Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Diyabet Oral İlaçlar Metformin Hidroklorür Tabletleri 500 mg 850mg

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Diyabet Oral İlaçlar Metformin Hidroklorür Tabletleri 500 mg 850mg

Diabetes Oral Medications Metformin Hydrochloride Tablets 500 mg 850mg
Diabetes Oral Medications Metformin Hydrochloride Tablets 500 mg 850mg

Büyük resim :  Diyabet Oral İlaçlar Metformin Hidroklorür Tabletleri 500 mg 850mg

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 500 mg, 850 mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: bir milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon tablet
Detaylı ürün tanımı
ürün: Metformin Hidroklorür Tabletleri Şartname: 500 mg, 850 mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister
Vurgulamak:

oral tedavi

,

oral preparat

Diyabet Oral İlaçlar Metformin Hidroklorür Tabletleri 500 mg 850mg

 

 

Ürün: Metformin Hidroklorür Tabletleri

Özellikler: 500mg, 850mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama :

Metformin hidroklorür tabletleri ve metformin hidroklorür Genişletilmiş Salım Tabletleri, tip 2 diyabetin tedavisinde kullanılan oral antihiperglisemik ilaçlardır.

 

Göstergeler ve kullanımları

Metformin hidroklorür Tabletler, yetişkinlerde ve tip 2 diyabetes mellituslu çocuklarda glisemik kontrolü geliştirmek için diyet ve egzersize ek olarak endikedir.

Metformin hidroklorür Uzatılmış Tabletler, tip 2 diyabetes mellituslu yetişkinlerde glisemik kontrolü geliştirmek için diyet ve egzersize ek olarak endikedir.

 

Farmakodinamik

Metformin is an oral antihyperglycemic agent that improves glucose tolerance in patients with NIDDM, lowering both basal and postprandial plasma glucose. Metformin, hem bazal hem de postprandiyal plazma glikozunu düşüren NIDDM hastalarında glikoz toleransını artıran oral bir antihiperglisemik ajandır. Metformin is not chemically or pharmacologically related to any other class of oral antihyperglycemic agents. Metformin, başka herhangi bir oral antihiperglisemik ajan sınıfı ile kimyasal veya farmakolojik olarak ilişkili değildir. Unlike sulfonylureas, metformin does not produce hypoglycemia in either patients with NIDDM or healthy subjects and does not cause hyperinsulinemia. Sülfonilürelerin aksine, metformin NIDDM'li veya sağlıklı kişilerde hipoglisemi üretmez ve hiperinsülinemiye neden olmaz. Metformin does not affect insulin secretion. Metformin insülin sekresyonunu etkilemez.

 

Hareket mekanizması

Metformin is an antihyperglycemic agent which improves glucose tolerance in patients with type 2 diabetes, lowering both basal and postprandial plasma glucose. Metformin, tip 2 diyabetli hastalarda glikoz toleransını artıran, hem bazal hem de postprandiyal plazma glikozunu düşüren bir antihiperglisemik ajandır. Its pharmacologic mechanisms of action are different from other classes of oral antihyperglycemic agents. Farmakolojik etki mekanizmaları, diğer oral antihiperglisemik ajan sınıflarından farklıdır. Metformin decreases hepatic glucose production, decreases intestinal absorption of glucose, and improves insulin sensitivity by increasing peripheral glucose uptake and utilization. Metformin hepatik glikoz üretimini azaltır, glikozun bağırsak emilimini azaltır ve periferik glikoz alımını ve kullanımını artırarak insülin duyarlılığını artırır. Unlike sulfonylureas, metformin does not produce hypoglycemia in either patients with type 2 diabetes or normal subjects (except in special circumstances, see PRECAUTIONS) and does not cause hyperinsulinemia. Sülfonilürelerin aksine, metformin ne tip 2 diyabetli hastalarda ne de normal kişilerde hipoglisemi üretmez (özel durumlar dışında bkz. ÖNLEMLER) ve hiperinsülinemiye neden olmaz. With metformin therapy, insulin secretion remains unchanged while fasting insulin levels and day-long plasma insulin response may actually decrease. Metformin tedavisi ile açlık insülin seviyeleri değişirken insülin sekresyonu değişmeden kalır ve gün boyu plazma insülin cevabı gerçekten düşebilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)