801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Misoprostol Tabletler 0.2mg Oral İlaçlar

Misoprostol Tabletler 0.2mg Oral İlaçlar

Misoprostol Tablets 0.2mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.2mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50, 000 kutu
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 3 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Misoprostol Tabletleri Şartname: 0.2mg
Standart: USP paketleme: 3 en / blister

Misoprostol Tabletler 0.2mg Oral İlaçlar

 

Ürün: Misoprostol Tabletleri

Özellikler: 0.2mg

Standart: USP

Ambalaj: 3'lü / blister

 

Açıklama :

A synthetic analog of natural prostaglandin E1. Doğal prostaglandin E1'in sentetik bir analogu. It produces a dose-related inhibition of gastric acid and pepsin secretion, and enhances mucosal resistance to injury. Gastrik asit ve pepsin sekresyonunun doza bağlı bir inhibisyonu üretir ve yaralanmaya mukozal direnci arttırır. It is an effective anti-ulcer agent and also has oxytocic properties. Etkili bir anti-ülser ajanıdır ve aynı zamanda oksitosik özelliklere sahiptir.

 

belirti

Indicated for the treatment of ulceration (duodenal, gastric and NSAID induced) and prophylaxis for NSAID induced ulceration. Ülserasyon (duodenal, gastrik ve NSAID kaynaklı) ve NSAID kaynaklı ülserasyon için profilaksi tedavisi için endikedir. Misoprostol is also indicated for other uses that are not approved in Canada, including the medical termination of an intrauterine pregnancy used alone or in combination with methotrexate,as well as the induction of labour in a selected population of pregnant women with unfavourable cervices. Misoprostol, tek başına veya metotreksat ile kombinasyon halinde kullanılan intrauterin gebeliğin tıbbi olarak sonlandırılması ve olumsuz hizmetlere sahip seçilmiş bir hamile kadın popülasyonunda emeğin verilmesi dahil olmak üzere Kanada'da onaylanmamış diğer kullanımlar için de endikedir. This indication is avoided in women with prior uterine surgery or cesarean surgery due to an increased risk of possible uterine rupture. Bu endikasyon, olası uterus rüptürü riskinin artması nedeniyle önceden uterus cerrahisi veya sezaryen ameliyatı olan kadınlarda önlenir. Misoprostol is also used for the prevention or treatment of serious postpartum hemorrhage. Misoprostol ayrıca ciddi doğum sonu kanamanın önlenmesi veya tedavisi için kullanılır.

 

Farmakodinamik

Misoprostol is a prostaglandin E1 (PGE1) analogue used for the treatment and prevention of stomach ulcers. Misoprostol, mide ülserlerinin tedavisi ve önlenmesi için kullanılan bir prostaglandin E1 (PGE1) analogudur. When administered, misoprostol stimulates increased secretion of the protective mucus that lines the gastrointestinal tract and increases mucosal blood flow, thereby increasing mucosal integrity. Uygulandığında, misoprostol, gastrointestinal sistemi hizalayan ve mukozal kan akışını arttıran koruyucu mukus salgılanmasının artmasını uyarır, böylece mukozal bütünlüğü arttırır. It is sometimes co-prescribed with non-steroidal anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to prevent the occurrence of gastric ulceration, a common adverse effect of the NSAIDs. Bazen, NSAID'lerin yaygın bir olumsuz etkisi olan mide ülseri oluşumunu önlemek için steroidal olmayan anti-enflamatuar ilaçlar (NSAID'ler) ile birlikte reçete edilir.

 

Hareket mekanizması

Misoprostol seems to inhibit gastric acid secretion by a direct action on the parietal cells through binding to the prostaglandin receptor. Misoprostol, prostaglandin reseptörüne bağlanarak parietal hücreler üzerinde doğrudan bir etki ile gastrik asit sekresyonunu inhibe ediyor gibi görünmektedir. The activity of this receptor is mediated by G proteins which normally activate adenylate cyclase. Bu reseptörün aktivitesine, normal olarak adenilat siklaz aktive eden G proteinleri aracılık eder. The indirect inhibition of adenylate cyclase by Misoprostol may be dependent on guanosine-5'-triphosphate (GTP). Adenilat siklazın Misoprostol tarafından dolaylı inhibisyonu, guanosin-5'-trifosfata (GTP) bağlı olabilir. The significant cytoprotective actions of misoprostol are related to several mechanisms. Misoprostolün önemli sitoprotektif etkileri birkaç mekanizma ile ilişkilidir. These include: 1. Increased secretion of bicarbonate, 2. Considerable decrease in the volume and pepsin content of the gastric secretions, 3. It prevents harmful agents from disrupting the tight junctions between the epithelial cells which stops the subsequent back diffusion of H+ ions into the gastric mucosa, 4. Increased thickness of mucus layer, 5. Enhanced mucosal blood flow as a result of direct vasodilatation, 6. Stabilization of tissue lysozymes/vascular endothelium, 7. Improvement of mucosal regeneration capacity, and 8. Replacement of prostaglandins that have been depleted as a result of various insults to the area. Bunlar: 1. Artan bikarbonat salgısı, 2. Mide salgılarının hacminde ve pepsin içeriğinde önemli ölçüde azalma, 3. Zararlı ajanların epitelyal hücreler arasındaki sıkı bağlantılarını bozmasını önler ve bu da H + iyonlarının mide mukozası, 4. Mukus tabakasının kalınlığının artması, 5. Doğrudan vazodilatasyonun sonucu olarak gelişmiş mukozal kan akışı, 6. Doku lizozimlerinin / vasküler endotelin stabilizasyonu, 7. Mukozal rejenerasyon kapasitesinin iyileştirilmesi ve 8. bölgeye yapılan çeşitli hakaretler sonucu tükenmiştir. Misoprostol has also been shown to increase the amplitude and frequency of uterine contractions during pregnancy via selective binding to the EP-2/EP-3 prostanoid receptors. Misoprostolün, EP-2 / EP-3 prostanoid reseptörlerine seçici bağlanma yoluyla hamilelik sırasında uterus kasılmalarının genliğini ve sıklığını arttırdığı gösterilmiştir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)