Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerAerosol İlaçları

Oksimetazolin Hidroklorür Burun Spreyi, 20 ml Burun Damlası% 0.025 /% 0.05 w / v

Oksimetazolin Hidroklorür Burun Spreyi, 20 ml Burun Damlası% 0.025 /% 0.05 w / v

  • Oksimetazolin Hidroklorür Burun Spreyi, 20 ml Burun Damlası% 0.025 /% 0.05 w / v
Oksimetazolin Hidroklorür Burun Spreyi, 20 ml Burun Damlası% 0.025 /% 0.05 w / v
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: % 0.025 /% 0.05, 20ml
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 100, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Oksimetazolin HCL Burun Spreyi Şartname: % 0.025 /% 0.05 w / v, 20ml
Standart: BP, USP paketleme: bir şişe / kutu
Vurgulamak:

aerosol tıbbı

,

farmasötik aerosol

Oksimetazolin Hidroklorür Burun Spreyi, 20 ml Burun Damlası% 0.025 /% 0.05 w / v

 

 

Ürün: Oksimetazolin HCL Burun Spreyi

Şartname : % 0.025 /% 0.05, 20ml

Standart: BP, USP

Paketleme : bir şişe / kutu

 

Açıklama :

Oxymetazoline Nasal Spray contains Oxymetazoline Hydrochloride which is a decongestant. Oksimetazolin Burun Spreyi, bir dekonjestan olan Oksimetazolin Hidroklorür içerir. It relieves a stuffy, blocked nose by shrinking the blood vessels helping to open the nasal passages. Nazal pasajların açılmasına yardımcı olan kan damarlarını daraltarak tıkalı, tıkalı bir burnu rahatlatır. It acts within a few minutes and lasts for up to 12 hours. Birkaç dakika içinde hareket eder ve 12 saate kadar sürer. The medicine is a solution which is sprayed into the nostrils to relieve the congestion in the nose and sinuses which you get in conditions such as colds, catarrh and hayfever. İlaç, soğuk algınlığı, nezle ve saman nezlesi gibi durumlarda aldığınız burun ve sinüslerdeki tıkanıklığı gidermek için burun deliklerine püskürtülen bir çözeltidir.

 

Oksimetazolin Burun Spreyi nasıl kullanılır

Sadece burun kullanımı için

 

Oksimetazolin Hidroklorür Burun Spreyi, 20 ml Burun Damlası% 0.025 /% 0.05 w / v 0

 

Yaş Doz ve nasıl kullanılır Ne sıklıkla kullanılır?
Yetişkinler, yaşlılar ve 12 yaş ve üstü çocuklar Remove the cap. Kapağı çıkarın. Hold the container upright, place the tip of the spray nozzle just into each nostril. Kabı dik tutun, püskürtme memesinin ucunu her burun deliğine yerleştirin. Hold the other nostril closed. Diğer burun deliğini kapalı tutun. Lightly squeeze the container twice as you breathe in through the nose at the same time. Aynı anda burundan nefes alırken kabı iki kez hafifçe sıkın. Repeat for the other nostril. Diğer burun deliği için tekrarlayın. Wipe the nasal applicator with a clean, wet tissue and replace the cap immediately after application. Nazal aplikatörü temiz, ıslak bir bezle silin ve uygulamadan hemen sonra kapağı değiştirin. Nazal sprey dozu günde iki kez uygulanabilir veya gece boyunca rahatlama sağlamak için yatmadan önce kullanılabilir.
12 yaşın altındaki çocuklarda kullanmayın
Do not exceed the stated dose. Belirtilen dozu aşmayın. Do not use continuously for more than 7 days. 7 günden fazla sürekli kullanmayın. This product is not suitable for long-term use (see also section 4 'Possible Side Effects'). Bu ürün uzun süreli kullanım için uygun değildir (ayrıca bkz. Bölüm 4 'Olası Yan Etkiler'). If symptoms persist, consult your doctor. Belirtiler devam ederse doktorunuza danışın.
Bu talimatları anlamıyorsanız veya ilacınız hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, doktorunuza veya eczacınıza sorunuz.

 

Çok fazla kullanırsanız:

Belirtilen dozdan daha fazla sprey kullandıysanız, derhal bir doktorla veya eczacınızla konuşun.

 

OLASI YAN ETKİLER

Most people use this nasal spray without any problems, but, like all medicines it can have side effects. Çoğu insan bu burun spreyini sorunsuz kullanır, ancak tüm ilaçlar gibi yan etkileri olabilir. Allergic reaction Stop using the nasal spray and contact your doctor or go to the nearest hospital casualty department immediately if you notice: Alerjik reaksiyon Burun spreyini kullanmayı bırakın ve doktorunuzla iletişime geçin veya fark ederseniz hemen en yakın hastane kaza merkezine gidin:

• deri döküntüleri veya kaşıntı

• hapşırma veya batma veya burun yanması

• burun, dudak, dil veya boğazda şişme

• shortness of breath or difficulty in breathing. • nefes darlığı veya nefes darlığı. Other side effects Diğer yan etkiler

• Burun, ağız veya boğazda tahriş, kuruluk veya ağrı

• Göz tahrişi, kuruluk, rahatsızlık veya kızarıklık

• Baş ağrısı, baş dönmesi

• Zayıflık, yorgunluk ve titreme

• Kaygı, korku, sinirlilik, sinirlilik, huzursuz ya da uyumayan, karışık ya da bir şeyleri gören

• Bulantı (hasta hissetme), kusma (hasta olma), ağzınızda normalden daha az tükürük, iştah azalması

• Kızarma ve görme bozuklukları

• Kalp üzerindeki etkiler, örneğin hızlı veya düzensiz kalp atışı, çarpıntı

• Dolaşım üzerindeki etkiler, örneğin soğuk ayaklar veya eller, yüksek tansiyon

• If the spray is used regularly over a long period it may cause a condition called rebound congestion. • Sprey uzun süre düzenli olarak kullanılırsa, ribaund tıkanıklığı adı verilen bir duruma neden olabilir. This is an unusual swelling of the lining of the nose, leading to itching, sneezing and a blocked nose following the last dose of the spray. Bu, burun astarının alışılmadık bir şişmesidir, spreyin son dozunu takiben kaşıntı, hapşırma ve tıkalı bir burna yol açar. Therefore do not use the spray continuously for more than 7 days Bu nedenle spreyi 7 günden fazla sürekli kullanmayın

• This product contains thiomersal as a preservative and it is possible that this may cause local skin reactions (eg contact dermatitis) and discolouration around the nose. • Bu ürün koruyucu olarak tiyomersal içerir ve bunun lokal cilt reaksiyonlarına (örneğin kontakt dermatit) ve burun çevresinde renk bozulmasına neden olması mümkündür. It may also cause an allergic reaction (see above) Ayrıca alerjik reaksiyona neden olabilir (yukarıya bakın)

• Önerilen 7 günlük kullanımın ötesinde uzun süreli ve / veya ağır kullanım, kardiyovasküler ve / veya CNS etkilerine yol açabilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler