801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerBüyük hacimli Parenteral

Enfeksiyon İçin Siprofloksasin Laktat Enjeksiyonlu İnfüzyon Antibiyotikleri

Enfeksiyon İçin Siprofloksasin Laktat Enjeksiyonlu İnfüzyon Antibiyotikleri

Ciprofloxacin Lactate Injection Extended Infusion Antibiotics For Infection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 0.2g / 100ml, 0.5g / 100ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 80000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 100 şişe / karton
Teslim süresi: 45 gün
Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Gücü: 0.2g / 100ml, 0.5g / 100ml Ambalaj: 100 şişe / karton
Dozaj formu: infüzyon Aktif içerik: Siprofloksasin Laktat

Enfeksiyon İçin Siprofloksasin Laktat Enjeksiyonlu İnfüzyon Antibiyotikleri

Ürün: Siprofloksasin Laktat Enjeksiyonu

Şartname: 0.2g / 100ml, 0.5g / 100ml

AMBALAJ: 100 şişe / kutu

Standart: USP / BP

Dosya: Gönderilmeye hazır

Endikasyonları:

Siprofloksasin enjeksiyonu bakterilerin neden olduğu bazı enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Siprofloksasin enjeksiyonu havadaki şarbon elyaflarına maruz kalmış olan şarbonların (biyoterör saldırısının bir parçası olarak ciddi bir enfeksiyon olan şarbon) önlenmesi veya tedavisinde de kullanılır. Siprofloksasin enjeksiyonu fluorokinolonlar adı verilen antibiyotik sınıfında bulunur. Enfeksiyona neden olan bakterileri öldürerek çalışır. Antibiyotikler soğuk algınlığı, grip veya diğer viral enfeksiyonlar için çalışmaz.

Yan etkiler:

Siprofloksasin enjeksiyonu yan etkilere neden olabilir. Bu semptomlardan herhangi biri ağır ise veya gitmeyin doktorunuza bildirin:

mide bulantısı; kusma; karın ağrısı; mide ekşimesi; ishal; baş ağrısı; Irritasyon, ağrı, hassasiyet, kızarıklık, sıcaklık veya enjeksiyon noktasında şişme; Vajinal kaşıntı ve / veya deşarj

Bazı yan etkiler ciddi olabilir. Bu belirtilerden herhangi biriyle karşılaşırsanız derhal doktorunuzu arayın, ancak doktorunuzla konuşmadan siprofloksasin enjeksiyonunu bırakmayın:

Ateş veya mide krampları ile birlikte veya olmadan ortaya çıkabilen şiddetli ishal (sulu veya kanlı dışkı) (tedavinizden sonra 2 ay veya daha fazla sürebilir); baş dönmesi; karışıklık; sinirlilik; huzursuzluk; anksiyete; Başkalarına güvenmemek veya başkalarının sizi incitmek istediğini hissetmek; Uykuya dalmak veya uykuda kalma zorluğu; Kabuslar veya anormal rüyalar; Halüsinasyonlar (şeyleri görmek veya var olmayan sesleri işitmek); depresyon; Ölmek veya kendini öldürmekle ilgili düşünceler; Vücudun bir bölümünün kontrol edilemeyen sallanması;

Aşağıdaki semptomlardan herhangi birisiyle karşılaşırsanız veya ÖNEMLİ UYARI bölümünde tarif edilen tendinit veya tendon kopması belirtileri görürseniz, siprofloksasin enjeksiyonunu bırakın ve hemen doktorunuzu arayın veya acil tıbbi yardım alın:

isilik; kovanlar; kaşıntı; Cildin soyulması veya kabarcıklanma; ateş; Yüz şişmesi, yüz, ağız, dudaklar, dil, boğaz, eller, ayaklar, ayak bilekleri veya alt bacaklar; ses kısıklığı; Solunum ya da yutma zorluğu; Hızlı kalp atışı; bayılma; bilinç kaybı; Cilt veya gözlerin sararması; Koyu renkli idrar; Idrara çıkma azalması; nöbetler; Olağandışı morarma veya kanama; Eklem veya kas ağrısı

Kontrendikasyonlar:

Siprofloksasin kontrendikedir.

Daha önce siprofloksasin veya diğer (flüoro) kinolonlara aşırı duyarlılık öyküsü olan hastalar veya diğer bileşenlerden herhangi birine

Florokinolon uygulamasına bağlı tendon bozukluğu öyküsü olan hastalar

Hamilelik ve emzirme

5-17 yaş arasındaki çocuklarda kistik fibrozun akut pulmoner alevlenmesinin tedavisi hariç olmak üzere, çocukları ve büyümekte olan ergenleri tanımlamaktadır.

5 yaşın altındaki çocuklar.

Siprofloksasin ve tizanidin'in eşzamanlı uygulanması kontrendikedir, çünkü klinik olarak ilgili tizanidin neden olduğu yan etkilerle (hipotansiyon, uyku hali) ilgili serum tizanidin konsantrasyonlarında istenmeyen bir artış meydana gelebilir.

Depolama:

25 ℃'nin altında saklayın. Işıktan koruyun. ÇOCUKLARIN ERİŞEMEYECEĞİ YERLERDE SAKLAYIN.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler