801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerKüçük Hacimli Parenteral

Hormon İlaçları Gebelik için Küçük Hacimli Parenteral Progesteron Enjeksiyonları

Hormon İlaçları Gebelik için Küçük Hacimli Parenteral Progesteron Enjeksiyonları

Hormone Medication Small Volume Parenteral Progesterone Injections For Pregnancy

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: 25 mg / ml, 50 mg / 2ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 300, 000 amper
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10 amps/box
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon amper
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Progesteron Enjeksiyonu Belirtimi: 25 mg / ml, 50 mg / 2ml
Standart: BP, USP Ambalaj: 10 amps/box

Hormon İlaçları Gebelik için Küçük Hacimli Parenteral Progesteron Enjeksiyonları

Ürün: Progesteron Enjeksiyonu

Spesifikasyon: 25mg / ml, 50mg / 2ml

Standart: BP, USP

Ambalaj: 10 amps / kutu

Açıklama :

Progesteron öncelikle korpus luteum ve plasenta tarafından salgılanan büyük bir progestasyonel steroiddir. Progesteron rahim, meme bezleri ve beyni etkiler. Embriyo implantasyonu, gebelik bakımı ve süt üretimi için meme dokusunun geliştirilmesi için gereklidir. Pregnenolondan dönüştürülmüş progesteron, ayrıca gonadal steroid hormonlarının ve adrenal kortikosteroidlerin biyosentezinde bir ara madde görevi görür.

belirti

Progesteron eksikliği bulunan infertil kadınlar için ve Yardımcı Üreme Tekniği (ART) tedavisinin bir parçası olan progesteron takviyesi veya replasmanı için ve sekonder amenorenin tedavisinde. Ayrıca endometriyal hiperplazi insidansının azaltılması ve menopoz sonrası kadınlarda östrojen replasman tedavisi gören postmenopozal kadınlarda endometriyal karsinom riskinin azaltılması ve aynı zamanda miyom veya rahim kanseri gibi organik patolojilerin bulunmadığı hormonal dengesizliğe bağlı anormal uterin kanamaların tedavisinde de kullanılır .

Farmakodinamik

Progesteron, doğal olarak ortaya çıkan bir progestin veya doğal olarak ortaya çıkan dişi seks hormonunun progesteronun sentetik bir şeklidir. Bir kadının normal menstrüel siklüsünde bir yumurta olgunlaşır ve yumurtalıklardan salınır (yumurtlama). Ovaryum daha sonra progesteron üretir ve başka yumurtaların salınmasını önleyerek hamilelik olası gebelik için rahmin astarlanmasını önler. Gebelik oluşursa, rahim astarını koruyarak vücuttaki progesteron seviyeleri yüksek kalır. Gebelik oluşmazsa, vücuttaki progesteron seviyeleri düşer ve menstrüel bir dönem geçirir. Progesteron, vücudun ovülasyonun sentetik progesteronun yüksek seviyelerini korumakla oluştuğu düşüncesiyle işlemesini sağlar. Bu yumurtalıkların yumurtalıklardan salınmasını engeller.

Hareket mekanizması

Progesteron, progestinlerin farmakolojik etkilerini paylaşır. Progesteron, progesteron ve östrojen reseptörlerine bağlanır. Hedef hücreler dişi üreme sistemi, meme bezi, hipotalamus ve hipofiz içerir. Reseptöre bağlandıktan sonra Progesteron gibi progestinler, hipotalamustan gonadotropin salınım hormonunun (GnRH) salınım sıklığını yavaşlatacak ve pre-ovulatory LH (luteinizan hormon) dalgalanmalarını köreltecektir. Yeterli endojen östrojeni olan kadınlarda, progesteron proliferatif bir endometriyumu bir sekresyona çevirir. Progesteron, desidual doku gelişiminde gereklidir ve bir embriyo implantasyonu için endometriyum alıcılığını artırmak için gereklidir. Bir embriyo implante edildikten sonra, progesteron gebeliği korumak için davranır. Progesteron aynı zamanda meme alveolar dokusunun gelişimini uyarır ve uterus düz kaslarını rahatlatır. Estrojenik ve androjenik etkisi azdır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler