801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Mikofenolat Mofetil Dispersible Tablets Film kaplı, 250mg, 500mg Ağız yoluyla yapılan İlaçlar

Mikofenolat Mofetil Dispersible Tablets Film kaplı, 250mg, 500mg Ağız yoluyla yapılan İlaçlar

Mycophenolate Mofetil Dispersible Tablets Film-coated, 250mg, 500mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı, 250mg, 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500.000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Mikofenolat Mofetil Dağılabilir Tabletler Belirtimi: Film kaplı, 250mg, 500mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Mikofenolat Mofetil Dispersible Tablets Film kaplı, 250mg, 500mg Ağız yoluyla yapılan İlaçlar

Ürün: Mycophenolate Mofetil Dispersible Tablets

Spesifikasyon: Film kaplı, 250mg, 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama :

Mikofenolat mofetil, bir immünosupresif ajan, inozin monofosfat dehidrojenaz (IMPDH) inhibitörü olan mikofenolik asidin (MPA) 2-morfolinoetil esteridir.

belirti

Allojenik renal, kardiyak veya hepatik transplant alan hastalarda organ reddi için profilaksi. Mikofenolat mofetil, siklosporin ve kortikosteroidlerle birlikte kullanılmalıdır.

Farmakodinamik

Mikofenolat mofetil, Penicillium stoloniferum'dan türetilmiş bir antibiyotik madde olan mikofenolik asidin (MPA) ön ilaçtır. Pürin nükleotidlerin inosin monofosfat dehidrojenaz enzimini inhibe ederek de novo biyosentezini engeller. Mikofenolik asit, bağışıklık sistemi üzerine seçici etkileri nedeniyle önemlidir. T hücrelerinin, lenfositlerin çoğalmasını ve B hücrelerinden antikor oluşumunu önler. Aynı zamanda lökositlerin iltihaplanma bölgelerine alınmasını da engelleyebilir.

Hareket mekanizması

Mikofenolat mofetil hidrolize edilerek aktif metabolit olan mikofenolik asit (MPA) oluşur. MPA, inozin monofosfat dehidrogenaz (IMPDH) 'nin güçlü, seçici, rekabet edici olmayan ve geri döndürülebilir bir inhibitörüdür ve bu nedenle DNA'ya dahil edilmeden guanozin nükleotid sentezinin de novo yolunu önler. T ve B lenfositleri, pürinlerin de novo sentezinde çoğalmalarına eleştirel olarak bağımlı oldukları halde, diğer hücre türleri kurtarma yolaklarını kullanabilirler, MPA lenfositleri üzerinde güçlü sitostatik etkilere sahiptir. MPA, hem mitojenik hem de allospesifik stimülasyona karşı T ve B lenfositlerinin proliferatif yanıtlarını inhibe eder. Guanozin veya deoksiguanozinin ilavesi, MPA'nın lenfositlere karşı sitostatik etkilerini tersine çevirir. MPA ayrıca B-lenfositleri tarafından antikor oluşumunu baskılamaktadır. MPA, endotel hücrelerine hücreler arası yapışmaya katılan lenfosit ve monosit glikoproteinlerin glikosilasyonunu önler ve lökositlerin iltihaplanma ve aşı reddine girmesini engelliyor olabilir. Mikofenolat mofetil, interlökin-1 (IL-1) ve interlökin-2 (IL-2) üretimi gibi insan periferik kan mononükleer hücrelerinin aktivasyonundaki erken olayları inhibe etmedi, ancak bu olayların DNA'ya bağlanmasını engelledi Sentez ve çoğalma.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)