801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Antimalariyal Ajan Artemether Enjeksiyon Dozu Antimalaryal İlaç 80mg / 1ml 40mg / 0.5ml

Antimalariyal Ajan Artemether Enjeksiyon Dozu Antimalaryal İlaç 80mg / 1ml 40mg / 0.5ml

  • Antimalarial Agent Artemether Injection Dosage Antimalarial Medication 80mg/1ml 40mg/0.5ml
 • Antimalarial Agent Artemether Injection Dosage Antimalarial Medication 80mg/1ml 40mg/0.5ml

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Newlystar
  Sertifika: GMP
  Model numarası: 1ml: 80mg, 0.5ml: 40mg

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 300, 000 amper
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 10 x 10 amper / kutu
  Teslim süresi: 45days
  Ödeme koşulları: L / C, T / T
  Yetenek temini: günde bir milyon amper
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  ürün: Artemether Enjeksiyonu Şartname: 1ml: 80mg, 0.5ml: 40mg
  Standart: BP, USP paketleme: 10 x 10 amper / kutu
  Vurgulamak:

  small volume injection

  ,

  anti cancer drugs

  Antimalariyal Ajan Artemether Enjeksiyon Dozu Antimalaryal İlaç 80mg / 1ml 40mg / 0.5ml

   

   

  Ürün: Artemether Enjeksiyonu

  Özellikler: 1ml: 80mg, 0.5ml: 40mg

  Standart: BP, USP

  Paketleme: 10 x 10 amper / kutu

   

  Açıklama :

  Artemether is an antimalarial agent used to treat acute uncomplicated malaria. Artemether, akut komplikasyonsuz sıtmanın tedavisinde kullanılan antimalaryal bir ajandır. It is administered in combination with lumefantrine for improved efficacy. Etkililik için lumefantrin ile kombinasyon halinde uygulanır. This combination therapy exerts its effects against the erythrocytic stages of Plasmodium spp. Bu kombinasyon terapisi, etkilerini Plasmodium spp. and may be used to treat infections caused by P. falciparum and unidentified Plasmodium species, including infections acquired in chloroquine-resistant areas. ve klorokin dirençli bölgelerde edinilen enfeksiyonlar dahil olmak üzere P. falciparum ve tanımlanamayan Plasmodium türlerinin neden olduğu enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılabilir.

   

  belirti

  Artemether and lumefantrine combination therapy is indicated for the treatment of acute uncomplicated malaria caused by Plasmodium falciparum, including malaria acquired in chloroquine-resistant areas. Artemether ve lumefantrin kombinasyon tedavisi, klorokin dirençli bölgelerde edinilen sıtma dahil Plasmodium falciparum'un neden olduğu akut komplikasyonsuz sıtmanın tedavisi için endikedir. May also be used to treat uncomplicated malaria when the Plasmodium species has not been identified. Plazmodyum türleri tanımlanmadığında komplikasyonsuz sıtmayı tedavi etmek için de kullanılabilir. Indicated for use in adults and children greater than 5 kg. Yetişkinlerde ve 5 kg'dan büyük çocuklarda kullanım için endikedir.

  Dozaj:

  Enjeksiyon: yükleme dozu olarak kas içine 3.2 mg / kg, ardından oral tedaviye kadar günde 1.6 mg / kg.

   

  Farmakodinamik

  In the body, artemether is metabolized into the active metabolite metabolite dihydroartemisinin. Vücutta artemeter dihidroartemisinin aktif metabolit metabolitine metabolize olur. The drug works against the erythrocytic stages of P. falciparum by inhibiting nucleic acid and protein synthesis. İlaç, nükleik asit ve protein sentezini inhibe ederek P. falciparum'un eritrosit aşamalarına karşı çalışır. Artemether is administered in combination with lumefantrine for improved efficacy. Artemether, geliştirilmiş etkinlik için lumefantrin ile kombinasyon halinde uygulanır. Artemether has a rapid onset of action and is rapidly cleared from the body. Artemether'in hızlı bir başlangıcı vardır ve vücuttan hızla temizlenir. It is thought that artemether provides rapid symptomatic relief by reducing the number of malarial parasites. Artemether'in sıtma parazitlerinin sayısını azaltarak hızlı semptomatik rahatlama sağladığı düşünülmektedir. Lumefantrine has a much longer half life and is believed to clear residual parasites. Lumefantrinin yarı ömrü çok daha uzundur ve artık parazitleri temizlediğine inanılmaktadır.

   

  Hareket mekanizması

  Involves an interaction with ferriprotoporphyrin IX (“heme”), or ferrous ions, in the acidic parasite food vacuole, which results in the generation of cytotoxic radical species. Asidik parazit gıda vakuolünde ferriprotoporfirin IX ("hem") veya demir iyonları ile etkileşime girerek sitotoksik radikal türlerinin oluşmasına neden olur. The generally accepted mechanism of action of peroxide antimalarials involves interaction of the peroxide-containing drug with heme, a hemoglobin degradation byproduct, derived from proteolysis of hemoglobin. Peroksit antimalaryallerinin genel olarak kabul edilen etki mekanizması, peroksit içeren ilacın hemoglobinin proteolizinden türetilen bir hemoglobin parçalanma yan ürünü olan hem ile etkileşimini içerir. This interaction is believed to result in the formation of a range of potentially toxic oxygen and carbon-centered radicals. Bu etkileşimin, potansiyel olarak toksik oksijen ve karbon merkezli radikallerin oluşmasına neden olduğuna inanılmaktadır.

  İletişim bilgileri
  Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

  İlgili kişi: Luke Liu

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler