75mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 7'nin / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Clopidogrel Hidrojen Sülfat Tabletleri Belirtimi: Film kaplı tabletler, 75mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 7'nin / blister

Clopidogrel Hidrojen Sülfat Tabletleri Film kaplı tabletler, 75mg Oral İlaçlar

Ürün: Clopidogrel Hidrojen Sülfat Tabletleri

Spesifikasyon: Film kaplı tabletler, 75mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 7'li / blister

Açıklama :

Klopidogrel bisülfat ADP ile indüklenen trombosit agregasyonunun, reseptörüne adenozin difosfat (ADP) bağlanmasının doğrudan inhibisyonu ve ardından glikoprotein GPIIb / IIIa kompleksinin ADP aracılı aktivasyonuyla etkili bir inhibitörüdür.

Oral uygulama için USP 75 mg olan klopidogrel tabletleri, 75 mg klopidogrel bazının molar eşdeğeri olan 97.875 mg klopidogrel bisülfatı içerir.

Endikasyonları ve Kullanımı:

1. Akut Koroner Sendrom

Klopidogrel tabletleri gıdalarla ya da gıdalarla birlikte uygulanabilir.

ST yükselmeyen ACS (UA / NSTEMI) olan hastalar için, tek bir 300 mg oral yükleme dozu ile klopidogrel tabletleri başlatın ve daha sonra günde bir kez 75 mg'da devam edin. Aspirin başlatın (günde bir kez 75 ila 325 mg) ve klopidogrel tabletleri ile kombine halde devam edin.

STEMI'li hastalar için önerilen klopidogrel dozu oral olarak günde bir kez 75 mg olup, trombolitikler olsun veya olmasın aspirine (günde bir kez 75 ila 325 mg) birlikte uygulanır. Klopidogrel, bir yükleme dozu ile veya olmadan başlatılabilir.

2. Yeni MI, Son İnme, veya Yerleşik Periferik Arteryel Hastalık

Tavsiye edilen günlük clopidogrel dozu besinsel veya gıda içermeyen oral yolla günde bir kez 75 mg'dır.

4. CYP2C19 Zayıf Metabolizanlar

5. CYP2C19 zayıf metabolizan durumu, klopidogrelle azaltılmış antitrombosit yanıtıyla ilişkilidir. Zayıf metabolizanlarda yüksek doz rejimi antitrombosit yanıtını arttırsa da, bu hasta popülasyonu için uygun bir doz rejimi oluşturulmamıştır.

6. Proton Pompası İnhibitörleri (PPI) ile kullanın

Omeprazol veya esomeprazol'u klopidogrel ile kullanmaktan kaçının. Omeprazol ve esomeprazol, klopidogrelin antitrombosit aktivitesini önemli ölçüde azaltmaktadır. Bir PPI'nın eş zamanlı uygulanması gerektiği zaman, klopidogrel aktif metabolitinin oluşumu üzerinde minimal veya hiç CYP2C19 engelleyici etkiye sahip başka bir asit azaltıcı ajan kullanılmasını düşünün.

Farmakodinamik

Klopidogrel bir ön ilaç olduğu için trombosit agregasyonunu engelleyen aktif metabolit üretmek için CYP450 enzimleri tarafından metabolize edilmelidir. Bu aktif metabolit, selenyum difosfatın (ADP) trombosit P2Y12 reseptörüne bağlanmasını ve bundan sonra da glikoprotein GPIIb / IIIa kompleksinin ADP aracılı aktivasyonunu inhibe eder ve böylece platelet agregasyonunu inhibe eder.

Hareket mekanizması

Clopidogrelin aktif metaboliti adenosin difosfatın (ADP) trombosit reseptörüne bağlanmasını engeller ve ADP aracılı glikoprotein GPIIb / IIIa kompleksinin aktivasyonunu zayıflatır. İnhibisyonun trombosit taneciklerinin depolama alanlarından dış zara mobilizasyonda bir kusuru içerdiği önermektedir. ADP reseptörünün P2Y12 alt türünü spesifik olarak ve geri dönüşümsüz olarak inhibe eder; bu, trombositlerin toplanması ve fibrin proteini tarafından çapraz bağlanmada önemlidir. GPIIb / IIIa reseptörü ile doğrudan müdahale meydana gelmez. Glikoprotein GPIIb / IIIa kompleksi, fibrinojenin başlıca reseptörü olduğundan, bozulmuş aktivasyon, fibrinojenin trombositlere bağlanmasını önler ve trombosit agregasyonunu engeller. Serbest ADP ile platelet aktivasyonunun çoğalmasını bloke ederek, ADP dışındaki agonistler tarafından indüklenen trombosit agregasyonu da klopidogrelin aktif metaboliti tarafından engellenir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)