801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

İnsülin Glargine Rdna Menşe Enjeksiyonu 300 Birimler / 3 mL, 1000 Birim / 10 mL

İnsülin Glargine Rdna Menşe Enjeksiyonu 300 Birimler / 3 mL, 1000 Birim / 10 mL

Insulin Glargine Rdna Origin Injectio 300 Units/3 mL , 1000 Units/10 mL

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 300 Ünite / 3 mL, 1000 Ünite / 10 mL

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10000 şişeler
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bir şişe / kutu
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 100, 000 viyal
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: İnsülin Glargin Enjeksiyon Ürün: İnsülin Glargin Enjeksiyon
Belirtimi: 300 Ünite / 3 mL, 1000 Ünite / 10 mL Standart: BP, USP
Ambalaj: Bir şişe / kutu

İnsülin Glargine Rdna Menşe Enjeksiyonu 300 Birimler / 3 mL, 1000 Birim / 10 mL

Ürün: İnsülin Glargin Enjeksiyon

Şartname: 300 Birim / 3 mL, 1000 Birim / 10 mL

Standart: BP, USP

Ambalaj: bir şişe / kutu

Açıklama:

İnsülin glargin [rDNA orijinli] enjeksiyon, subkutanöz bir enjeksiyon olarak kullanılmak üzere insülin glargin'in steril bir solüsyonudur. İnsülin glargin, uzun etkili (24 saate kadar etki süresi), parenteral kan-glikoz düşürücü ajan olan rekombinant insan insülini analoğudur. İnsülin glargine enjeksiyonu, üretim organizması olarak patojenik olmayan bir Escherichia coli (K12) suşu kullanılarak rekombinant DNA teknolojisi ile üretilir. İnsülin glargin, A21 pozisyonundaki amino asit asparaginin yerine glisin ve iki arginin B-zincirinin C-ucuna eklendiğinden insan insülinden farklıdır. Kimyasal olarak, insülin glargin, 21A-Gly-30Ba-L-Arg-30Bb-L-Arg-insan insülini olup, ampirik formülü C267H404N72O78S6 ve molekül ağırlığı 6063'tür.

İnsülin glarjin enjeksiyonu, berrak bir sulu sıvı içinde çözünen insülin glarjinden oluşur. İnsülin glargine enjeksiyonunun her mililitresi (insülin glargin enjeksiyonu), 100 ünite (3.6378 mg) insülin glargin içerir.

Endikasyonları ve Kullanımı:

İnsülin glargine enjeksiyonu, yetişkinlerde ve tip 1 diabetes mellituslu pediyatrik hastalarda ve tip 2 diabetes mellituslu erişkinlerde glisemik kontrolü artırmak için endikedir.

Kullanım Önemli Sınırlamaları:

Diyabetik ketoasidozun tedavisinde insülin glargin enjeksiyonu önerilmemektedir. İntravenöz kısa etkili insülin bu durum için tercih edilen tedavi yöntemidir.

Klinik Farmakoloji:

1. Eylem Mekanizması

İnsülin glargini de dahil olmak üzere insülinin başlıca aktivitesi glikoz metabolizmasının düzenlenmesidir. İnsülin ve analogları, özellikle iskelet kası ve yağıyla periferik glikoz alımını uyararak ve hepatik glikoz üretimini inhibe ederek kan glukozunu düşürür. İnsülin lipoliz ve proteoliziyi inhibe eder ve protein sentezini arttırır.

2. Farmakodinamik

İnsülin glargin, nötr pH'da düşük sulu çözünürlüğe sahip olacak şekilde tasarlanmış bir insülin analoğudır. PH 4'te, LANTUS enjeksiyon solüsyonunda olduğu gibi, insülin glargin tamamen çözünür. Deri altı dokuya enjekte edildikten sonra asidik solüsyon nötralize edilir ve az miktarda insülin glargin'in yavaşça serbest bırakıldığı mikropresipitatların oluşumuna yol açar ve belirgin bir tepe olmaksızın 24 saat boyunca nispeten sabit bir konsantrasyon / zaman profili elde edilir. Bu profil, günlük bazda bir insülin olarak günde bir kez dozlamayı sağlar.

