801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Sertralin Hidroklorür Tabletleri / Oral Dağılabilir Tabletler 50mg

Sertralin Hidroklorür Tabletleri / Oral Dağılabilir Tabletler 50mg

Sertraline Hydrochloride Tablets / Oral Dispersible Tablets 50mg

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 14 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Sertralin Hidroklorür tabletleri / Dağıtılabilir Tabletler Belirtimi: 50mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 14 en / blister

Sertralin Hidroklorür Tabletleri / Oral Dağılabilir Tabletler 50mg


Ürün: Sertralin Hidroklorür tabletleri / Dispersible Tablets
Şartname: 50mg
Standart: BP, USP
Ambalaj: 14'lü / blister

Açıklama :
Sertralin hidroklorür, oral uygulama için seçici bir serotonin geri alım inhibitörü (SSRI) 'dir. 342.7'lik bir molekül ağırlığına sahiptir. Sertralin hidroklorürün kimyasal ismi aşağıdaki gibidir: (1S-sis) -4- (3,4-diklorofenil) -1,2,3,4-tetrahidro-N-metil-1-naftalinamin hidroklorür. Sertralin Tabletleri, USP, 25 mg, 50 mg ve 100 mg sertraline eşdeğer sertralin hidroklorür içeren skorlanmış tabletler halinde ağızdan uygulama için verilir.

Endikasyonları ve Kullanımı:
Majör Depresif Bozukluk
Yetişkinlerde majör depresif bozukluğun tedavisinde Sertraline Tablet, USP endikedir.
Majör depresif bir dönemin tedavisinde sertralinin etkinliği, teşhisleri majör depresif bozukluğun DSM-III kategorisine en yakın eşlik eden yetişkin ayak신lerin altı ila sekiz haftalık kontrollü çalışmalarında kurulmuştur.
Büyük bir depresyon dönemi, genellikle günlük işleyişi (genelde en az 2 hafta boyunca neredeyse her günü) engelleyen belirgin ve nispeten devam eden depresif veya disforik bir ruh halini ima eder; Iştah değişikliği, uykudaki değişim, psikomotor ajitasyon veya gecikme, alışılmış faaliyetlere ilgi kaybı veya cinsel sürüşte azalma, yorgunluk artışı, suçluluk duygusu veya değersizlik hissi, düşünmeyi yavaşlatan ya da engelli olan 8 semptomdan en az 4'ünü içermelidir. Konsantrasyon ve intihar girişimi veya intihar düşüncesi. Hastaneye yatırılan depresyondaki hastalarda sertralinin antidepresan etkisi yeterince araştırılmamıştır.
8 haftalık açık etiketli akut tedaviden (toplam 52 hafta) sonra sertralinin 44 haftalık bir süre boyunca antidepresan bir tepki vermedeki etkinliği plasebo kontrollü bir çalışmada gösterildi. Uzun süreli sertralin alan hastalarda ilacın kullanışlılığı periyodik olarak yeniden değerlendirilmelidir.
Obsesif kompulsif bozukluk
Sertralin tabletleri, DSM-III-R'de tanımlandığı üzere, obsesif kompulsif bozukluk (OKB) olan hastalarda obsesyon ve kompulsiyonların tedavisinde endikedir; Yani takıntılar veya zorlamalar işaretli sıkıntıya neden olur, zaman alıcıdır veya sosyal veya mesleki işlevleri önemli derecede etkiler.
Sertralinin etkinliği, obsesif kompulsif hastalarla obsesyon-kompulsif bozukluk tanısı DSM-III veya DSM-III-R kriterlerine göre tanımlanan 12 haftalık çalışmalarda oluşturulmuştur.
Obsesif kompulsif bozukluk, kişi tarafından aşırı veya mantıksız olarak tanınan, ego distonik ve / veya tekrarlayan, maksatlı ve kasıtlı davranışlar (kompulsiyonlar) olan tekrar eden ve ısrarlı düşünceler, düşünceler, dürtüler veya imgeler (takıntılar) ile karakterizedir.
52 haftalık bir tedavi aşamasında sertralin kullanırken cevap veren ve 28 haftalık bir süre boyunca nüks açısından gözlemlenen, OKB hastalarında sertralin'in etkinliğini sürdüren plasebo kontrollü bir çalışmada gösterildi. Bununla birlikte, sertralin'i uzun süre kullanmayı seçen hekim, ilacın bireysel hasta için uzun süreli yararlılığını periyodik olarak yeniden değerlendirmelidir.
Panik atak
Sertralin tabletleri, yetişkinlerde panik bozukluğun tedavisinde, agarafobili veya ağrısız DSM-IV'te tanımlandığı şekilde endikedir. Panik bozukluğu, beklenmedik panik atakların ortaya çıkması ve ek saldırıların olması, saldırıların etkileri veya sonuçları hakkında endişe edilmesi ve / veya saldırılarla ilgili davranışta önemli bir değişikliğin görülmesi ile karakterizedir.
Sertralinin etkinliği, teşhisleri panik bozukluğun DSM-III-R kategorisine tekabül eden yetişkin panik bozukluğu hastalarında üç 10-12 hafta arasında gerçekleştirildi.
Panik bozukluğu (DSM-IV) tekrarlayan beklenmedik panik ataklar, yani aşağıdaki semptomların dörtünde (veya daha fazla) aniden ortaya çıktığı ve 10 dakika içinde tepeye ulaştığı ayrı bir korku veya rahatsızlık dönemi ile karakterizedir: (1) çarpıntı , Kalbe vurma veya hızlanan kalp atış hızı; (2) terleme; (3) titreyerek veya sallayarak; (4) nefes darlığı veya boğulma hissi; (5) boğulma hissi; (6) göğüs ağrısı veya rahatsızlık; (7) mide bulantısı veya karın sıkıntısı; (8) Baş dönmesi, kararsız, başın çarpması veya baykuş hissi; (9) derealizasyon (gerçeksizlik duyguları) veya kişilikdışılaştırma (kendinden kopuk olma); (10) kontrolü kaybetme korkusu; (11) ölüm korkusu; (12) parestezi (uyuşma veya karıncalanma hissi); (13) titreme veya kızarma.

