801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Irbesartan tabletleri 300mg Oral İlaçlar

Irbesartan tabletleri 300mg Oral İlaçlar

Irbesartan tablets 300mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 300mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Irbesartan tabletleri Belirtimi: 300mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / kutu

Irbesartan tabletleri 300mg Oral İlaçlar

Ürün: İrbesartan tabletleri

Şartname: 300mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'ların / kutular

Açıklama :

Irbesartan, çoğunlukla hipertansiyonun tedavisinde kullanılan anjiyotensin reseptör blokeridir (ARB). AT1 reseptör alt tipinde bağlanma için anjiyotensin II ile rekabet eder. ACE inhibitörlerinin aksine, ARB'lerin kuru öksürüğün olumsuz etkileri yoktur. ARB'lerin kullanımı, bu ilaç sınıfının kanser riskinde küçük bir artış ile ilişkili olabileceğini düşündüren birkaç klinik araştırmadan elde edilen bulgulara bağlı olarak gözden geçirilmesi beklemekteydi.

belirti

Tip 2 diyabetli ve hipertansiyonlu hastalarda yüksek serum kreatinin ve proteinüri (> 300 mg / gün) ile hipertansiyonun yanı sıra diyabetik nefropati tedavisi için. İrbesartan, konjestif kalp yetmezliğinin tedavisinde ikinci bir ajan olarak da kullanılır.

Farmakodinamik

Renin anjiyotensin sisteminin ana baskı ajanı olan Anjiyotensin II, vazokonstrüksiyon, aldosteron sentezi ve salınımı, kardiyak stimülasyon ve sodyumun renal reabsorpsiyonu gibi etkilerden sorumludur. Irbesartan, AT1 reseptörü için AT2 reseptörüne kıyasla çok daha fazla afiniteye (8500 kattan fazla) sahip ve hiçbir agonist etkinliğe sahip olmayan AT1 reseptörlerinin spesifik rekabetçi bir antagonistidir. Irbesartan'ın AT1 reseptörüne bağlanmasını anjiyotensin II inhibisyonu, vazodilatasyon, vasopressinin salgılanmasında azalma ve aldosteron üretimini ve salgılanmasını azaltma gibi çoklu etkilere yol açar. Elde edilen etki kan basıncında bir azalmadır.

Hareket mekanizması

Irbesartan, peptit olmayan bir tetrazol türevi ve anjiyotensin II'nin AT1 reseptörüne bağlanmasını seçici olarak bloke eden bir anjiyotensin II antagonistidir. Renin-anjiyotensin sisteminde, anjiyotensin I, anjiyotensin dönüştürücü enzim (ACE) ile anjiyotensin II oluşturmak üzere dönüştürülür. Anjiyotensin II adrenal korteksin aldosteronu sentezleyip salgılamasını ve sodyumun atılımını azaltıp potasyum atılımını arttırmasını stimüle eder. Anjiyotensin II ayrıca vasküler düz kasında bir vazokonstriktör görevi görür. Irbesartan, anjiyotensin II'nin AT1 reseptörüne bağlanmasını bloke ederek vazodilatasyona yardımcı olur ve aldosteron etkilerini azaltır. Anjiyotensin II'nin renin salınımı üzerindeki negatif geri bildirim regülasyonu da engellenir, ancak ortaya çıkan plazma renin konsantrasyonlarındaki artış ve anjiotensin II plazma konsantrasyonlarındaki yükselme, gerçekleşen kan basıncını düşürücü etkiye karşı koymaz. ARB'lerin etkisi, anjiyotensin I'in anjiyotensin II'ye dönüştürülmesini engelleyen ACE inhibitörlerinden farklıdır; yani, hormon diğer enzimler yoluyla oluşturulabileceğinden anjiyotensin II üretiminin tamamen engellenmediği anlamına gelir. Ayrıca, ACE inhibitörlerinden farklı olarak, irbesartan ve diğer ARB'ler, bradikininlere ve P maddesine verilen yanıtı ACE inhibitörlerinde (örneğin kuru öksürük) bulunan advers etkilerin yokluğuna izin vermez.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)