Klinik çalışmalarda, intravenöz insülin glargin'in molar bazda (yani aynı dozlarda verildiği zaman) glukoz düşürücü etkisi, insan insülini için olanla aynıdır. Sağlıklı kişilerde veya tip 1 diyabetli hastalarda öglisemik klemp çalışmalarında, subkutan insülin glargin'in başlama NPH insülinden daha yavaştı. İnsülin glargin'in etki profili belirgin bir zirve olmaksızın nispeten sabitti ve etkisinin süresi NPH insüline kıyasla uzamıştı. Şekil 1, enjeksiyondan sonra maksimum 24 saat boyunca uygulanan tip 1 diyabetli hastalardaki bir çalışmadan elde edilen sonuçlarını göstermektedir. Enjeksiyon ile farmakolojik etki bitimi arasındaki medyan süre, NPH insülini için 14.5 saat (aralık: 9.5 ila 19.3 saat) ve 24 saat (aralık: 10.8 ila> 24.0 saat) (gözlem periyodunun 24 saati idi) Insülin glargin.

LANTUS'un daha uzun eylem süresi (24 saate kadar) yavaş emilim hızı ile doğrudan ilişkilidir ve günde bir kez subkutanöz uygulamayı desteklemektedir. LANTUS da dahil olmak üzere insülinlerin etki zamanı, bireyler arasında ve aynı kişi içinde farklılık gösterebilir.

3. Farmakokinetik

Emilim ve Biyoyararlanım. Sağlıklı kişilerde ve diyabetli hastalarda insülin glargin'in subkütan enjeksiyonundan sonra, insülin serum konsantrasyonları, NPH insülinine kıyasla belirgin bir zirveye ulaşmadan 24 saat boyunca daha yavaş, daha uzun emilim ve nispeten sabit konsantrasyon / zaman profili olduğunu gösterdi. Serum insülin konsantrasyonları böylece insülin glargin'in farmakodinamik aktivitesinin zaman profiliyle tutarlıydı.

Tip 1 diyabetli hastalarda 0.3 ünite / kg insülin glargin'in deri altına enjeksiyonundan sonra nispeten sabit konsantrasyon / zaman profili gösterilmiştir. Abdominal, deltoid veya uyluk subkutan uygulama sonrası etki süresi benzerdi.

Metabolizma. İnsanlarda yapılan bir metabolizma çalışması, insülin glarginin, insülin, M1 (21A-Gly-insülin) ve M2'ye benzer in vitro aktivite ile iki aktif metabolit oluşturmak üzere subkutan depoda B zincirinin karboksil terminalinde kısmen metabolize edildiğini gösterir 21A-Gly-des-30B-Thr-insülin). Değiştirilmemiş ilaçlar ve bu degradasyon ürünleri da dolaşımda bulunur.

Özel Popülasyonlar

Yaş, Irk ve Cinsiyet. LANTUS'un farmakokinetiği üzerine yaş, ırk ve cinsiyetin etkisi hakkında bilgi mevcut değildir. Bununla birlikte, erişkinlerde kontrollü klinik araştırmalarda (n = 3890) ve pediyatrik hastalarda (n = 349) kontrollü bir klinik araştırmada, yaş, ırk ve cinsiyete dayalı alt grup analizleri, insülin glargini ve NPH arasındaki güvenlik ve etkinlik açısından farklılık göstermedi insülin.

Sigara içmek. Sigara içiminin LANTUS'un farmakokinetiği / farmakodinamiğine etkisi araştırılmamıştır.

Gebelik. Hamileliğin LANTUS'un farmakokinetiği ve farmakodinamiğine etkisi araştırılmamıştır.

Obezite. Beden Kitle İndeksi (VKİ) 49.6 kg / m2'ye kadar olan hastaları içeren kontrollü klinik araştırmalarda, BKİ'ye dayalı alt grup analizleri, insülin glargini ve NPH insülini arasındaki güvenlik ve etkinlik açısından farklılık göstermedi.

Böbrek yetmezliği. Böbrek yetmezliğinin LANTUS'un farmakokinetiği üzerindeki etkisi araştırılmamıştır. Bununla birlikte, insan insülini ile yapılan bazı çalışmalar, böbrek yetmezliği olan hastalarda artmış dolaşım insülin seviyeleri göstermiştir. Böbrek yetmezliği olan hastalarda LANTUS da dahil olmak üzere dikkatli bir şekilde glukoz izlenmesi ve insülin doz ayarlamaları gerekebilir.

Karaciğer yetmezliği. Karaciğer yetmezliğinin LANTUS'un farmakokinetiği üzerindeki etkisi araştırılmamıştır. Bununla birlikte, insan insülini ile yapılan bazı çalışmalar, karaciğer yetmezliği olan hastalarda dolaşımdaki artmış insülin seviyelerini göstermiştir. Karaciğer yetmezliği olan hastalarda LANTUS da dahil olmak üzere dikkatli bir şekilde glukoz izlenmesi ve insülin doz ayarlamaları gerekebilir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler