801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Ibuprofen Tablet şeker kaplı / film kaplı 200mg, 400mg, 600mg Oral İlaçlar

Ibuprofen Tablet şeker kaplı / film kaplı 200mg, 400mg, 600mg Oral İlaçlar

Ibuprofen Tablet sugar coated / film-coated 200mg, 400mg, 600mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 200mg, 400mg, 600mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Beş milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Ibuprofen Tablet şeker kaplı / film kaplı Şartname: 200mg, 400mg, 600mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister

Ibuprofen Tablet şeker kaplı / film kaplı 200mg, 400mg, 600mg Oral İlaçlar

 

Ürün: Ibuprofen Tablet şeker kaplı / film kaplı

Özellikler: 200mg, 400mg, 600mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama :

Bir propionik asit türevi olan ibuprofen, analjezik ve antipiretik özelliklere sahip prototipik nonsteroid antienflamatuar bir ajandır (NSAIA).

 

belirti

For symptomatic treatment of rheumatoid arthritis, juvenile rheumatoid arthritis and osteoarthritis. Romatoid artrit, juvenil romatoid artrit ve osteoartritin semptomatik tedavisi için. May be used to treat mild to moderate pain and for the management of dysmenorrhea. Hafif ila orta derecede ağrıyı tedavi etmek ve dismenore tedavisi için kullanılabilir. May be used to reduce fever. Ateşi azaltmak için kullanılabilir. Has been used with some success for treating ankylosing spondylitis, gout and psoriatic arthritis. Ankilozan spondilit, gut ve psoriatik artrit tedavisinde bazı başarılarla kullanılmıştır. May reduce pain, fever and inflammation of pericarditis. Ağrı, ateş ve perikardit iltihabını azaltabilir. May be used IV with opiates to relieve moderate to severe pain. Orta ila şiddetli ağrıyı hafifletmek için opiatlı IV kullanılabilir. Ibuprofen lysine may be used IV to treat patent ductus arteriosus (PDA) in premature neonates. İbuprofen lizin, prematüre yenidoğanlarda patent duktus arteriyozusu (PDA) tedavi etmek için IV kullanılabilir.

 

Farmakodinamik

Ibuprofen is a nonsteroidal anti-inflammatory agent (NSAIA) or nonsteroidal anti-inflammatory drug (NSAID), with analgesic and antipyretic properties. İbuprofen, analjezik ve antipiretik özelliklere sahip, steroid olmayan bir anti-enflamatuar ajandır (NSAIA) veya steroid olmayan bir anti-enflamatuar ilaçtır (NSAID). Ibuprofen has pharmacologic actions similar to those of other prototypical NSAIAs, which are thought to act through inhibition of prostaglandin synthesis. İbuprofen, prostaglandin sentezinin inhibisyonu yoluyla etki ettiği düşünülen diğer prototipik NSAIA'lara benzer farmakolojik etkilere sahiptir.

 

Hareket mekanizması

The exact mechanism of action of ibuprofen is unknown. İbuprofenin kesin etki mekanizması bilinmemektedir. Ibuprofen is a non-selective inhibitor of cyclooxygenase, an enzyme invovled in prostaglandin synthesis via the arachidonic acid pathway. İbuprofen, araşidonik asit yolu yoluyla prostaglandin sentezinde yer alan bir enzim olan seçici olmayan bir siklooksijenaz inhibitörüdür. Its pharmacological effects are believed to be due to inhibition cylooxygenase-2 (COX-2) which decreases the synthesis of prostaglandins involved in mediating inflammation, pain, fever and swelling. Farmakolojik etkilerinin, inflamasyon, ağrı, ateş ve şişmeye aracılık eden prostaglandinlerin sentezini azaltan inhibisyon silooksijenaz-2 (COX-2) nedeniyle olduğuna inanılmaktadır. Antipyretic effects may be due to action on the hypothalamus, resulting in an increased peripheral blood flow, vasodilation, and subsequent heat dissipation. Antipiretik etkiler, hipotalamus üzerindeki etkiden kaynaklanabilir, bu da periferik kan akışında artış, vazodilatasyon ve müteakip ısı dağılımı ile sonuçlanır. Inhibition of COX-1 is thought to cause some of the side effects of ibuprofen including GI ulceration. COX-1'in inhibisyonunun, GI ülseri dahil olmak üzere ibuprofenin bazı yan etkilerine neden olduğu düşünülmektedir. Ibuprofen is administered as a racemic mixture. İbuprofen rasemik bir karışım halinde uygulanır. The R-enantiomer undergoes extensive interconversion to the S-enantiomer in vivo. R-enantiyomeri, in vivo olarak S-enantiyomerine kapsamlı bir şekilde dönüştürülür. The S-enantiomer is believed to be the more pharmacologically active enantiomer. S-enantiomerinin daha farmakolojik olarak aktif enantiyomer olduğuna inanılmaktadır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)