801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Prednizolone Tablet 5mg, Prednizone Oral Tablet Glukokortikoid Reseptör Agonisti

Prednizolone Tablet 5mg, Prednizone Oral Tablet Glukokortikoid Reseptör Agonisti

Prednisolone Tablets 5mg , Prednisone Oral Tablet Glucocorticoid Receptor Agonist

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 5mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Iki milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 1000'lerin / kalay veya 10'ların / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Prednison Tabletler Belirtimi: 5mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 1000'lerin / kalay veya 10'ların / blister

Prednizolone Tablet 5mg, Prednizone Oral Tablet Glukokortikoid Reseptör Agonisti

Prednison Tabletler 5mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Ürün: Prednison Tabletler

Özellikler: 5mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 1000'lerin / kalay veya 10'ların / blister

Açıklama :

Kortizondan türetilmiş sentetik bir anti-inflamatuar glukokortikoid. Biyolojik olarak inerttir ve karaciğerde prednizolona dönüştürülür.

belirti

İlaca bağlı alerjik reaksiyonların tedavisinde, çok yıllık veya mevsimsel alerjik rinit, serum hastalığı, dev hücreli arterit akut romatizmal veya romatizmal olmayan kardit, sistemik dermatomyozit, sistemik lupus eritematosus, atopik dermatit, kontakt dermatit, eksfoliatif dermatit, büllöz dermatit herpetiformis, ciddi seboreik Dermatit, şiddetli (Stevens-Johnson sendromu) eritema multiforme, mikozis fungoides, pemfigus, ciddi psöryazi, akut adrenokortikal yetmezlik, addison hastalığı, sekonder adrenokortikal yetmezlik, konjenital adrenal hiperplazi, neoplazilerle ilişkili hiperkalsemi, nonpuparatif tiroidit, ülseratis koliti, Crohn hastalığı, edinilmiş Akut veya subakut bursit, epikondilit, akut nonspesifik tenosinovit, akut veya kronik lenfositik lösemi, Hodgkin veya non-Hodgkin lenfomaları, eritroblastopeni, eritroblastopeni, erişkin sekonder trombositopeni, hemolitik anemi, Waldenstrom makroglobülinemi, primer beyin tümörleri (ek), nefrotik sendrom, tüberküloz menenjit, multipl skleroz, miyasteni gravis. Serebral ödem, korioretinit, diffüz posterior koroidit, aleerjik konjunktivit, herpes zoster oftalmikus, ön segment yanması, iridosiklit, irit, keratit, optok nevrit, sempatik oftalmia, korneal marjinal alerjik ülser, semptomatik sarkoidoz, diğer yollarla yönetilemeyen Loeffler sendromu, berilyum, Uygun antitüberküloz kemoterapi ve aspirasyon pnömonisi ile birlikte kullanıldığında pulmoner tüberküloz son bulma veya yayma.

Farmakodinamik

Prednizon, en sık reçete edilen kortikosteroid, allograft reddi, astım, sistemik lupus eritematozus ve diğer birçok iltihaplanma hali için kullanılır. Prednizon bazı mineralokortikoid aktiviteye sahiptir ve bu nedenle böbrekteki iyon alışverişini etkileyebilir.

Hareket mekanizması

Prednizon bir glukokortikoid reseptör agonistidir. Önce karaciğerde aktif formuna, prednizolone'e metabolize olur. Prednizolon hücre zarlarını geçmekte ve belirli sitoplazmik reseptörlere yüksek afinite ile bağlanmaktadır. Sonuç, iltihaplanma yerinde lökosit infiltrasyonunun inhibisyonu, inflamatuar yanıtın mediatörlerinin etkileşimi, hümoral bağışıklık tepkilerinin bastırılması ve ödem veya skar dokusunda azalma içerir. Kortikosteroidlerin antienflamatuar etkilerinin, prostaglandinler ve lökotrienler gibi kuvvetli iltihap aracılan biyosentezini kontrol eden fosfolipaz A2 baskılayıcı proteinler, lipokortinler içerdiği düşünülmektedir. Prednizon gastrik suyun çeşitli bileşenlerinin sekresyonunu uyarabilir. Kortikotropin üretiminin bastırılması endojen kortikosteroidlerin bastırılmasına neden olabilir. Prednizon hafif mineralokortikoid aktiviteye sahiptir, bu şekilde sodyumun hücrelere girişi ve hücre içi potasyum kaybı uyarılır. Bu, özellikle hızlı iyon değişiminin sodyum tutma ve hipertansiyona neden olduğu böbrekte belirgindir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)