Mesaj gönder
801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Mide Ülserleri Oral İlaçlar Omeprazol Enterik Kaplamalı Tabletler 10mg - 40mg

Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin'den ilaç ürünleri sağlamak için sürekli çabalarınız için çok teşekkür ederiz.

—— Dr. Abdulaziz Alsheikh

Newlystar medtech profesyonel bir çalışkan ekibi ile deneyimli bir şirkettir.

—— Sayın Muhammed Abdalla

Ben sohbet şimdi

Mide Ülserleri Oral İlaçlar Omeprazol Enterik Kaplamalı Tabletler 10mg - 40mg

Stomach Ulcers Oral Medications Omeprazole Enteric Coated Tablets 10mg - 40mg
Stomach Ulcers Oral Medications Omeprazole Enteric Coated Tablets 10mg - 40mg

Büyük resim :  Mide Ülserleri Oral İlaçlar Omeprazol Enterik Kaplamalı Tabletler 10mg - 40mg

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 10 mg, 20 mg, 40 mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: İki milyon kapsül
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 7 kullanıcısının / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Detaylı ürün tanımı
ürün: Omeprazol Enterik kaplı Tablet Kapsülleri Şartname: 10 mg, 20 mg, 40 mg
Standart: BP, USP paketleme: 7 kullanıcısının / blister
Vurgulamak:

oral tedavi

,

oral preparat

Mide Ülserleri Oral İlaçlar Omeprazol Enterik Kaplamalı Tabletler 10mg - 40mg

 

 

Ürün: Omeprazol Enterik kaplı Tablet Kapsülleri

Özellikler: 10mg, 20mg, 40mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 7'li / blister

 

Açıklama :

Omeprazole is a highly effective inhibitor of gastric acid secretion used in the therapy of stomach ulcers and Zollinger-Ellison syndrome. Omeprazol, mide ülserleri ve Zollinger-Ellison sendromunun tedavisinde kullanılan oldukça etkili bir mide asidi salgısı inhibitörüdür. Omeprazole belongs to a class of antisecretory compounds, the substituted benzimidazoles, that suppress gastric acid secretion by specific inhibition of the H+/K+ ATPase enzyme system at the secretory surface of the gastric parietal cell. Omeprazol, gastrik parietal hücrenin sekretuar yüzeyinde H + / K + ATPase enzim sisteminin spesifik inhibisyonu ile gastrik asit sekresyonunu baskılayan, ikame edilmemiş benzimidazoller sınıfına aittir.

 

belirti

Omeprazol, duodenum ülserleri, iyi huylu mide ülserleri, gastroözofageal reflü hastalığı (GERD), mide ekşimesi ve GERD, eroziv özofajit ve çoklu endokrin adenomlar gibi patolojik hipersekretuar durumların uzun süreli tedavisi için endikedir. ve sistemik mastositoz.

 

Farmakodinamik

After oral administration, the onset of the anti-secretory effect of omeprazole occurs within one hour and maximum effect occurring within two hours. Oral uygulamadan sonra, omeprazolün salgı önleyici etkisinin başlaması bir saat içinde meydana gelir ve iki saat içinde maksimum etki meydana gelir. At 24 hours, inhibition of secretion is approximately 50% of maximum and duration of inhibition lasts up to 72 hours. 24 saatte, salgının inhibisyonu maksimumun yaklaşık% 50'sidir ve inhibisyon süresi 72 saate kadar sürer. Although omeprazole has a very short plasma half-life, the anti-secretory effect lasts for a long time due to prolonged binding to parietal H+/K+ ATPase enzyme. Omeprazolün çok kısa bir plazma yarılanma ömrü olmasına rağmen, anti-salgı etkisi parietal H + / K + ATPase enzimine uzun süreli bağlanma nedeniyle uzun süre devam eder. When the drug has been discontinued, secretory activity will return to baseline over 3-5 days. İlaç kesildiğinde, salgı aktivitesi 3-5 gün boyunca başlangıç ​​seviyesine geri dönecektir. The inhibitory effect of omeprazole on acid secretion increases with repeated once-daily dosing, reaching a plateau after four days. Omeprazolün asit sekresyonu üzerindeki inhibitör etkisi, günde bir kez tekrarlanan dozlama ile artar ve dört gün sonra bir platoya ulaşır. In studies involving more than 200 patients, serum gastrin levels increased during the first 1 to 2 weeks of once-daily administration of therapeutic doses of omeprazole in parallel with inhibition of acid secretion. 200'den fazla hastayı içeren çalışmalarda, serum gastrin seviyeleri, asit sekresyonunun inhibisyonuna paralel olarak günde bir kez omeprazolün terapötik dozlarının uygulanmasının ilk 1 ila 2 haftasında artmıştır. Systemic effects of omeprazole in the CNS, cardiovascular and respiratory systems have not been found to date. CNS, kardiyovasküler ve solunum sistemlerinde omeprazolün sistemik etkileri bugüne kadar bulunamamıştır.

 

Hareket mekanizması

Omeprazole is a proton pump inhibitor that suppresses gastric acid secretion by specific inhibition of the H+/K+-ATPase in the gastric parietal cell. Omeprazol, gastrik parietal hücrede H + / K + -ATPaz'ın spesifik inhibisyonu ile gastrik asit sekresyonunu baskılayan bir proton pompası inhibitörüdür. By acting specifically on the proton pump, omeprazole blocks the final step in acid production, thus reducing gastric acidity. Özellikle proton pompası üzerinde hareket ederek omeprazol asit üretiminde son adımı engeller, böylece mide asiditesini azaltır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)