801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Metimazol Propiltiyourasil Tabletler 50mg 100mg Oral Preparasyon İlaçları

Metimazol Propiltiyourasil Tabletler 50mg 100mg Oral Preparasyon İlaçları

  • Metimazol Propiltiyourasil Tabletler 50mg 100mg Oral Preparasyon İlaçları
Metimazol Propiltiyourasil Tabletler 50mg 100mg Oral Preparasyon İlaçları
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50 mg, 100 mg
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Beş milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ürün: Propiltiourasil Tabletleri Şartname: 50 mg, 100 mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister
Vurgulamak:

oral ilaç

,

oral preparat

Metimazol Propiltiyourasil Tabletler 50mg 100mg Oral Preparasyon İlaçları

 

 

 

Propiltiourasil Tabletleri 50mg, 100mg Oral İlaçlar

 

Ürün: Propiltiourasil Tabletleri

Özellikler: 50mg, 100mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama :

A thiourea antithyroid agent. Bir tiyoüre antitiroid ajanı. Propythiouracil inhibits the synthesis of thyroxine and inhibits the peripheral conversion of throxine to tri-iodothyronine. Proptiorasil tiroksin sentezini inhibe eder ve troksinin tri-iyodotironine periferik dönüşümünü inhibe eder. It is used in the treatment of hyperthyroidism. Hipertiroidi tedavisinde kullanılır.

 

belirti

Aşırı aktif tiroid bezine (Grave hastalığı) bağlı hipertiroidizmi yönetmek için kullanılır.

 

Farmakodinamik

Propylthiouracil is a thiourea antithyroid agent. Propiltiourasil, bir tiyoüre antitiroid ajandır. Grave's disease is the most common cause of hyperthyroidism. Grave hastalığı hipertiroidizmin en yaygın nedenidir. It is an autoimmune disease where an individual's own antibodies attach to thyroid stimulating hormone receptors within cells of the thyroid gland and then trigger overproduction of thyroid hormone. Bir bireyin kendi antikorlarının tiroid bezinin hücreleri içindeki tiroid uyarıcı hormon reseptörlerine bağlandığı ve daha sonra tiroid hormonunun aşırı üretimini tetiklediği otoimmün bir hastalıktır. The two thyroid hormones manufactured by the thyroid gland, thyroxine (T4) and triiodothyronine (T3), are formed by combining iodine and a protein called thyroglobulin with the assistance of an enzyme called peroxidase. Tiroid bezi, tiroksin (T4) ve triiyodotironin (T3) tarafından üretilen iki tiroid hormonu, iyot ve tiroglobulin adı verilen bir proteinin peroksidaz adı verilen bir enzim yardımıyla birleştirilmesiyle oluşturulur. PTU inhibits iodine and peroxidase from their normal interactions with thyroglobulin to form T4 and T3. PTU, iyot ve peroksidazı, T4 ve T3 oluşturmak için tiroglobulin ile normal etkileşimlerinden engeller. This action decreases thyroid hormone production. Bu etki tiroid hormonu üretimini azaltır. PTU also interferes with the conversion of T4 to T3, and, since T3 is more potent than T4, this also reduces the activity of thyroid hormones. PTU ayrıca T4'ün T3'e dönüşümüne müdahale eder ve T3 T4'ten daha güçlü olduğu için bu, tiroid hormonlarının aktivitesini de azaltır. The actions and use of propylthiouracil are similar to those of methimazole. Propiltiourasilin eylemleri ve kullanımı, metimazolinkilere benzer.

 

Hareket mekanizması

Propylthiouracil binds to thyroid peroxidase and thereby inhibits the conversion of iodide to iodine. Propiltiourasil tiroid peroksidaza bağlanır ve böylece iyodürün iyodine dönüşümünü engeller. Thyroid peroxidase normally converts iodide to iodine (via hydrogen peroxide as a cofactor) and also catalyzes the incorporation of the resulting iodide molecule onto both the 3 and/or 5 positions of the phenol rings of tyrosines found in thyroglobulin. Tiroid peroksidaz normalde iyodürü iyot haline getirir (bir kofaktör olarak hidrojen peroksit yoluyla) ve ayrıca elde edilen iyodür molekülünün tiroglobülinde bulunan tirozin fenol halkalarının hem 3 hem de 5 pozisyonuna katılmasını katalize eder. Thyroglobulin is degraded to produce thyroxine (T4) and tri-iodothyronine (T3), which are the main hormones produced by the thyroid gland. Tiroglobulin, tiroid bezi tarafından üretilen ana hormonlar olan tiroksin (T4) ve tri-iyodotironin (T3) üretmek için ayrışır. Therefore propylthiouracil effectively inhibits the production of new thyroid hormones. Bu nedenle propiltiyourasil, yeni tiroid hormonlarının üretimini etkili bir şekilde inhibe eder.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Tel: +8618067597692

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler