801-2, Jindong Malikanesi, No. 536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, PRChina
Ana sayfa ÜrünlerAğız yoluyla verilen ilaçlar

Finasteride Tablet Oral İlaçlar, Saç Dökülmesi için Film Kaplı Tabletler

Finasteride Tablet Oral İlaçlar, Saç Dökülmesi için Film Kaplı Tabletler

Finasteride Tablets Oral Medications , Film Coated Tablets for Hair Loss

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı tabletler, 1 mg, 5 mg, 10 mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500.000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 12 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Finasterid tabletleri Belirtimi: Film kaplı tabletler, 1 mg, 5 mg, 10 mg
Standart: BP, USP Ambalaj: 12 en / blister

Finasteride Tablet Oral İlaçlar, Saç Dökülmesi için Film Kaplı Tabletler

Ürün: Finasteride Tabletler

Spesifikasyon: Film kaplı Tabletler, 1mg, 5mg, 10mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 12'li / blister

Açıklama :

Finasterid, oral olarak aktif bir testosteron 5-alfa-redüktaz inhibitörüdür. Benign prostat hiperplazisinin tedavisinde cerrahi bir alternatif olarak kullanılır.

belirti

Prostat büyümüş erkeklerde semptomatik iyi huylu prostatik hiperplazinin (BPH) tedavisinde: Belirtileri geliştirin, akut üriner retansiyon riskini azaltın, prostatın transüretal rezeksiyonu da dahil olmak üzere ameliyat ihtiyacını azaltın. Aynı zamanda, hafif ila orta düzeyde androjenetik alopesi (erkekler kalıp alopesi, kalıtsal alopesi, yaygın erkek kellik) olan erkeklerde saçların yeniden büyümesinin uyarılması için kullanılır.

Farmakodinamik

Finasterid sentetik bir 4-azasteroid bileşiktir. Bu ilaç, androjen testosteronunu 5α-dihidrotestosterona (DHT) dönüştüren hücre içi bir enzim olan Tip II 5a-redüktazın rekabetçi ve spesifik bir inhibitörüdür. Farelerde, sıçanlarda, maymunlarda ve insanlarda iki ayrı izozim bulunur: Tip I ve II. Bu izozimlerin her biri dokularda ve gelişme evrelerinde farklı şekilde ifade edilir. İnsanlarda Tip I 5a-redüktaz, deri bölgelerinin çoğu, yağmurlukları ve karaciğer bölgelerinin yağ bezlerinde baskındır. Tip I 5a-redüktaz dolaşımdaki DHT'nin yaklaşık üçte birinden sorumludur. Tip II 5a-redüktaz izoenzimi öncelikle prostat, seminal veziküllerde, epididimidlerde ve kıl foliküllerinde ve karaciğerde bulunur ve dolaşımdaki DHT'nin üçte ikisinden sorumludur. Finasterid, tip I 5a redüktaz için tip I isoenzime göre 100 kat daha seçici olmasına rağmen, bu ilacın kronik tedavisinin tip I 5a redüktaz üzerinde bir etkisi olabilir.

Hareket mekanizması

Finasterid'in etki mekanizması, enzimle istikrarlı bir kompleks oluşturulması yoluyla, Tip II 5a redüktazın tercih edilen inhibisyonuna dayanır. Tip II 5a-redüktaz inhibisyonu, testosteronun DHT'ye periferik dönüşümünü engeller ve serum ve doku DHT konsantrasyonlarında önemli düşüşler, serum testosteron konsantrasyonlarında orta ila orta şiddette artış ve prostat testosteron konsantrasyonlarında önemli artışlarla sonuçlanır. DHT, prostatik büyümenin uyarılmasından sorumlu ana androjen gibi görünüyor; DHT konsantrasyonlarında bir azalma, prostat hacminde bir azalmayla sonuçlanacaktır (6-24 ay devam ettikten sonra yaklaşık% 20-30). Androjenik alopesi erkeklerde etki mekanizması tam olarak belirlenmemiştir, ancak finasterid saç derisinde DHT konsantrasyonunu kılcal kafa derisinde bulunan seviyelere düşürmekte, serum DHT'yi düşürmekte, saç çoğalmasını arttırmakta ve saç dökülmesini yavaşlatmaktadır.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)