801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Levofloksasin Tabletleri Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antibiyotikler

Levofloksasin Tabletleri Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antibiyotikler

Levofloxacin Tablets Film coated Tablets, 250mg, 500mg Oral Medications Antibiotics

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: İki milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Levofloksasin Tabletleri Belirtimi: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Levofloksasin Tabletleri Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar Antibiyotikler

Ürün: Levofloksasin Tabletleri

Spesifikasyon: Film kaplı Tabletler, 250mg, 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama :

Levofloksasin, oral uygulama için sentetik geniş spektrumlu antibakteriyel bir ajandır. Levofloksasin Tabletleri, 500 mg (susuz formda ifade edildiği üzere) içeren film kaplı tabletler halinde mevcuttur.

Endikasyonları ve Kullanımı:

Levofloksasin tabletleri, ilaca dirençli bakterilerin gelişimini azaltmak ve levofloksasin tabletlerinin ve diğer antibakteriyel ilaçların etkinliğini korumak için, yalnızca duyarlı bakterilerin neden olduğu kanıtlanmış veya şiddetle şüphelenilen enfeksiyonların tedavisinde veya önlenmesinde kullanılmalıdır. Kültür ve duyarlılık bilgileri mevcut olduğunda, antibakteryel terapiyi seçmekte veya değiştirirken göz önünde bulundurulmalıdır. Bu tür verilerin yokluğunda, yerel epidemiyoloji ve yatkınlık kalıpları terapinin ampirik seçimine katkıda bulunabilir.

Levofloksasin tabletleri, bu bölümde listelenen koşullarda belirlenmiş mikroorganizmaların duyarlı suşlarının neden olduğu hafif, orta ve şiddetli enfeksiyonlarla yetişkinlerin (≥ 18 yaş) tedavisi için endikedir.

Kültür ve duyarlılık testleri

Enfeksiyona neden olan organizmaları izole etmek ve tanımlamak ve levofloksasin duyarlılıklarını belirlemek için tedavi öncesi uygun kültür ve duyarlılık testleri yapılmalıdır [bkz. KLİNİK FARMAKOLOJİ (12.4)]. Bu testlerin sonuçları bilinmeden önce levofloksasin tabletleri ile tedaviye başlanabilir; Sonuçlar çıktığında uygun terapi seçilmelidir.

Bu sınıftaki diğer ilaçlarda olduğu gibi, bazı Pseudomonas aeruginosa suşları, levofloksasin tabletleri ile tedavi sırasında oldukça hızlı direnç geliştirebilir. Terapi sırasında periyodik olarak yapılan kültür ve duyarlılık testleri, patojenlerin antimikrobiyal ajana duyarlılığının sürmesi ve ayrıca bakteri direncinin ortaya çıkması hakkında bilgi sağlayacaktır.

1.1 Nozokomiyal Pnömoni

Levofloksasin tabletleri metisiline duyarlı Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Serratia marcescens, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Haemophilus influenzae veya Streptococcus pneumoniae kaynaklı nozokomiyal pnömoni tedavisinde endikedir. Yardımcı terapi, klinik olarak belirtildiği şekilde kullanılmalıdır. Pseudomonas aeruginosa'nın belgelenmiş veya öngörücü bir patojen olduğu durumlarda anti-psödomonal β-laktam ile kombinasyon tedavisi önerilir.

1.2 Toplum Tarafından Edinilen Pnömoni: 7-14 gün Tedavi Rejimi

Levofloksasin tabletleri metisiline duyarlı Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae (çok ilaca dirençli Streptococcus pneumoniae [MDRSP] dahil), Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Klebsiella pneumoniae, Moraxella catarrhalis, Chlamydophila pneumoniae kaynaklı pnömoninin tedavisinde endikedir , Legionella pneumophila veya Mycoplasma pneumoniae.

MDRSP izolatları, aşağıdaki antibakteriyel maddelerin iki veya daha fazlasına dirençli suşlardır: penisilin (MIC ≥ 2 mcg / mL), 2. nesil sefalosporinler, örneğin sefuroksim, makrolidler, tetrasiklinler ve trimetoprim / sülfametoksazol.

