801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Akarboz Tabletleri 50mg Oral İlaçlar

Akarboz Tabletleri 50mg Oral İlaçlar

Acarbose Tablets 50mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 15 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Akarboz Tabletleri Şartname: 50mg
Standart: Kurum içi paketleme: 15 en / blister

Akarboz Tabletleri 50mg Oral İlaçlar

 

Ürün: Akarboz Tabletleri

Özellikler: 50mg

Standart: Şirket içi

Ambalaj: 15'li / blister

 

Açıklama :

An inhibitor of alpha glucosidase that retards the digestion and absorption of carbohydrates in the small intestine and hence reduces the increase in blood-glucose concentrations after a carbohydrate load. Karbonhidratların ince bağırsakta sindirimini ve emilimini geciktiren ve böylece bir karbonhidrat yükünden sonra kan-glukoz konsantrasyonlarındaki artışı azaltan bir alfa glukosidaz inhibitörü. It is given orally to non-insulin dependent diabetes mellitus patients where diet modification or oral hypoglycemic agents do not control their condition. Diyet modifikasyonu veya oral hipoglisemik ajanların durumlarını kontrol etmediği insüline bağımlı olmayan diyabetes mellitus hastalarına oral yoldan verilir.

 

belirti

Tip II diyabet tedavisi ve tedavisi için (ikinci veya üçüncü basamak ajan olarak kombinasyon tedavisinde kullanılır)

 

Farmakodinamik

Used to reduce blood gluose in patients with type 2 diabetes. Tip 2 diyabetli hastalarda kan şekerini azaltmak için kullanılır. Acarbose is a complex oligosaccharide that delays the digestion of ingested carbohydrates, thereby resulting in a smaller rise in blood glucose concentration following meals. Akarboz, yutulan karbonhidratların sindirimini geciktiren ve böylece yemeklerden sonra kan şekeri konsantrasyonunda daha küçük bir artışa neden olan karmaşık bir oligosakkarittir. Acarbose binds to and inhibits alpha amylase and alpha-gluocside hydrolases. Akarboz alfa amilaz ve alfa-glukosid hidrolazlara bağlanır ve bunları inhibe eder. In diabetic patients, this enzyme inhibition results in a delayed glucose absorption and a lowering of postprandial hyperglycemia. Diyabetik hastalarda bu enzim inhibisyonu, glikoz emiliminin gecikmesine ve postprandiyal hipergliseminin azalmasına neden olur.

 

Hareket mekanizması

Acarbose reversibly bind to pancreatic alpha-amylase and membrane-bound intestinal alpha-glucoside hydrolases. Akarboz geri dönüşümlü olarak pankreatik alfa-amilaza ve membrana bağlı bağırsak alfa-glukozit hidrolazlarına bağlanır. These enzymes inhibit hydrolysis of complex starches to oligosaccharides in the lumen of the small intestine and hydrolysis of oligosaccharides, trisaccharides, and disaccharides to glucose and other monosaccharides in the brush border of the small intestine. Bu enzimler, kompleks bağırsakların ince bağırsağın lümenindeki oligosakkaritlere hidrolizini ve oligosakkaritlerin, trisakaritlerin ve disakkaritlerin, ince bağırsağın fırça sınırındaki glikoz ve diğer monosakkaritlere hidrolizini inhibe eder.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)