801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Oral Medicine Cyproterone Asetat Tabletleri 50mg Lüteinizan Hormon Takviyesi

Oral Medicine Cyproterone Asetat Tabletleri 50mg Lüteinizan Hormon Takviyesi

Oral Medicine Cyproterone Acetate Tablets 50mg Luteinizing Hormone Supplement

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Siproteron Asetat Tabletleri Şartname: 50mg
Standart: Kurum içi paketleme: 10 en / blister

Oral Medicine Cyproterone Asetat Tabletleri 50mg Lüteinizan Hormon Takviyesi

 

 

Ürün: Siproteron Asetat Tabletleri

Özellikler: 50mg

Standart: Şirket içi

Ambalaj: 10'lu / blister

 

Açıklama :

An anti-androgen that, in the form of its acetate (cyproterone acetate), also has progestational properties. Asetat (siproteron asetat) formunda da progestasyonel özelliklere sahip bir anti-androjen. It is used in the treatment of hypersexuality in males, as a palliative in prostatic carcinoma, and, in combination with estrogen, for the therapy of severe acne and hirsutism in females. Erkeklerde hiperseksüalite tedavisinde, prostatik karsinomda hafifletici olarak ve östrojen ile kombinasyon halinde kadınlarda şiddetli akne ve hirsutizm tedavisi için kullanılır.

 

belirti

Adamdaki endikasyonlar

1. Prostatın ameliyat edilemeyen karsinomunda antiandrojen tedavisi

2. Cinsel sapmalarda sürücünün azaltılması

Kadındaki endikasyonlar

Şiddetli androjenleşme belirtileri, örneğin kadınlarda çok şiddetli hirsutizm, şiddetli androjenetik alopesi, sıklıkla şiddetli akne ve / veya sebore formlarına katılır.

 

Farmakodinamik

Cyproterone is an antiandrogen. Siproteron bir antiandrojendir. It suppresses the actions of testosterone (and its metabolite dihydrotestosterone) on tissues. Testosteronun (ve metabolit dihidrotestosteronunun) dokular üzerindeki etkilerini baskılar. It acts by blocking androgen receptors which prevents androgens from binding to them and suppresses luteinizing hormone (which in turn reduces testosterone levels). Androjenlerin kendilerine bağlanmasını önleyen ve lüteinizan hormonu baskılayan androjen reseptörlerini bloke ederek etki eder (bu da testosteron seviyelerini azaltır).

 

Hareket mekanizması

The direct antiandrogenic effect of cyproterone is blockage of the binding of dihydrotestosterone to the specific receptors in the prostatic carcinoma cell. Siproteronun doğrudan antiandrojenik etkisi, dihidrotestosteronun prostat karsinom hücresindeki spesifik reseptörlere bağlanmasının bloke edilmesidir. In addition, cyproterone exerts a negative feed-back on the hypothalamo-pituitary axis, by inhibiting the secretion of luteinizing hormone resulting in diminished production of testicular testosterone. Ek olarak, siproteron, testis testosteron üretiminin azalmasına neden olan luteinize edici hormon salgılanmasını inhibe ederek hipotalamo-hipofiz ekseni üzerinde negatif bir geri besleme uygular.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)