1.3 Toplum Tarafından Edinilen Pnömoni: 5 Günlük Tedavi Rejimi

Levofloksasin tabletleri, Streptococcus pneumoniae (çoklu ilaç dirençli suşlar [MDRSP] hariç), Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae, Mycoplasma pneumoniae veya Chlamydophila pneumoniae kaynaklı toplum kökenli pnömoni tedavisinde endikedir.

1.4 Akut Bakteriyel Sinüzit: 5 günlük ve 10-14 günlük Tedavi Rejimleri

Levofloksasin tabletleri, Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae veya Moraxella catarrhalis'e bağlı akut bakteriyel sinüzit tedavisinde endikedir.

1.5 Kronik Bronşitin Akut Bakteri Alevlenmesi

Levofloksasin tabletleri, metisiline duyarlı Staphylococcus aureus, Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae, Haemophilus parainfluenzae veya Moraxella catarrhalis'e bağlı kronik bronşitin akut bakteriyel alevlenmesinin tedavisinde endikedir.

1.6 Karışık Cilt ve Deri Enfeksiyonları Enfeksiyonları

Levofloksasin tabletleri, metisiline duyarlı Staphylococcus aureus, Enterococcus faecalis, Streptococcus pyogenes veya Proteus mirabilis'e bağlı karmaşık deri ve cilt yapısı enfeksiyonlarının tedavisinde endikedir.

1.7 Komplikasyonsuz Deri ve Deri Yapısı Enfeksiyonları

Levofloksasin tabletleri, metisiline duyarlı Staphylococcus aureus veya Streptococcus pyogenes kaynaklı komplike olmayan deri ve cilt yapısı enfeksiyonlarını (hafif ila orta derecede) apseler, selülit, furunkles, impetigo, pyoderma, yara enfeksiyonları gibi tedaviler için endikedir.

1.8 Kronik Bakteriyel Prostatit

Levofloksasin tabletleri, Escherichia coli, Enterococcus faecalis veya metisiline duyarlı Staphylococcus epidermidis nedeniyle kronik bakteriyel prostatit tedavisinde endikedir.

1.9 Komplike Üriner Enfeksiyon Enfeksiyonları: 5 Günlük Tedavi Rejimi

Levofloksasin tabletleri, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae veya Proteus mirabilis'e bağlı komplike idrar yolu enfeksiyonlarının tedavisinde endikedir.

1.10 Komplike Üriner Enfeksiyon Enfeksiyonları: 10 Günlük Tedavi Rejimi

Levofloksasin tabletleri, Enterococcus faecalis, Enterobacter cloacae, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, Proteus mirabilis veya Pseudomonas aeruginosa'ya bağlı komplike idrar yolu enfeksiyonlarının (hafif ila orta) tedavisi için endikedir.

1.11 Akut Piyelonefrit: 5 veya 10 günlük tedavi rejimi

Levofloksasin tabletleri, eşzamanlı bakteriyemi vakaları da dahil olmak üzere Escherichia coli'nin neden olduğu akut pyelonefritin tedavisinde endikedir.

1.12 Komplikasyonsuz Üriner Sistem Enfeksiyonları

Levofloksasin tabletleri, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae veya Staphylococcus saprophyticus nedeniyle komplikasyonsuz idrar yolu enfeksiyonlarının (hafif ila orta) tedavisinde endikedir.

1.13 Inhalasyonel Şarbon (Pozlama Sonrası)

Levofloksasin tabletleri aerosolize Bacillus anthracis'e maruz kaldıktan sonra hastalığın insidansını veya ilerlemesini azaltmak için inhalasyon şarbonu için (maruziyet sonrası) endikedir. Levofloksasinin etkinliği, insanlarda elde edilen plazma konsantrasyonlarına dayanmaktadır ve bu, klinik faydayı tahmin etmesi makul olan muhtemel bir sonlanma noktasıdır. Levofloksasin tabletleri insanlarda soluma şarbonunun maruziyet öncesi korunması için test edilmemiştir. Yetişkinlerde levofloksasin tabletlerinin 28 günün ötesinde tedavi süreleri için veya pediyatrik hastalarda 14 günlük tedaviden daha uzun süreler için güvenliği araştırılmamıştır. Uzun süreli levofloksasin tedavisi, fayda riski aştığında kullanılmalıdır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)