Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Herpes Simpleks Virüs Enfeksiyonları İçin Oral Asiklovir Tabletleri 200mg / 400mg

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Herpes Simpleks Virüs Enfeksiyonları İçin Oral Asiklovir Tabletleri 200mg / 400mg

Oral Aciclovir Tablets 200mg / 400mg For Herpes Simplex Virus Infections
Oral Aciclovir Tablets 200mg / 400mg For Herpes Simplex Virus Infections

Büyük resim :  Herpes Simpleks Virüs Enfeksiyonları İçin Oral Asiklovir Tabletleri 200mg / 400mg

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 100mg, 200mg, 400mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: İki milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon tablet
Detaylı ürün tanımı
ürün: Asiklovir Tabletleri Şartname: 100mg, 200mg, 400mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister
Vurgulamak:

oral ilaç

,

oral tedavi

Herpes Simpleks Virüs Enfeksiyonları İçin Oral Asiklovir Tabletleri 200mg / 400mg

 

 

 

Ürün: Aciclovir Tabletler

Özellikler: 100mg, 200mg, 400mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama :

A guanosine analog antiviral drug that acts as an antimetabolite. Bir antimetabolit görevi gören bir guanozin analog antiviral ilaç. Aciclovir is used for the treatment of herpes simplex virus infections, varicella zoster (chickenpox) and herpes zoster (shingles). Asiklovir, herpes simpleks virüsü enfeksiyonları, suçiçeği zoster (su çiçeği) ve herpes zoster (zona) tedavisinde kullanılır.

Aciclovir has also been investigated for the treatment of herpes labialis applied using an iontophoretic device. Asiklovir ayrıca bir iyontoforetik cihaz kullanılarak uygulanan herpes labialis tedavisi için araştırılmıştır. Currently approved drugs for the treatment of herpes labialis (cold sores) exhibit low levels of efficacy due to the limited ability of the drugs to penetrate the skin to the site where the herpes virus is replicating. Şu anda herpes labialis (soğuk yaralar) tedavisi için onaylanmış ilaçlar, ilaçların cilde herpes virüsünün çoğaldığı bölgeye nüfuz etme kabiliyetinin sınırlı olması nedeniyle düşük etkinlik seviyeleri sergilemektedir. Iontophoresis uses electric current to enhance the delivery of drugs through the skin. İyontoforez, ilaçların cilt yoluyla iletimini arttırmak için elektrik akımı kullanır.

 

Endikasyon:

Herpes zoster (zona), genital herpes ve su çiçeği tedavisi ve yönetimi için.

 

Farmakodinamik:

Aciclovir (INN) or acyclovir (USAN, former BAN) is a synthetic deoxyguanosine analog and it is the prototype antiviral agent that is activated by viral thymidine kinase. Asiklovir (INN) veya asiklovir (USAN, eski BAN) sentetik bir deoksiguanozin analogudur ve viral timidin kinaz tarafından aktive edilen prototip antiviral ajandır. The selective activity of aciclovir is due to its affinity for the thymidine kinase enzyme encoded by HSV and VZV. Asiklovirin seçici aktivitesi, HSV ve VZV tarafından kodlanan timidin kinaz enzimine olan afinitesinden kaynaklanmaktadır. EC50 value of acyclovir against clinical herpes virus isolates was 1.3 μM (range: < 0.56 to 3.3 μM). Asiklovirin klinik herpes virüsü izolatlarına karşı EC50 değeri 1.3 uM (aralık: <0.56 ila 3.3 uM) idi.

 

Hareket mekanizması :

Viral (HSV-1, HSV-2 and VZV) thymidine kinase converts aciclovir to the aciclovir monophosphate, which is then converted to the diphosphate by cellular guanylate kinase, and finally to the triphosphate by phosphoglycerate kinase, phosphoenolpyruvate carboxykinase, and pyruvate kinase. Viral (HSV-1, HSV-2 ve VZV) timidin kinaz, asikloviri, daha sonra fosfogliserat kinaz, fosfoenolpiruvat karboksiak ve karboksilik ile trifosfata dönüştürülen asiklovir monofosfata dönüştürür. Aciclovir triphosphate competitively inhibits viral DNA polymerase and competes with the natural deoxyguanosine triphosphate, for incorporation into viral DNA. Asiklovir trifosfat, viral DNA polimerazı rekabetçi bir şekilde inhibe eder ve viral DNA'ya dahil olmak için doğal deoksiguanosin trifosfat ile rekabet eder. Once incorporated, aciclovir triphosphate inhibits DNA synthesis by acting as a chain terminator. Bir kez dahil edildiğinde, asiklovir trifosfat bir zincir sonlandırıcı olarak hareket ederek DNA sentezini inhibe eder. One may consider aciclovir to be a prodrug as it is metabolized to more active compounds. Daha aktif bileşiklere metabolize olduğu için asiklovirin bir ön ilaç olduğu düşünülebilir. Aciclovir is selective and low in cytotoxicity as the cellular thymidine kinase of normal, uninfected cells does not use aciclovir effectively as a substrate. Asiklovir, normal, enfekte olmamış hücrelerin hücresel timidin kinazının bir substrat olarak etkili bir şekilde kullanmaması nedeniyle seçici ve sitotoksisite açısından düşüktür.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)