801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Mide Ülseri Ağızdan Uygulanan İlaçlar Omeprazol Enterik Kaplı Tabletler 10mg - 40mg

Mide Ülseri Ağızdan Uygulanan İlaçlar Omeprazol Enterik Kaplı Tabletler 10mg - 40mg

Stomach Ulcers Oral Medications Omeprazole Enteric Coated Tablets 10mg - 40mg

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 10 mg, 20 mg, 40 mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Iki milyon kapsül
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 7'nin / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Omeprazol Enterik kaplı tabletler Kapsüller Belirtimi: 10 mg, 20 mg, 40 mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 7'nin / blister

Mide Ülseri Ağızdan Uygulanan İlaçlar Omeprazol Enterik Kaplı Tabletler 10mg - 40mg

Ürün: Omeprazol Enterik kaplı tabletler Kapsüller

Spesifikasyon: 10 mg, 20 mg, 40 mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 7'li / blister

Açıklama :

Omeprazol, mide ülseri ve Zollinger-Ellison sendromu tedavisinde kullanılan gastrik asit sekresyonunun oldukça etkili bir inhibitörüdür. Omeprazol, gastrik parietal hücrenin salgılama yüzeyinde H + / K + ATPaz enzim sisteminin spesifik inhibisyonu ile gastrik asit sekresyonunu baskılayan antitresyon bileşiklerinin, ikame edilmiş benzimidazollerin bir sınıfına aittir.

belirti

Omeprazol, duodenal ülserler, benign gastrik ülserler, gastroözofageal reflü hastalığı (GÖRH), mide ekşimesi ve GÖRH ile ilişkili diğer semptomlar, eroziv özofajit ve Zollinger-Ellison sendromu, çoklu endokrin adenomalar gibi patolojik aşırı salgılatıcı koşulların uzun süreli tedavisi için endikedir , Ve sistemik mastositoz.

Farmakodinamik

Oral uygulamadan sonra, omeprazolün salgı önleyici etkisinin başlangıcı bir saat içinde ortaya çıkar ve maksimum etki iki saat içinde meydana gelir. 24 saatte, salgılanmanın engellenmesi maksimumun yaklaşık% 50'si ve inhibisyon süresi 72 saate kadar sürer. Omeprazol çok kısa bir plazma yarı ömrüne sahip olsa da, parietal H + / K + ATPaz enzimine uzun süreli bağlanma nedeniyle anti-sekretuar etki uzun süre devam eder. İlaç kesildiğinde, salgı aktivitesi 3-5 gün içinde bazale dönecektir. Omeprazolün asit salınımı üzerindeki önleyici etkisi, tekrarlanan günde tekrarlı dozlama ile artmakta ve dört gün sonra bir platoya ulaşmaktadır. 200'den fazla hastayı içeren çalışmalarda serum gastrin düzeyleri, asit salınımının inhibisyonuna paralel olarak omeprazolün terapötik dozlarının günde bir kez günde bir ila iki hafta boyunca arttı. Omeprazolun MSS, kardiyovasküler ve solunum sistemi sistemik etkileri bugüne kadar bulunmamıştır.

Hareket mekanizması

Omeprazol, gastrik parietal hücrede H + / K + -ATPaz'ın spesifik inhibisyonu ile gastrik asit sekresyonunu baskılayan bir proton pompa inhibitörüdür. Omeprazol, özellikle proton pompası üzerine etki ederek asit üretimindeki son adımı bloke ederek gastrik asiditeyi azaltır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)