Sertralin alımı sırasında 52 haftalık tedavi aşamasında yanıt veren ve daha sonra 28 haftalık bir süre boyunca nüks açısından gözlemlenen panik bozukluğu olan yetişkin hastalarda sertralinin etkinliğini sürdüren etkinlik plasebo kontrollü bir çalışmada gösterildi . Bununla birlikte, sertralin'i uzun süre kullanmayı seçen hekim, ilacın bireysel hasta için uzun süreli yararlılığını periyodik olarak yeniden değerlendirmelidir.
Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB)
Yetişkinlerde travma sonrası stres bozukluğunun tedavisinde sertralin endikedir.
TSSB tedavisinde sertralinin etkinliği, tanı, DSM-III-R kategorisinde TSSB için kriterleri karşılayan erişkin ayaktan hastaların plasebo kontrollü iki 12 çalışmasında oluşturulmuştur.
DSM-III-R / IV tarafından tanımlanan TSSB, gerçek veya ölüm tehdidi veya ağır yaralanma veya kendiliğinden veya başkalarının fiziksel bütünlüğüne yönelik tehditler içeren travmatik bir olaya maruz kalmayı ve şiddetli korku, çaresizlik, Veya korku. Travmatik olaya maruz kalmanın bir sonucu olarak ortaya çıkan belirtiler, olayı müdahaleci düşünceler, flashback'ler veya rüyalar şeklinde yeniden deneyimlemek ve olaya ipuçlarına maruz kalma üzerine yoğun psikolojik sıkıntı ve fizyolojik tepki; Travmatik olayı anımsatan durumlardan kaçınma, olayın ayrıntılarını hatırlayamama ve / veya önemli etkinliklere duyulan ilgi azalma, başkalarından uzaklaşma, etki kısıtlılığı veya kısaltılmış gelecek duygusu gibi hissetme hissi uyuşturması; Aşırı duyarlılık, abartılı irkilme tepkisi, uyku bozukluğu, konsantrasyon bozukluğu ve sinirlilik veya kızgınlık patlamaları da dahil otonomik uyarılma belirtileri. TSSB tanısı, semptomların en az bir ay boyunca varlığını gerektirir ve sosyal, mesleki veya diğer önemli işitme alanlarında klinik olarak önemli derecede sıkıntı ya da zayıflamaya neden olur.
Sertralin'in 24 haftalık açık etiketli tedaviyi takiben 28 haftaya kadar TSSB'si olan yetişkin hastalarda bir yanıt vermede etkinliği, plasebo kontrollü bir çalışmada gösterildi. Bununla birlikte, sertralin'i uzun süre kullanmayı seçen hekim, ilacın bireysel hasta için uzun süreli yararlılığını periyodik olarak yeniden değerlendirmelidir.
Adet öncesi disforik bozukluk (PMDD)
Sertralin tabletleri yetişkinlerde adet öncesi disforik bozukluğun (PMDD) tedavisi için endikedir.
PMDD tedavisinde sertralinin etkinliği, PMDD'nin DSM-III-R / IV kategorisi için kriterleri karşılayan 3 adet döngüsü için tedavi edilen kadın erişkin ayaktan hastalar için yapılan 2 plasebo kontrollü çalışmada oluşturulmuştur.
