Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Solunum Yolu Enfeksiyonları Sefradin Kapsül 500mg Antibiyotik Tıbbı

Solunum Yolu Enfeksiyonları Sefradin Kapsül 500mg Antibiyotik Tıbbı

  • Solunum Yolu Enfeksiyonları Sefradin Kapsül 500mg Antibiyotik Tıbbı
Solunum Yolu Enfeksiyonları Sefradin Kapsül 500mg Antibiyotik Tıbbı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 250 mg, 500 mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir milyon kapsül
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon kapsül
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Sefradine Kapsülleri Şartname: 250 mg, 500 mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister
Vurgulamak:

oral ilaç

,

oral tedavi

Solunum Yolu Enfeksiyonları Sefradin Kapsül 500mg Antibiyotik Tıbbı

 

 

Sefradine Kapsülleri 250mg, 500mg Oral İlaçlar Antibiyotikler

 

Ürün: Sefradine Kapsülleri

Özellikler: 250mg, 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Belirteçler:

Sefradin aşağıdaki durumlarda kullanılır:

A grubu beta hemolitik streptokok ve S. pneumoniae (eski adıyla D. pneumonia) 'nın neden olduğu solunum yolu enfeksiyonları (bademcik iltihabı, farenjit ve lober pnömoni). [Not 1]

A grubu beta hemolitik streptokok, S. pneumoniae (eski adıyla D. pneumoniae), H. influenzae ve staphylococci'nin neden olduğu orta kulak iltihabı.

Stafilokoklar (penisiline duyarlı ve penisiline dirençli) ve beta-hemolitik streptokokların neden olduğu cilt ve cilt yapısı enfeksiyonları.

Urinary tract infections, including prostatitis, caused by E. coli, P. mirabilis, Klebsiella species, and enterococci (including Enterococcus faecalis). E. coli, P. mirabilis, Klebsiella türleri ve enterokokların (Enterococcus faecalis dahil) neden olduğu prostatit de dahil olmak üzere idrar yolu enfeksiyonları. The high concentrations of cephradine achievable in the urinary tract will be effective against many strains of enterococci for which disc susceptibility studies indicate relative resistance. Üriner sistemde ulaşılabilen yüksek nefradin konsantrasyonları, disk duyarlılık çalışmalarının göreceli direnci gösterdiği birçok enterokok suşuna karşı etkili olacaktır.

 

Hareket mekanizması :

Cefradine is a first generation cephalosporin antibiotic with a spectrum of activity similar to Cefalexin. Cefradine, Cefalexin'e benzer bir aktivite spektrumu olan birinci nesil sefalosporin antibiyotiktir. Cefradine, like the penicillins, is a beta-lactam antibiotic. Sefradin, penisilinler gibi bir beta-laktam antibiyotiktir. By binding to specific penicillin-binding proteins (PBPs) located inside the bacterial cell wall, it inhibits the third and last stage of bacterial cell wall synthesis. Bakteri hücre duvarı içinde bulunan spesifik penisilin bağlayıcı proteinlere (PBP) bağlanarak, bakteri hücre duvarı sentezinin üçüncü ve son aşamasını inhibe eder. Cell lysis is then mediated by bacterial cell wall autolytic enzymes such as autolysins; Daha sonra hücre lizisine, otolizin gibi bakteriyel hücre çeperi otolitik enzimleri; it is possible that Cefradine interferes with an autolysin inhibitor. Sefradinin bir otolizin inhibitörüne müdahale etmesi mümkündür.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler