801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Misoprostol Tabletler 0.2mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Misoprostol Tabletler 0.2mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Misoprostol Tablets 0.2mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.2mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50, 000 kutu
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 3'ün / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Misoprostol Tabletleri Belirtimi: 0.2mg
Standart: USP Ambalaj: 3'ün / blister

Misoprostol Tabletler 0.2mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Ürün: Misoprostol Tabletler

Şartname: 0.2mg

Standart: USP

Ambalaj: 3'lü / blister

Açıklama :

Doğal prostaglandin E1'in sentetik bir benzeri. Dozla ilişkili mide asidi ve pepsin salgısı inhibisyonu üretir ve hasara karşı mukozal direnci arttırır. Etkili bir anti-ülseri ajandır ve oksitosik özelliklere sahiptir.

belirti

NSAID ile oluşturulan ülserasyon için ülserasyon (duodenal, gastrik ve NSAID ile indüklenen) ve proflaksi tedavisinde endikedir. Misoprostol, tek başına veya metotreksat ile kombinasyon halinde kullanılan rahim içi hamileliğin tıbbi olarak sonlandırılmasının yanı sıra, istenmeyen servikalı hamile kadınların seçilmiş bir popülasyonunda emeğin indüksiyonu da dahil olmak üzere Kanada'da onaylanmamış diğer kullanımlar için endikedir. Bu endikasyon, uterus rüptürü riskinin artması nedeniyle önceki uterus cerrahisi veya sezaryen ameliyatı olan kadınlarda önlenir. Misoprostol ayrıca ciddi doğum sonu kanamayı önleme veya tedavi etmek için de kullanılır.

Farmakodinamik

Misoprostol, mide ülserlerinin tedavisinde ve önlenmesinde kullanılan bir prostaglandin E1 (PGE1) analoğudur. Misoprostol verildiğinde, gastrointestinal sistemi bağlayan koruyucu mukusun artmış salınımını uyarır ve mukozal kan akışını arttırır, böylece mukozal bütünlüğü arttırır. NSAİİ'lerin yaygın bir yan etkisi olan mide ülseri oluşumunu önlemek için bazen steroidal olmayan anti-enflamatuar ilaçlarla (NSAİİ) birlikte reçete edilir.

Hareket mekanizması

Misoprostol, gastrik asit sekresyonunu, prostaglandin reseptörüne bağlanarak parietal hücreler üzerine doğrudan etki ederek inhibe ettiği görülmektedir. Bu reseptörün aktivitesi normal olarak adenilat siklazı aktive eden G proteinleri tarafından sağlanır. Misoprostol ile adenilat siklazın dolaylı olarak inhibisyonu guanozin-5'-trifosfata (GTP) bağlı olabilir. Misoprostolün önemli sitoprotektif etkileri çeşitli mekanizmalara bağlıdır. Bunlar arasında aşağıdakiler bulunmaktadır: 1. Bikarbonatın salgılanması artmıştır, 2. Mide sekresyonlarının hacmi ve pepsin içeriği önemli ölçüde azalmıştır, 3. Zararlı maddelerin, epitel hücreleri arasındaki tıkanıklıkları kesmesini engelleyerek, H + iyonlarının daha sonra arka difüzyonunu durdurur Mide mukozası, 4. Mukus tabakasının artmış kalınlığı, 5. Direkt vazodilatasyon sonucu gelişen mukozal kan akışı, 6. Lizozzim / vasküler endotelin stabilizasyonu, 7. Mukozal yenilenme kapasitesinin iyileştirilmesi ve 8. Prostaglandinlerin Alana yapılan çeşitli hakaretlerin sonucu olarak tükenmiştir. Misoprostol'ün, gebelik sırasında EP-2 / EP-3 prostanoid reseptörlerine seçici bağlanma yoluyla uterus kasılmalarının amplitüd ve frekansını arttırdığı gösterilmiştir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)