Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Parasetamol Oral Süspansiyon Oral İlaçlar / Çocuk İçin Parasetamol Şurubu

Parasetamol Oral Süspansiyon Oral İlaçlar / Çocuk İçin Parasetamol Şurubu

  • Parasetamol Oral Süspansiyon Oral İlaçlar / Çocuk İçin Parasetamol Şurubu
Parasetamol Oral Süspansiyon Oral İlaçlar / Çocuk İçin Parasetamol Şurubu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: <i>120mg/5ml, 250mg/5ml;</i> <b>120mg / 5ml, 250mg / 5ml;</b> <i>100ml</i> <b>100ml</b>
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50, 000 şişe
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde 50, 000 şişe
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Oral Süspansiyon için Parasetamol Şartname: 120mg/5ml, 250mg/5ml; 120mg / 5ml, 250mg / 5ml; 100ml 100ml
Standart: BP, USP paketleme: bir şişe / kutu
Vurgulamak:

oral ilaç

,

oral preparat

Parasetamol Oral Süspansiyon Oral İlaçlar / Çocuk İçin Parasetamol Şurubu

 

 

Ürün: Oral Süspansiyon için Parasetamol

Specification : 120mg/5ml, 250mg/5ml; Özellikler: 120mg / 5ml, 250mg / 5ml; 100ml 100ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir şişe / kutu

 

Açıklama :

Each 5ml of oral suspension contains 250mg of paracetamol. Her 5 ml oral süspansiyon 250 mg parasetamol içerir. The product is packaged in amber Type III glass bottles with high density polypropylene child resistant tamper evident caps with polyethylene liners, in pack sizes of 100ml and 200ml of oral suspension. Ürün, 100ml ve 200ml'lik oral süspansiyon paket boyutlarında, yüksek yoğunluklu polipropilen çocuk dirençli kurcalamaya karşı koruma kapaklı amber Tip III cam şişelerde paketlenmiştir. The bottles are packed with a spoon with a 2.5ml and 5ml measure and Patient Information Leaflets into cardboard outer cartons. Şişeler, 2.5 ml ve 5 ml'lik bir kaşık ve karton dış kartonlara Hasta Bilgi Broşürleri ile paketlenmiştir.

 

Göstergeler ve kullanımları

Baş ağrısı, migren, nevralji, diş ağrısı, boğaz ağrısı, dönem ağrıları, ağrılar ve ağrılar dahil olmak üzere hafif ila orta derecede ağrının tedavisi için.

Ateşi azaltmak ve soğuk algınlığı ve grip semptomlarını hafifletmek için yardımcı bir tedavi olarak kullanılmak için.

 

Farmakodinamik

Acetaminophen (USAN) or Paracetamol (INN) is a widely used analgesic and antipyretic drug that is used for the relief of fever, headaches, and other minor aches and pains. Asetaminofen (USAN) veya Parasetamol (INN), ateş, baş ağrısı ve diğer küçük ağrı ve ağrıların giderilmesinde kullanılan yaygın olarak kullanılan bir analjezik ve antipiretik ilaçtır. It is a major ingredient in numerous cold and flu medications and many prescription analgesics. Çok sayıda soğuk algınlığı ve grip ilacı ve birçok reçeteli analjezikte önemli bir bileşendir. It is extremely safe in standard doses, but because of its wide availability, deliberate or accidental overdoses are not uncommon. Standart dozlarda son derece güvenlidir, ancak geniş kullanılabilirliği nedeniyle, kasıtlı veya kazara aşırı dozlar nadir değildir. Acetaminophen, unlike other common analgesics such as aspirin and ibuprofen, has no anti-inflammatory properties or effects on platelet function, and it is not a member of the class of drugs known as non-steroidal anti-inflammatory drugs or NSAIDs. Asetaminofen, aspirin ve ibuprofen gibi diğer yaygın analjeziklerin aksine, anti-enflamatuar özelliklere veya trombosit fonksiyonu üzerinde herhangi bir etkiye sahip değildir ve steroidal olmayan anti-enflamatuar ilaçlar veya NSAID'ler olarak bilinen ilaç sınıfının bir üyesi değildir. At therapeutic doses acetaminophen does not irritate the lining of the stomach nor affect blood coagulation, kidney function, or the fetal ductus arteriosus (as NSAIDs can). Terapötik dozlarda asetaminofen midenin astarını tahriş etmez veya kan pıhtılaşmasını, böbrek fonksiyonunu veya fetal duktus arteriyozusu (NSAID'lerin yapabileceği gibi) etkilemez. Like NSAIDs and unlike opioid analgesics, acetaminophen does not cause euphoria or alter mood in any way. NSAID'ler gibi ve opioid analjeziklerin aksine, asetaminofen öforiye neden olmaz veya herhangi bir şekilde ruh halini değiştirmez. Acetaminophen and NSAIDs have the benefit of being completely free of problems with addiction, dependence, tolerance and withdrawal. Asetaminofen ve NSAID'lerin bağımlılık, bağımlılık, hoşgörü ve geri çekilme gibi problemlerden tamamen kurtulma avantajı vardır. Acetaminophen is used on its own or in combination with pseudoephedrine, dextromethorphan, chlorpheniramine, diphenhydramine, doxylamine, codeine, hydrocodone, or oxycodone. Asetaminofen kendi başına veya psödoefedrin, dekstrometorfan, klorfeniramin, difenhidramin, doksilamin, kodein, hidrokodon veya oksikodon ile kombinasyon halinde kullanılır.

