801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Methocarbamol Tabletler 500mg Oral İlaçlar

Methocarbamol Tabletler 500mg Oral İlaçlar

Methocarbamol Tablets 500mg Oral Medications

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 500mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: bir milyon tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: günde bir milyon tablet
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Methocarbamol Tabletler Şartname: 500mg
Standart: BP, USP paketleme: 10 en / blister

Methocarbamol Tabletler 500mg Oral İlaçlar

 

Ürün: Methocarbamol Tabletler

Özellikler: 500mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama :

A centrally acting muscle relaxant whose mode of action has not been established. Etki şekli belirlenmemiş merkezi etkili bir kas gevşetici. It is used as an adjunct in the symptomatic treatment of musculoskeletal conditions associated with painful muscle spasm. Ağrılı kas spazmı ile ilişkili kas-iskelet sistemi hastalıklarının semptomatik tedavisinde bir yardımcı olarak kullanılır.

 

belirti

Akut, ağrılı kas-iskelet sistemi rahatsızlıkları ile ilişkili rahatsızlıkların giderilmesine yönelik dinlenme, fizik tedavi ve diğer önlemler için kullanım için.

 

Farmakodinamik

Methocarbamol is a central muscle relaxant for skeletal muscles, used to treat spasms. Methocarbamol, spazmları tedavi etmek için kullanılan iskelet kasları için merkezi bir kas gevşetici. It is structurally related to guaifenesin. Yapısal olarak guaifenesin ile ilişkilidir. Methocarbamol's exact mechanism of causing skeletal muscle relaxation is unknown. Methocarbamol'un iskelet kası gevşemesine neden olan kesin mekanizması bilinmemektedir. It is thought to work centrally, perhaps by general depressant effects. Merkezi olarak, belki de genel depresif etkilerle çalıştığı düşünülmektedir. It has no direct relaxant effects on striated muscle, nerve fibers, or the motor endplate. Çizgili kas, sinir lifleri veya motor uç plakası üzerinde doğrudan gevşetici etkisi yoktur. It will not directly relax contracted skeletal muscles. Kasılmış iskelet kaslarını doğrudan gevşetmez. The drug has a secondary sedative effect. İlaç ikincil bir yatıştırıcı etkiye sahiptir.

 

Hareket mekanizması

The mechanism of action of methocarbamol in humans has not been established, but may be due to central nervous system depression. Metokarbamolün insanlardaki etki mekanizması belirlenmemiştir, ancak merkezi sinir sistemi depresyonuna bağlı olabilir. It has no direct action on the contractile mechanism of striated muscle, the motor end plate or the nerve fiber. Çizgili kasın, motor uç plakasının veya sinir lifinin kasılma mekanizması üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)