801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerBüyük Hacimli Parenteral

Ondansetron Hidroklorür LVP Medikal, Kusma İçin Büyük Hacimli İnfüzyon

Ondansetron Hidroklorür LVP Medikal, Kusma İçin Büyük Hacimli İnfüzyon

  • Ondansetron Hydrochloride LVP Medical , Large Volume Infusion For Vomiting
 • Ondansetron Hydrochloride LVP Medical , Large Volume Infusion For Vomiting

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 50ml: 8mg: 0.45g, 100ml: 8mg: 0.9g

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 100, 000 şişe
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 100/50 şişe / karton
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: Günde 500, 000 şişe
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Ondansetron Hidroklorür ve Sodyum Klorür İnjetionu Şartname: 50ml: 8mg: 0.45g, 100ml: 8mg: 0.9g
  Standart: BP, USP paketleme: 100/50 şişe / karton
  Vurgulamak:

  lvp medical

  ,

  Large Volume Infusion

  Ondansetron Hidroklorür LVP Medikal, Kusma İçin Büyük Hacimli İnfüzyon

   

   

  Ürün: Ondansetron Hidroklorür ve Sodyum Klorür İnjetionu

  Özellikler: 50ml: 8mg: 0.45g, 100ml: 8mg: 0.9g

  Standart: BP, USP

  Ambalaj: 100/50 şişe / karton

   

  Açıklama :

  A competitive serotonin type 3 receptor antagonist. Rekabetçi bir serotonin tip 3 reseptör antagonisti. It is effective in the treatment of nausea and vomiting caused by cytotoxic chemotherapy drugs, including cisplatin, and has reported anxiolytic and neuroleptic properties. Sisplatin de dahil olmak üzere sitotoksik kemoterapi ilaçlarının neden olduğu bulantı ve kusmanın tedavisinde etkilidir ve anksiyolitik ve nöroleptik özellikler bildirmiştir.

   

  belirti

  For the prevention of nausea and vomiting associated with emetogenic cancer chemotherapy, postoperation, and radiation. Emetojenik kanser kemoterapisi, postoperasyon ve radyasyon ile ilişkili bulantı ve kusmanın önlenmesi için. Also used for the treatment of postoperative nausea and vomiting. Ayrıca postoperatif bulantı ve kusma tedavisinde kullanılır.

   

  Farmakodinamik

  Ondansetron is a highly specific and selective serotonin 5-HT3 receptor antagonist, not shown to have activity at other known serotonin receptors and with low affinity for dopamine receptors. Ondansetron, bilinen diğer serotonin reseptörlerinde aktivite göstermediği ve dopamin reseptörlerine düşük afinitesi olan, oldukça spesifik ve seçici bir serotonin 5-HT3 reseptör antagonistidir. The serontonin 5-HT3 receptors are located on the nerve terminals of the vagus in the periphery, and centrally in the chemoreceptor trigger zone of the area postrema. Serontonin 5-HT3 reseptörleri, çevredeki vagusun sinir terminallerinde ve merkezi olarak postrema alanının kemoreseptör tetikleme bölgesinde bulunur. The temporal relationship between the emetogenic action of emetogenic drugs and the release of serotonin, as well as the efficacy of antiemetic agents suggest that chemotherapeutic agents release serotonin from the enterochromaffin cells of the small intestine by causing degenerative changes in the GI tract. Emetojenik ilaçların emetojenik etkisi ile serotonin salımı arasındaki geçici ilişki ve antiemetik ajanların etkinliği, kemoterapötik ajanların GI kanalında dejeneratif değişikliklere neden olarak serotonini ince bağırsağın enterokromaffin hücrelerinden serbest bıraktığını düşündürmektedir. The serotonin then stimulates the vagal and splanchnic nerve receptors that project to the medullary vomiting center, as well as the 5-HT3 receptors in the area postrema, thus initiating the vomiting reflex, causing nausea and vomiting. Serotonin daha sonra medüller kusma merkezine yansıyan vagal ve splanknik sinir reseptörlerini ve ayrıca postrema bölgesindeki 5-HT3 reseptörlerini uyarır, böylece kusma refleksini başlatır, bulantı ve kusmaya neden olur.

   

  Hareket mekanizması

  Ondansetron is a selective serotonin 5-HT3 receptor antagonist. Ondansetron seçici bir serotonin 5-HT3 reseptör antagonistidir. The antiemetic activity of the drug is brought about through the inhibition of 5-HT3 receptors present both centrally (medullary chemoreceptor zone) and peripherally (GI tract). İlacın antiemetik aktivitesi, hem merkezi (medüller kemoreseptör bölgesi) hem de periferik olarak (GI yolu) bulunan 5-HT3 reseptörlerinin inhibisyonu yoluyla gerçekleştirilir. This inhibition of 5-HT3 receptors in turn inhibits the visceral afferent stimulation of the vomiting center, likely indirectly at the level of the area postrema, as well as through direct inhibition of serotonin activity within the area postrema and the chemoreceptor trigger zone. 5-HT3 reseptörlerinin bu inhibisyonu, kusma merkezinin visseral afferent stimülasyonunu, muhtemelen dolaylı olarak postrema bölgesi seviyesinde ve ayrıca postrema bölgesi ve kemoreseptör tetikleme bölgesi içinde serotonin aktivitesinin doğrudan inhibisyonu yoluyla inhibe eder.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler