801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Kontraseptif Küçük Hacimli Parenteraller 50mg + 5mg Estradiol Valerate Enjeksiyonu

Kontraseptif Küçük Hacimli Parenteraller 50mg + 5mg Estradiol Valerate Enjeksiyonu

Contraceptive Small Volume Parenterals 50mg + 5mg Estradiol Valerate Injection

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 50mg + 5mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 amper
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 amps/box
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde 200, 000 amps
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ambalaj: 10 amps/box Ürün: Noretisteron Enantat ve Estradiol Valerat Enjeksiyonu
Belirtimi: 50mg + 5mg Standart: Ev içi

Kontraseptif Küçük Hacimli Parenteraller 50mg + 5mg Estradiol Valerate Enjeksiyonu

Ürün: Noretisteron Enanthate ve Estradiol Valerate Enjeksiyonu

Özellikler: 50mg + 5mg

Standart: Şirket bünyesinde

Ambalaj: 10 amps / kutu

Bileşim: Her Mesigyna ml, 50 mg noretisteron enantat ve 5 mg östradiol valerat içerir.

Yardımcı maddeler: hintyağı ve benzil benzoat

Terapötik Endikasyonlar: Hormon Kontrasepsiyon.

Kontrendikasyonlar: Bileşik Noretisteron enantat ve östradiol valerat Enjeksiyonu hem bir östrojen hem de bir progestin içerir, kullanımına ilişkin önlemler KOK için var olanlara benzerdir.

Bileşik Noretisteron enantat ve östradiol valerat Enjeksiyon, aşağıda listelenen koşullardan herhangi birinin varlığında kullanılmaz. İstihdam sırasında ilk kez hazırlananları kullanmaya derhal son vermelisiniz:

• Trombotik / tromboembolik arteriyel veya venöz (örn., Derin ven trombozu, pulmoner emboli, miyokard infarktüsü) veya inme varlığı veya öyküsü.

• Daha önce tromboz semptomlarının varlığı veya öyküsü (örn. Geçici iskemik atak, angina pektoris).

• Fokal nörolojik semptomları olan migren öyküsü.

• Damar tutulumu olan diabetes mellitus.

• Arteryel veya venöz tromboz için ciddi risk faktörü veya çoklu risk faktörlerinin bulunması da kontrendikasyon oluşturabilir (bkz. Önlemler).

• Karaciğer fonksiyonu değerleri normale dönmediğinde ciddi karaciğer hastalığının varlığı veya geçmişi.

• Karaciğer tümörlerinin varlığı (benign veya habis).

• Cinsiyet steroitlerinden etkilenen (örneğin genital organların veya göğüslerin) bilinen veya şüphe edilen neoplazmlar.

• Vajinal kanama teşhis edilmedi.

• Bilinen veya şüphelenilen gebelik.

• Aktif maddeler veya herhangi bir eksipiyana karşı aşırı duyarlılık.

Doz ve Uygulama:

Bileşik Noretisteron enantat ve östradiol valerat nasıl kullanılır? Enjeksiyon: Enjeksiyon Bileşiği Noretisteron enantat ve östradiol valerat Enjeksiyon her zaman derin intramüsküler (tercihen gluteal bölgede ve alternatif bir kol olarak) uygulanır. Enjeksiyonlar her zaman çok yavaş uygulanmıştır (bkz. ADVERSE REAKSİYONLAR). Solüsyonun geri akışını önlemek için, enjeksiyon yerini yapışkan bantla kapatmanız önerilir.

Başlarken Bileşik Noretisteron enanthate ve estradiol valerate Enjeksiyon:

Daha önce herhangi bir hormonal kontrasepsiyon kullanmadıysanız: Mümkünse, Bileşik Noretisteron enantat ve östradiol valerat kullanın. Bir kadının doğal döngüsünün ilk gününü, yani menstruasyon kanamasının ilk gününde enjeksiyon yapın. Ayrıca, siklusun 2. gününden itibaren başlayabilirsiniz, ancak bu durumda enjeksiyondan sonraki ilk 7 gün boyunca ek bir bariyer yöntemi kullanmanızı öneririz.

Kombine bir oral kontraseptif (COC) değiştirmek için: Tercihen bir kadın en az 7 gün süreyle veya konteynırdan son aktif tabletten hemen sonra AOC aktif alındıktan sonra Bileşik Noretisteron enantat ve estradiol valerat Enjeksiyonunu kullanmaya başlamalıdır.

Sadece progestin (minipill, enjeksiyon, implant) ya da progestojeni serbest bırakan intrauterin sistem (IUS) üzerine kurulu bir yöntemi geçersiz kılmak için: Bir kadın minipidin yerini her gün değiştirebilir (emprenyeli bir emzik veya SIU durumunda emekli olduğu aynı gün, Bir sonraki enjeksiyonda enjektabl olup olmamasına bakılmaksızın), ancak bu gibi durumlarda, enjeksiyondan sonraki ilk 7 gün boyunca ilave olarak bir bariyer yöntemi kullanmaları önerilmelidir.

İlk çeyrekteki bir kürtaj sonrasında: Kadın, kürtajı takiben bir hafta içinde herhangi bir zamanda başlayabilir. Bunu yaparken ek kontraseptif önlemler almamanız gerekir.

İkinci çeyrekte doğumdan veya kürtaj sonrasında: Emziren kadınlar için, bkz. Hamilelik ve emzirme döneminde kısıtlamalar.

Bileşik Noretisteron enantat ve östradiol valerat Enjeksiyon enjeksiyonu doğumdan veya kürtajdan sonra ikinci çeyrekte veya ilk postpartum menstruasyonda 21 ve 28 arasında uygulanmalıdır. Daha sonra bunu yapmak için, Bileşik Noretisteron enantat ve östradiol valerat Enjeksiyonundan sonra ilk 7 gün boyunca ilave olarak bir bariyer yöntemi kullanması önerilmelidir. Bununla birlikte, kadın seks yaptıysa, Bileşik Noretisteron enantat ve estradiol valerat Enjeksiyonu başlamadan önce bir gebelik meydana geldiği hariç bırakılmalıdır; aksi takdirde ilk menstrual dönemi olması beklenmelidir.

Aşağıdaki enjeksiyonların idaresi: 2. ve daha sonraki enjeksiyonlar, menstrüel siklüs modeline bakılmaksızın, 30 ± 3 gün arayla, yani en az 27 ve en fazla 33 gün verilir.

Enjeksiyon aralığını en fazla 33 günün aşan durumlarda, bu tarihten itibaren gerekli derecede kontraseptif güvenlikle çalıştıramazsınız ve bu nedenle kadınlara ek kontraseptif önlemler almaları önerilmelidir.

Enjeksiyondan sonraki 30 gün içinde yokluğunda, çekilme kanaması uygun bir test yoluyla gebelik için değerlendirilmelidir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)