PMDD'nin esas özellikleri, belirgin depresif ruh hali, kaygı veya gerginlik, duygulanım bozukluğu ve sürekli kızgınlık veya irritabilite içerir. Diğer özellikler, aktivitelere olan ilgi azalması, konsantrasyon güçlüğü, enerji eksikliği, iştah veya uykudaki değişim ve kontrol dışı hissi içerir. PMDD ile ilişkili fiziksel belirtiler arasında meme hassasiyeti, baş ağrısı, eklem ve kas ağrısı, şişkinlik ve kilo artışı bulunur. Bu semptomlar, luteal faz boyunca düzenli olarak görülür ve adetlerin başlangıcından birkaç gün sonra düzelir; Rahatsızlık işle veya okulla veya genel sosyal etkinliklerle ve başkalarıyla olan ilişkilerle belirgin bir şekilde çakışır. Teşhisi yaparken, antidepresan tedavisi ile daha da kötüleşebilen diğer döngüsel duygudurum bozukluklarını ekarte etmek için özen gösterilmelidir.
Sertralin Tabletlerin, USP'nin uzun süreli kullanımda, yani 3 adetten fazla siklus için etkinliği, kontrollü araştırmalarda sistematik olarak değerlendirilmemiştir. Bu nedenle, sertralin'i uzun süre kullanmayı seçen hekim, bireysel hasta için ilacın uzun süreli yararlılığını periyodik olarak yeniden değerlendirmelidir.
Sosyal Anksiyete Bozukluğu
Sertralin tabletleri, yetişkinlerde sosyal fobi olarak da bilinen sosyal anksiyete bozukluğunun tedavisinde endikedir.
Sosyal anksiyete bozukluğunun tedavisinde sertralin'in etkinliği, DSM-IV kriterlerine göre tanımlanan sosyal anksiyete bozukluğu tanısı konan yetişkin ayaktan hastalar için plasebo kontrollü iki çalışmada tespit edilmiştir.
DSM-IV tarafından tanımlanan sosyal kaygı bozukluğu, tanıdık olmayan insanlara maruz kalma ya da başkaları tarafından olası incelemeler ve aşağılayıcı ya da utanç verici bir biçimde davranma korkuları ile birlikte sosyal ya da performans durumlarının belirgin ve devam eden korkusu ile karakterizedir. Korkulan sosyal duruma maruz kalmak neredeyse her zaman endişe uyandırır ve korkulan sosyal ya da performans durumlarından kaçınılır ya da yoğun endişe ya da sıkıntı yaşanır. Buna ek olarak, hastalar korkunun aşırı veya mantıksız olduğunu ve korkulan durumdan kaçınma ve beklenti kaygısının fonksiyonel bozulma veya belirgin sıkıntı ile ilişkili olduğunu kabul eder.
Sertralin'in 20 haftalık sertralin tedavisini takiben 24 haftaya kadar sosyal kaygı bozukluğu olan yetişkin hastalarda yanıt vermede etkinliği plasebo kontrollü bir çalışmada gösterildi. Sertralini uzun süre reçete eden hekimler, bireysel hasta için ilacın uzun süreli yararlılığını periyodik olarak yeniden değerlendirmelidir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)