801-2, Jindong Konağı, No.536 Xueshi Yolu, Yinzhou, Ningbo 315100, Çin
Ana sayfa ÜrünlerOral İlaçlar

Finasteride Tabletler Oral İlaçlar, Saç Dökülmesi İçin Film Kaplı Tabletler

Finasteride Tabletler Oral İlaçlar, Saç Dökülmesi İçin Film Kaplı Tabletler

Finasteride Tablets Oral Medications , Film Coated Tablets for Hair Loss

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Newlystar
Sertifika: GMP
Model numarası: Film kaplı Tabletler, 1mg, 5mg, 10mg

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500, 000 tablet
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 12 en / blister
Teslim süresi: 45days
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: Günde bir milyon hap
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
ürün: Finasterid Tabletler Şartname: Film kaplı Tabletler, 1mg, 5mg, 10mg
Standart: BP, USP paketleme: 12 en / blister
Vurgulamak:

oral medicine

,

oral treatment

Finasteride Tabletler Oral İlaçlar, Saç Dökülmesi İçin Film Kaplı Tabletler

 

 

Ürün: Finasterid Tabletler

Özellikler: Film kaplı Tabletler, 1mg, 5mg, 10mg

Standart: BP, USP

Ambalaj: 12'li / blister

 

Açıklama :

Finasteride is an orally active testosterone 5-alpha-reductase inhibitor. Finasterid, oral olarak aktif bir testosteron 5-alfa-redüktaz inhibitörüdür. It is used as a surgical alternative for treatment of benign prostatic hyperplasia. İyi huylu prostat hiperplazisinin tedavisinde cerrahi bir alternatif olarak kullanılır.

 

belirti

For the treatment of symptomatic benign prostatic hyperplasia (BPH) in men with an enlarged prostate to: Improve symptoms, reduce the risk of acute urinary retention, reduce the risk of the need for surgery including transurethral resection of the prostate. Prostat büyümesi olan erkeklerde semptomatik iyi huylu prostat hiperplazisinin (BPH) tedavisi için: Semptomları iyileştirmek, akut idrar retansiyonu riskini azaltmak, prostatın transüretral rezeksiyonu dahil cerrahi gereksinimi riskini azaltmak. Also used for the stimulation of regrowth of hair in men with mild to moderate androgenetic alopecia (male pattern alopecia, hereditary alopecia, common male baldness). Ayrıca, hafif ila orta derecede androjenetik alopesi (erkek tipi alopesi, kalıtsal alopesi, yaygın erkek kellik) olan erkeklerde saçların yeniden büyümesinin uyarılması için kullanılır.

 

Farmakodinamik

Finasteride is a synthetic 4-azasteroid compound. Finasterid sentetik bir 4-azasteroid bileşiğidir. This drug is a competitive and specific inhibitor of Type II 5a-reductase, an intracellular enzyme that converts the androgen testosterone into 5α-dihydrotestosterone (DHT). Bu ilaç, androjen testosteronu 5a-dihidrotestosterona (DHT) dönüştüren hücre içi bir enzim olan Tip II 5a-redüktazın rekabetçi ve spesifik bir inhibitörüdür. Two distinct isozymes are found in mice, rats, monkeys, and humans: Type I and II. Farelerde, sıçanlarda, maymunlarda ve insanlarda iki ayrı izozim bulunur: Tip I ve II. Each of these isozymes is differentially expressed in tissues and developmental stages. Bu izozimlerin her biri dokularda ve gelişim evrelerinde farklı şekilde ifade edilir. In humans, Type I 5a-reductase is predominant in the sebaceous glands of most regions of skin, including scalp, and liver. İnsanlarda, Tip I 5a-redüktaz, kafa derisi ve karaciğer dahil olmak üzere cildin çoğu bölgesinin sebase bezlerinde baskındır. Type I 5a-reductase is responsible for approximately one-third of circulating DHT. Tip I 5a-redüktaz, dolaşımdaki DHT'nin yaklaşık üçte birinden sorumludur. The Type II 5a-reductase isozyme is primarily found in prostate, seminal vesicles, epididymides, and hair follicles as well as liver, and is responsible for two-thirds of circulating DHT. Tip II 5a-redüktaz izozimi öncelikle prostat, seminal veziküller, epididimitler ve saç foliküllerinde ve karaciğerinde bulunur ve dolaşan DHT'nin üçte ikisinden sorumludur. Although finasteride is 100-fold more selective for type II 5a-reductase than for the type I isoenzyme, chronic treatment with this drug may have some effect on type I 5a-reductase. Finasterid tip II 5a-redüktaz için tip I izoenzimden 100 kat daha seçici olmasına rağmen, bu ilaçla yapılan kronik tedavinin tip I 5a-redüktaz üzerinde bazı etkileri olabilir.

 

Hareket mekanizması

The mechanism of action of Finasteride is based on its preferential inhibition of Type II 5a-reductase through the formation of a stable complex with the enzyme. Finasterid'in etki mekanizması, enzim ile kararlı bir kompleks oluşturarak Tip II 5a-redüktazın tercih edilen inhibisyonuna dayanır. Inhibition of Type II 5a-reductase blocks the peripheral conversion of testosterone to DHT, resulting in significant decreases in serum and tissue DHT concentrations, minimal to moderate increase in serum testosterone concentrations, and substantial increases in prostatic testosterone concetrations. Tip II 5a-redüktazın inhibisyonu, testosteronun DHT'ye periferik dönüşümünü bloke ederek serum ve doku DHT konsantrasyonlarında önemli azalmalar, serum testosteron konsantrasyonlarında minimal ila orta artış ve prostatik testosteron konsantrasyonlarında önemli artışlar ile sonuçlanır. As DHT appears to be the principal androgen responsible for stimulation of prostatic growth, a decrease in DHT concentrations will result in a decrease in prostatic volume (approximately 20-30% after 6-24 months of continued therapy). DHT, prostat büyümesinin uyarılmasından sorumlu ana androjen gibi göründüğünden, DHT konsantrasyonlarında bir azalma prostat hacminde bir azalmaya neden olacaktır (6-24 ay devam eden tedaviden sonra yaklaşık% 20-30). In men with androgenic alopecia, the mechanism of action has not been fully determined, but finasteride has shown to decrease scalp DHT concentration to the levels found in hairy scalp, reduce serum DHT, increase hair regrowth, and slow hair loss. Androjenik alopesi olan erkeklerde, etki mekanizması tam olarak belirlenmemiştir, ancak finasteridin kafa derisi DHT konsantrasyonunu tüylü kafa derisinde bulunan seviyelere düşürdüğü, serum DHT'yi azalttığı, saç büyümesini artırdığı ve saç dökülmesini yavaşlattığı gösterilmiştir.

İletişim bilgileri
Newlystar (Ningbo) Medtech Co.,Ltd.

İlgili kişi: Luke Liu

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)