801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Telmisartan Tabletler 20mg, 40mg, 80mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Telmisartan Tabletler 20mg, 40mg, 80mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Telmisartan Tablets 20mg, 40mg, 80mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 20mg, 40mg, 80mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500.000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Telmisartan Tabletleri Belirtimi: 20mg, 40mg, 80mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Telmisartan Tabletler 20mg, 40mg, 80mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Ürün: Telmisartan Tabletler

Spesifikasyon: 20mg, 40mg, 80mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama :

Telmisartan tablet, peptid olmayan anjiyotensin II reseptör (AT1 tipi) antagonistidir.

Telmisartan, ağızdan uygulama için 20 mg, 40 mg veya 80 mg telmisartan içeren tabletler halinde bulunur.

Endikasyonları ve Kullanımı:

1. Hipertansiyon

Telmisartan Tablet, kan basıncını düşürmek için hipertansiyon tedavisinde endikedir. Kan basıncını düşürmek öncelikle inmeler ve miyokard enfarktüsü gibi ölümcül ve ölümcül olmayan kardiyovasküler olay riskini azaltır. Bu faydalar, antihipertansif ilaçların kontrollü çalışmalarında, bu ilacın esas olarak ait olduğu sınıf dahil olmak üzere çok çeşitli farmakolojik sınıflardan elde edilmiştir.

Yüksek tansiyonun kontrolü, lipid kontrolü, diyabet yönetimi, antitrombotik tedavi, sigara bırakma, egzersiz ve sınırlı miktarda sodyum tüketimi de dahil olmak üzere kapsamlı kardiyovasküler risk yönetiminin bir parçası olmalıdır. Birçok hasta kan basıncı hedeflerine ulaşmak için birden fazla ilaca ihtiyaç duyar. Hedefler ve yönetimle ilgili özel öneriler için Ulusal Yüksek Tansiyon Eğitim Programının Yüksek Kan Basıncının Önlenmesi, Tespiti, Değerlendirilmesi ve Tedavisine İlişkin Ortak Ulusal Komitesi (JNC) gibi yayınlanmış yönergelere bakın.

Çeşitli farmakolojik sınıflardan ve farklı etki mekanizmalarına sahip çok sayıda antihipertansif ilaç, kardiyovasküler morbidite ve mortaliteyi azaltmak için randomize kontrollü çalışmalarda gösterilmiştir ve kan basıncının düşürülmesi ve diğer bazı farmakolojik özelliklerini değil olduğu sonucuna varılabilir Bu yararlardan büyük ölçüde sorumlu ilaçlar. En büyük ve en tutarlı kardiyovasküler sonuç felci inme riskinde bir azalma olmuştur ancak miyokard enfarktüsü ve kardiyovasküler mortalitede azalma da düzenli olarak görülmüştür.

Yüksek sistolik veya diyastolik basınç kardiyovasküler riskin artmasına neden olur ve daha yüksek kan basıncında mmHg için mutlak risk artışı daha fazladır, böylece şiddetli hipertansiyonun bile az miktarda azalması önemli fayda sağlayabilir. Kan basıncının düşürülmesinden kaynaklanan relatif risk azaltımı, değişen mutlak riske sahip popülasyonlarda benzerdir; bu nedenle mutlak fayda, hipertansiyonundan bağımsız olarak (örneğin, diyabetli veya hiperlipidemi olan hastalar) yüksek riskli hastalarda daha fazladır ve bu tür hastalar beklenebilir Daha agresif bir tedaviden daha düşük bir kan basıncı hedefine faydalanmak.

Bazı antihipertansif ilaçların siyah hastalarda daha düşük kan basıncı etkileri (monoterapi olarak) vardır ve birçok antihipertansif ilacın ek onaylanmış endikasyonları ve etkileri vardır (örn. Angina, kalp yetmezliği veya diyabetik böbrek hastalığı). Bu hususlar terapi seçiminde yol gösterici olabilir.

Tek başına veya diğer antihipertansif ajanlarla birlikte kullanılabilir.

2. Kardiyovasküler Risk Azaltımı

Telmisartan Tabletleri, ACE inhibitörlerini alamayan büyük kardiyovasküler olayları geliştirme riski yüksek olan 55 yaş ve üzeri hastalarda miyokard enfarktüsü, felç veya kardiyovasküler nedenlerden ölüm riskinin azaltılması için endikedir.

Kardiyovasküler olaylara karşı yüksek risk, koroner arter hastalığı öyküsü, periferik arter hastalığı, inme, geçici iskemik atak veya yüksek riskli diyabet (insüline bağımlı veya insüline bağımlı olmayan) son organ hasarı kanıtı ile kanıtlanabilir. Telmisartan Tabletler, diğer gerekli tedavilere (antihipertansif, antitrombosit veya lipid düşürücü tedavi gibi) ek olarak kullanılabilir.

Bu ortamda telmisartan araştırmaları, telmisartanın, karşılaştırıldığı ACE inhibitörünün etkisinin anlamlı bir bölümünü koruyamayacağı olasılığını dışlamaz. Önce ACE inhibitörü kullanmayı düşünün ve eğer öksürük için sadece durdurulduysa, öksürük giderdikten sonra ACE inhibitörünü yeniden denemeyi düşünün.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)