 

Hareket mekanizması

Acetaminophen is thought to act primarily in the CNS, increasing the pain threshold by inhibiting both isoforms of cyclooxygenase, COX-1, COX-2, and COX-3 enzymes involved in prostaglandin (PG) synthesis. Asetaminofenin öncelikle CNS'de hareket ettiği ve prostaglandin (PG) sentezinde yer alan siklooksijenaz, COX-1, COX-2 ve COX-3 enzimlerinin her iki izoformunu inhibe ederek ağrı eşiğini arttırdığı düşünülmektedir. Unlike NSAIDs, acetaminophen does not inhibit cyclooxygenase in peripheral tissues and, thus, has no peripheral anti-inflammatory affects. NSAID'lerin aksine, asetaminofen periferik dokularda siklooksijenazı inhibe etmez ve bu nedenle periferik anti-enflamatuar etkisi yoktur. While aspirin acts as an irreversible inhibitor of COX and directly blocks the enzyme's active site, studies have found that acetaminophen indirectly blocks COX, and that this blockade is ineffective in the presence of peroxides. Aspirin geri dönüşümsüz bir COX inhibitörü olarak hareket ederken ve enzimin aktif bölgesini doğrudan bloke ederken, çalışmalar asetaminofenin COX'i dolaylı olarak bloke ettiğini ve bu blokajın peroksitlerin varlığında etkisiz olduğunu bulmuştur. This might explain why acetaminophen is effective in the central nervous system and in endothelial cells but not in platelets and immune cells which have high levels of peroxides. Bu, asetaminofenin merkezi sinir sisteminde ve endotelyal hücrelerde neden etkili olduğunu ancak yüksek seviyelerde peroksit içeren trombositlerde ve bağışıklık hücrelerinde neden etkili olmadığını açıklayabilir. Studies also report data suggesting that acetaminophen selectively blocks a variant of the COX enzyme that is different from the known variants COX-1 and COX-2. Çalışmalar ayrıca asetaminofenin, bilinen COX-1 ve COX-2 varyantlarından farklı bir COX enziminin bir varyantını seçici olarak bloke ettiğini gösteren verileri de rapor etmektedir. This enzyme is now referred to as COX-3. Bu enzime artık COX-3 adı verilmektedir. Its exact mechanism of action is still poorly understood, but future research may provide further insight into how it works. Tam etki mekanizması hala tam olarak anlaşılamamıştır, ancak gelecekteki araştırmalar nasıl çalıştığı hakkında daha fazla fikir verebilir. The antipyretic properties of acetaminophen are likely due to direct effects on the heat-regulating centres of the hypothalamus resulting in peripheral vasodilation, sweating and hence heat dissipation. Asetaminofenin antipiretik özellikleri, muhtemelen hipotalamusun ısı düzenleyici merkezleri üzerindeki doğrudan etkilere bağlı olarak periferik vazodilatasyon, terleme ve dolayısıyla ısı dağılımına neden olur.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Luke Liu

Tel: 86--57487019333

Faks: 86-574-8701-9298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler