801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Spironolakton Tabletleri 25mg, 50mg, 100mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Spironolakton Tabletleri 25mg, 50mg, 100mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Spironolactone Tablets 25mg, 50mg, 100mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 25mg, 50mg, 100mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Üç milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Spironolakton Tabletleri Belirtimi: 25mg, 50mg, 100mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 en / blister

Spironolakton Tabletleri 25mg, 50mg, 100mg Ağızdan Uygulanan İlaçlar

Ürün: Spironolakton tabletleri

Spesifikasyon: 25mg, 50mg, 100mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lar / blister

Açıklama :

Spironolakton suda hemen hemen çözünmez, alkolde çözünebilir ve benzen ve kloroformda serbestçe çözünebilir.

İnaktif maddeler, kalsiyum sülfat, mısır nişastası, lezzet, hipromelloz, demir oksit, magnezyum stearat, polietilen glikol, povidon ve titanyum dioksit içerir.

Endikasyonları ve Kullanımı:

Birincil hiperaldosteronizm için:

Terapötik deneme ile primer hiperaldosteronizm tanısını koymak.

Primer hiperaldosteronizmi olan hastaların ameliyat öncesi kısa süreli tedavisi.

Operasyonel riskler kötü olduğu veya cerrahiyi reddettiğine karar verilen ayrık aldosteron üreten adrenal adenomlu hastalar için uzun süreli bakım terapisi.

Bilateral mikro veya makronodüler adrenal hiperplazili (idiyopatik hiperaldosteronizm) hastalar için uzun süreli bakım tedavisi

Nefrotik sendrom, Esansiyel hipertansiyon, Hipokalemi, Şiddetli kalp yetmezliği (NYHA sınıf III - IV): Konjestif kalp yetmezliği, karaciğerde ödem ve / veya asitli eşlik eden siroz,

Farmakodinamik

Spironolakton, potasyum tutucu diüretik olarak adlandırılan bir farmasötik sınıfında renal rekabetçi bir aldosteron antagonisti olan sentetik bir 17-lakton steroididir. Spironolakton tek başına zayıf bir diüretiktir ancak diğer diüretiklerle kombine edilebilir. Anti-androjen etkisi nedeniyle, hirsutizmi tedavi etmek için de kullanılabilir ve erkeklerden kadınlara transseksüel insanlar için hormon tedavisinde ortak bir bileşentir. Spironolakton, aldosteronun distal tübül hücrelerindeki hücre içi aldosteron reseptörü için yarışarak etkisini inhibe eder. Bu, potasyum atılımını azaltarak su ve sodyum salınımını arttırır. Spironolaktonun gelişimi oldukça yavaş başlar ve gelişmesi birkaç gün alır ve aynı şekilde etki yavaşça azalır.

Hareket mekanizması

Spironolakton, aldosteronun spesifik bir farmakolojik antagonistidir, öncelikle distal kıvrık renal tübüldeki aldosteron bağımlı sodyum-potasyum değişim yerinde reseptörlerin rekabetçi bir şekilde bağlanmasıyla hareket eder. Spironolakton, artan miktarda sodyum ve suyun atılmasına neden olurken, potasyum tutulur. Spironolakton, bu mekanizma ile hem diüretik hem de antihipertansif bir ilaç olarak görev yapar. Tek başına veya böbrek tübünde daha proksimal olarak hareket eden diüretik ajanlarla verilebilir. Aldosteron, sitoplazmik mineralokortikoid reseptör ile etkileşerek, Na +, K + -ATPaz ve distal tübüldeki Na + K + transportunda Na + kanalının ekspresyonunu arttırır. Spironolakton, aldosteronun gen ekspresyonu üzerindeki etkilerini bloke eden bu mineral kortikoid reseptörüne bağlanır. Aldosteron bir hormondur; Onun ana işlevi, sodyum tutmak ve böbreklerde potasyum salgılamaktır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)