801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerBüyük Hacimli Parenteral

100ml / 0.5g Büyük Hacimli Parenteraller Metronidazol Enjeksiyonu Anaerobik Enfeksiyonlar

100ml / 0.5g Büyük Hacimli Parenteraller Metronidazol Enjeksiyonu Anaerobik Enfeksiyonlar

  • 100ml/0.5g Large Volume Parenterals Metronidazole Injection Anaerobic Infections
 • 100ml/0.5g Large Volume Parenterals Metronidazole Injection Anaerobic Infections

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 100ml: 0.5g

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 100, 000 şişe
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 80 şişe / karton
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Metronidazol Enjeksiyonu Şartname: 100ml: 0.5g
  Standart: BP, USP paketleme: 80 şişe / karton
  Vurgulamak:

  lvp medical

  ,

  Large Volume Infusion

  100ml / 0.5g Büyük Hacimli Parenteraller Metronidazol Enjeksiyonu Anaerobik Enfeksiyonlar

   

   

  Ürün: Metronidazol Enjeksiyonu

  Özellikler: 100ml: 0.5g

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: 80 şişe / karton

   

  Açıklama :

  A nitroimidazole used to treat amebiasis; Amebiasis tedavisinde kullanılan bir nitroimidazol; vaginitis; vajinit; trichomonas infections; trikomonas enfeksiyonları; giardiasis; giyardiyaz; anaerobic bacteria; anaerobik bakteri; and treponemal infections. ve treponemal enfeksiyonlar. It has also been proposed as a radiation sensitizer for hypoxic cells. Ayrıca hipoksik hücreler için bir radyasyon duyarlılaştırıcı olarak önerilmiştir. According to the Fourth Annual Report on Carcinogens (NTP 85-002, 1985, p133), this substance may reasonably be anticipated to be a carcinogen. Dördüncü Yıllık Kanserojen Raporuna (NTP 85-002, 1985, s133) göre, bu maddenin bir kanserojen olması beklenebilir.

   

  Endikasyon:

  Anaerobik enfeksiyonlar ve karışık enfeksiyonların tedavisi için, anaerobik kapsam gerektiren cerrahi profilaksi, Clostridium difficile ile ilişkili diyare ve kolit, Helicobacter pylori enfeksiyonu ve duodenal ülser hastalığı, bakteriyel vajinoz, Giardia lamblia gastro-enterit, Entamoeba histolytica'nın neden olduğu amebiasis, akne rosacea ( topikal tedavi) ve Trichomonas enfeksiyonları.

   

  Farmakodinamik

  Metronidazole, a synthetic antibacterial and antiprotozoal agent of the nitroimidazole class, is used against protozoa such as Trichomonas vaginalis, amebiasis, and giardiasis. Nitroimidazol sınıfının sentetik bir antibakteriyel ve antiprotozoal ajanı olan metronidazol, Trichomonas vaginalis, amebiasis ve giardiasis gibi protozoalara karşı kullanılır. Metronidazole is extremely effective against anaerobic bacterial infections and is also used to treat Crohn's disease, antibiotic-associated diarrhea, and rosacea. Metronidazol, anaerobik bakteriyel enfeksiyonlara karşı son derece etkilidir ve ayrıca Crohn hastalığını, antibiyotikle ilişkili ishali ve rosacea'yı tedavi etmek için kullanılır.

   

  Hareket mekanizması :

  Metronidazole is a prodrug. Metronidazol bir ön ilaçtır. Unionized metronidazole is selective for anaerobic bacteria due to their ability to intracellularly reduce metronidazole to its active form. Birleşmiş metronidazol, metronidazolün aktif formuna hücre içi olarak indirgenebilmeleri nedeniyle anaerobik bakteriler için seçicidir. This reduced metronidazole then covalently binds to DNA, disrupt its helical structure, inhibiting bacterial nucleic acid synthesis and resulting in bacterial cell death. Bu azaltılmış metronidazol daha sonra kovalent olarak DNA'ya bağlanır, sarmal yapısını bozar, bakteriyel nükleik asit sentezini inhibe eder ve bakteriyel hücre ölümüne neden olur.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler